Назва продукту: МОДУЛЬ СИСТЕМИ КЕРУВАННЯ MODULPAC C
Назва бренду: Сіменс
Номер моделі: 6DM1001-2LA02-2
Країна походження: Німеччина
Гарантія: 12 місяців
WhatsApp:+86 18159889985
Електронна пошта: [email protected]
  • Огляд
  • Контакт для отримання комерційної пропозиції
  • Специфікації
  • Опис
  • Застосування
  • Характеристики
  • Функції
  • Часті запитання
  • Рекомендовані продукти
Огляд
Назва бренду:
Сіменс
Номер моделі:
6DM1001-2LA02-2
Країна походження:
Німеччина
Деталі упаковки:
Оригінальний новий товар у фабричній герметичній упаковці
Термін доставки:
Термін доставки — на складі
Умови оплати:
T/T
Контакт для отримання комерційної пропозиції
Менеджер з продажів:
Стелла
Надіслати електронного листа:
[email protected]
Зв’язатися через WhatsApp:
Специфікації
Параметр
Специфікація
Виробник
Сіменс
Номер моделі
6DM1001-2LA02-2 (Модуль MODULPAC C, A2.02)
Тип продукту
Карта керування / плата електричної схеми
Сумісність систем
Номер деталі / каталожний номер
6DM1001-2LA02-2
Загальні габаритні розміри (Machinio)
25,4 см × 2,5 см × 25,4 см (10″ × 1″ × 10″)
Загальні габаритні розміри (SIS System)
120 мм × 100 мм × 20 мм (~4,7″ × 3,9″ × 0,8″)
Загальні розміри (інші постачальники)
100 мм x 100 мм x 20 мм
Загальна вага (Machinio)
0.4 кг
Вага (система SIS)
Робоча напруга
24V DC
Споживана потужність
Приблизно 5 Вт – 10 Вт
Діапазон температур експлуатації
від −25 °C до +70 °C (залежить від джерела)
Діапазон температур зберігання
-40°C до +85°C