Бүтээгдэхүүний нэр: ХЯНАЛТЫН СИСТЕМ МОДУЛЬPAC C МОДУЛЬ
Брэндийн нэр: Siemens
Загварын дугаар: 6DM1001-2LA02-2
Үндэсний газар: Герман
Баталгаа: 12 сар
WhatsApp:+86 18159889985
И-мэйл: [email protected]
  • Хойшоо тайлбар
  • Санал үнэлэлт хүлээн авах холбогч
  • Техникийн шаардлагууд
  • Тайлбар
  • Хэрэглээ
  • Шинж чанарууд
  • Функцууд
  • Түүн дээрх асуулт хариулт
  • Санал болгож буй бүтээлүүд
Хойшоо тайлбар
Брэндийн нэр:
Siemens
Загварын дугаар:
6DM1001-2LA02-2
Үндэсний газар:
Герман
Пакетлэгийн дэлгэрэнгүй мэдээлэл:
Шинэ, хайрцагт бүрэн баглаа
Хүргэлтийн хугацаа:
Хүргэлтийн хугацаа: баазын нөөцөд байгаа
Төлбөрийн нөхцөл:
T/T
Санал үнэлэлт хүлээн авах холбогч
Борлуулалтын менежер:
Stella
Имэйл илгээх:
[email protected]
WhatsApp-аар холбогдох:
Техникийн шаардлагууд
Параметр
Тодорхойлолт
Үйлдвэрлэгч
Загварын дугаар
6DM1001-2LA02-2 (MODULPAC C модуль A2.02)
Бүтээгдэхүүний төрөл
Удирдлагын карт / Схемын хавтас
Системийн нийцэлт
Siemens MODULPAC C, SINUMERIK 850/880, SIMODRIVE 611 (MODULPAC хувилбар), SIMOREG DC хувиртагчид
Деталийн дугаар / Каталогийн дугаар
6DM1001-2LA02-2
Ерөнхий хэмжээс (Machinio)
25.4 см × 2.5 см × 25.4 см (10" × 1" × 10")
Ерөнхий хэмжээс (SIS систем)
120 мм × 100 мм × 20 мм (~4.7" × 3.9" × 0.8")
Ерөнхий хэмжээс (Бүх бүтээгдэхүүний нийлүүлэгчид)
100 мм x 100 мм x 20 мм
Ерөнхий жин (Machinio)
0.4 кг
Жин (SIS систем)
Үйл ажиллагааны эрчим хүч
24V DC
Эрчим хүчний хэрэглээ
Ойролцоогоор 5 Вт – 10 Вт
Үйл ажиллагааны температурны цар хүрээ
-25°C – +70°C (үүсгүүрт хамаарч өөрчлөгдөнө)
Хадгалалтын температур
-40°C тэй +85°C