SIEMENS SIMOREG DC Drive Boshqaruv tizimi MODULPAC C moduli 6DM1001-2LA02-2 Omborda bor
Mahsulot nomi: Boshqaruv tizimi MODULPAC C moduli
Brend nomi: Siemens
Model raqami: 6DM1001-2LA02-2
Махсулотнинг манзили: Germaniya
Kafolat: 12 oy
WhatsApp:+86 18159889985
Elektron pochta manzili: [email protected]
  • Umumiy ko'rinish
  • Narx so'rovi uchun bog'laning
  • Texnik xususiyatlari
  • Tavsif
  • Qo'llanilishi
  • Xususiyatlari
  • Funktsiyalar
  • Tez-tez so'raladigan savollar
  • Tavsiya etilgan mahsulotlar
Umumiy ko'rinish
Brend nomi:
Siemens
Model raqami:
6DM1001-2LA02-2
Махсулотнинг манзили:
Germaniya
Qadoqlash tafsilotlari:
Asl yangi Zavod tomonidan sigillangan
Yetkazib berish muddati:
Omborda mavjud bo'lganda yetkazib berish muddati
To'lov shartlari:
T/T
Narx so'rovi uchun bog'laning
Savdo menejeri:
Stella
Elektron pochta yuboring:
[email protected]
WhatsApp orqali bog'lanish:
Texnik xususiyatlari
Parametr
Xususiyat
Ishlab chiqaruvchi
Siemens
Model raqami
6DM1001-2LA02-2 (MODULPAC C moduli A2.02)
Mahsulot turi
Boshqaruv kartasi / Elektr sxemasi platası
Tizimning moslashuvchanligi
Siemens MODULPAC C, SINUMERIK 850/880, SIMODRIVE 611 (Modulpac versiyasi), SIMOREG DC konvertorlari
Detal raqami / Katalog raqami
6DM1001-2LA02-2
Umumiy o'lchamlar (Machinio)
25,4 sm x 2,5 sm x 25,4 sm (10" x 1" x 10")
Umumiy o'lchamlar (SIS tizimi)
120 mm x 100 mm x 20 mm (~4,7" x 3,9" x 0,8")
Umumiy o'lchamlar (Boshqa yetkazib beruvchilar)
100 mm x 100 mm x 20 mm
Umumiy og'irligi (Machinio)
0.4 kg
Og'irligi (SIS tizimi)
Taxminan 300 g (0,3 kg)
Ishlanish kuchlanmasi
24V DC
Quvvat iste'moli
Taxminan 5 Vt – 10 Vt
Ishlash harorati oralig'i
-25°C dan +70°C gacha (manbaiga qarab o'zgaradi)
Saqlash temperaturasi diapazoni
-40°C dan +85°C gacha