CUMASCÓIR DC SIEMENS SIMOREG, CÓRAS RIALÚCHÁIN MODULPAC C, MÓIDIL 6DM1001-2LA02-2, Ar stoc
Ainm Táirge: MODULPAC C MODÚL CHUMHACHTA
Ainm Branda: Siemens
Cód Samhail: 6DM1001-2LA02-2
Doras chuí: An Ghearmáin
Barántas: 12 Mís
Whatsapp: +86 18159889985
Ríomhphost: [email protected]
  • Achoimre
  • Teagmháil le haghaidh rátaí
  • Sonraíochtaí
  • Cur síos
  • Feidhmeanna
  • Gnéithe
  • Funtions
  • Ceisteanna Coitianta
  • Táirgí Molta
Achoimre
Ainm Branda:
Siemens
Cód Samhail:
6DM1001-2LA02-2
Doras chuí:
An Ghearmáin
Sonraí um phacáistiú:
Nua ón bhfocail, sealadóireacht fhabhráin bunaithe
Am múchta:
Am soláthar nuair atá ar stoc
Téarmaí íocaíochta:
T/T
Teagmháil le haghaidh rátaí
Bainisteoir Díol:
Stella
Seol ríomhphost:
[email protected]
Teagmháil trí WhatsApp:
Sonraíochtaí
Paramadar
Sonraí teicniúla
Déantóir
Siemens
Uimhir Modhún
6DM1001-2LA02-2 (An Módúl MODULPAC C A2.02)
Cineál Ionlais
Cárta Rialú / Bórd Chiorcuit
Comhoideachas na Córais
Siemens MODULPAC C, SINUMERIK 850/880, SIMODRIVE 611 (leagan MODULPAC), Tionnscannairí SIMOREG DC
Uimhir Pháirte / Uimhir Catáil
6DM1001-2LA02-2
Toisí Ghinearálta (Machinio)
25.4 cm x 2.5 cm x 25.4 cm (10" x 1" x 10")
Toisí Ghinearálta (Córas SIS)
120 mm x 100 mm x 20 mm (~4.7" x 3.9" x 0.8")
Tionscnaimh Ghinearálta (Soláthraitheoirí Eile)
100 mm x 100 mm x 20 mm
Meáchan Ghinearálta (Machinio)
0.4 kg
Meáchan (Córas SIS)
Tuaslagthas 300 g (0.3 kg)
Voltas oibriúcháin
24V DC
Tomhaltas Cumhachta
Tuaslagthas 5W – 10W
Réim Tearmainn Oibríochta
-25°C go +70°C (athraíonn de réir an fhoinse)
Réim teocht stórála
-40°C go +85°C