SIEMENS SIMOREG DC Sürücü KONTROL SİSTEMİ MODULPAC C MODÜLÜ 6DM1001-2LA02-2 Stokta mevcut
Ürün adı: KONTROL SİSTEMİ MODÜLÜ PAC C MODÜLÜ
Marka Adı: Siemens
Model Numarası: 6DM1001-2LA02-2
Ürün ülkesi: Almanya
Garanti: 12 Ay
Whatsapp: +86 18159889985
Email: [email protected]
  • Genel Bakış
  • Teklif için iletişime geçin
  • Özellikler
  • Açıklama
  • Uygulamalar
  • Özellikler
  • Fonksiyonlar
  • SSS
  • Önerilen Ürünler
Genel Bakış
Marka Adı:
Siemens
Model Numarası:
6DM1001-2LA02-2
Ürün ülkesi:
Almanya
Paketleme Detayları:
Orijinal yeni Fabrika Mühürü
Teslim Süresi:
Stokta teslim süresi
Ödeme Şartları:
T\/T
Teklif için iletişime geçin
Satış Yöneticisi:
Stella
Bir e-posta gönderin:
[email protected]
Whatsapp üzerinden iletişime geçin:
Parametre
Özelliği
Üretici
Siemens
Model Numarası
6DM1001-2LA02-2 (MODULPAC C Modülü A2.02)
Ürün Tipi
Kontrol Kartı / Devre Kartı
Sistem Uyumluluğu
Siemens MODULPAC C, SINUMERIK 850/880, SIMODRIVE 611 (Modulpac versiyonu), SIMOREG DC dönüştürücüler
Parça Numarası / Katalog No.
6DM1001-2LA02-2
Genel Boyutlar (Machinio)
25,4 cm x 2,5 cm x 25,4 cm (10" x 1" x 10")
Genel Boyutlar (SIS Sistemi)
120 mm x 100 mm x 20 mm (~4,7" x 3,9" x 0,8")
Genel Boyutlar (Diğer Tedarikçiler)
100 mm x 100 mm x 20 mm
Genel Ağırlık (Machinio)
0,4 kg
Ağırlık (SIS Sistemi)
Yaklaşık 300 g (0,3 kg)
Çalışma voltajı
24V DC
Güç Tüketimi
Yaklaşık 5 W – 10 W
İşlem sıcaklık aralığı
-25 °C ile +70 °C arasında (kaynağa göre değişir)
Depolama sıcaklık aralığı
-40°C'den +85°C'ye kadar