Název výrobku: MODUL PAKETU ŘÍDÍCÍHO SYSTÉMU MODULPAC C
Název značky: SIEMENS
Typ modelu: 6DM1001-2LA02-2
Země původu: Německo
  • Přehled
  • Kontakt pro cenovou nabídku
  • Specifikace
  • Popis
  • Použití
  • Vlastnosti
Přehled
Název značky:
SIEMENS
Typ modelu:
6DM1001-2LA02-2
Země původu:
Německo
Podrobnosti o obalu:
Originální nový, továrně zalepený
Dodací doba:
Doba dodání ze skladu
Podmínky platby:
T/T
Kontakt pro cenovou nabídku
Prodák:
Stella
Pošlete e-mail:
[email protected]
Kontakt přes WhatsApp:
Specifikace
Parametr
Výrobce
SIEMENS
Číslo modelu
6DM1001-2LA02-2 (Modul MODULPAC C A2.02)
Typ produktu
Řídicí karta / tištěný spojení
Systémová kompatibilita
Siemens MODULPAC C, SINUMERIK 850/880, SIMODRIVE 611 (verze MODULPAC), stejnosměrné měniče SIMOREG
Číslo dílu / katalogové číslo
6DM1001-2LA02-2
Obecné rozměry (Machinio)
25,4 cm × 2,5 cm × 25,4 cm (10" × 1" × 10")
Obecné rozměry (SIS System)
120 mm × 100 mm × 20 mm (~4,7" × 3,9" × 0,8")
Obecné rozměry (ostatní dodavatelé)
100 mm x 100 mm x 20 mm
Obecná hmotnost (Machinio)
0.4 KG
Hmotnost (systém SIS)
Přibližně 300 g (0,3 kg)
Provozní napětí
24V střídavý proud
Spotřeba energie
Přibližně 5 W – 10 W
Rozsah provozních teplot
−25 °C až +70 °C (podle zdroje se liší)
Rozsah teploty skladování
-40°C až +85°C