Sistem Kawalan Pemacu SIEMENS SIMOREG DC MODULPAC C MODUL 6DM1001-2LA02-2 Dalam stok
Nama produk: MODUL SISTEM KAWALAN MODULPAC C
Nama Jenama: Siemens
Nombor Model: 6DM1001-2LA02-2
Negara asal: Jerman
  • Gambaran Keseluruhan
  • Hubungi untuk sebut harga
Gambaran Keseluruhan
Nama Jenama:
Siemens
Nombor Model:
6DM1001-2LA02-2
Negara asal:
Jerman
Butir-butir Pemakanan:
Baru Asal, Disediakan Kilang
Masa Penghantaran:
Masa penghantaran – stok sedia ada
Syarat Pembayaran:
T/T
Hubungi untuk sebut harga
Pengurus Jualan:
Stella
Hantar emel:
[email protected]
Hubungi melalui Whatsapp:
Spesifikasi
Parameter
Pengeluar
Siemens
Nombor Model
6DM1001-2LA02-2 (Modul MODULPAC C A2.02)
Jenis Produk
Kad Kawalan / Papan Litar
Keserasian Sistem
Siemens MODULPAC C, SINUMERIK 850/880, SIMODRIVE 611 (versi Modulpac), penukar SIMOREG DC
Nombor Bahagian / Nombor Katalog
6DM1001-2LA02-2
Dimensi Umum (Machinio)
25.4 cm x 2.5 cm x 25.4 cm (10" x 1" x 10")
Dimensi Umum (Sistem SIS)
120 mm x 100 mm x 20 mm (~4.7" x 3.9" x 0.8")
Dimensi Umum (Pembekal Lain)
100 mm x 100 mm x 20 mm
Berat Umum (Machinio)
0.4 kg
Berat (Sistem SIS)
Kira-kira 300 g (0.3 kg)
Voltan Kerja
24V DC
Kehabisan kuasa
Kira-kira 5W – 10W
Julat suhu operasi
-25°C hingga +70°C (berbeza mengikut sumber)
Julat Suhu Penyimpanan
-40°C hingga +85°C