SIEMENS SIMOREG DC Drive CONTROL SYSTEM MODULPAC C MODULE 6DM1001-2LA02-2 La jira
Magaca Alaabta: MODULPAC C MODULE EE CONTROL SYSTEM
Magaca Brand: Siemens
Lambarka Modelka: 6DM1001-2LA02-2
Dalka kaleyska: Jermuun
Damaanad: boqortooyada 12 Bulsho
Whatsapp: +86 18159889985
Iimaylka: [email protected]
  • Faahfaahin
  • La xiriir ku saabsan qorshaha
  • Xoggaarka
  • Sharaxaad
  • Codsiyada
  • Saxda ah
  • Funkushenaha
  • Dhibaatooyinka soo galay
  • Bixiyo Oo La Sameeyo
Faahfaahin
Magaca Brand:
Siemens
Lambarka Modelka:
6DM1001-2LA02-2
Dalka kaleyska:
Jermuun
Furaha Talaalada:
Cusub oo ah orijinaalka, oo ku dhaqmayn khasabta ah
Wakhtiga aad ugu yaraysid:
Wakhtiga soo guurinta marka la jirto magaalo
Shurtida Casirada:
T/T
La xiriir ku saabsan qorshaha
Mudirka Biyaha:
Stella
Ii email:
[email protected]
Xiriirka WhatsApp:
Xoggaarka
Meesha
Faahfaahinta
Sameynta
Siemens
Lambarka Model
6DM1001-2LA02-2 (MODULPAC C Module A2.02)
Nooca Alaabta
Kaaradka Kontrool / Boordka Sirkuyt
La Xidhiidhka Nidaamka
Siemens MODULPAC C, SINUMERIK 850/880, SIMODRIVE 611 (Nuskhada MODULPAC), SIMOREG DC converters
Lambarka Qaybta / Lambarka Kataloog
6DM1001-2LA02-2
Qayboodhka Guud (Machinio)
25.4 cm x 2.5 cm x 25.4 cm (10" x 1" x 10")
Qayboodhka Guud (SIS System)
120 mm x 100 mm x 20 mm (~4.7" x 3.9" x 0.8")
Qaybaha Guud (Kuwan kale ee Ugaarayaasha)
100 mm x 100 mm x 20 mm
Waaqfa Guud (Machinio)
0.4 kg
Waaqfa (SIS System)
Tahadda 300 g (0.3 kg)
Votaka ahista
24V DC
Xirfadda caynaha
Tahadda 5W – 10W
Faararka Jidhka Shaqsiinta
-25°C ilaa +70°C (waxa uu ku kala duwan yahay marka la eegayo warbaahinta)
Meesha amarinta ku guurka
-40°C to +85°C