Nazwa produktu: MODUŁ SYSTEMU STEROWANIA MODULPAC C
Nazwa marki: Siemens
Numer modelu: 6DM1001-2LA02-2
Kraj pochodzenia: Niemcy
Gwarancja: 12 Miesięcy
Whatsapp: +86 18159889985
E-mail:[email protected]
  • Przegląd
  • Kontakt w celu uzyskania oferty
Przegląd
Nazwa marki:
Siemens
Numer modelu:
6DM1001-2LA02-2
Kraj pochodzenia:
Niemcy
Szczegóły opakowania:
Oryginalny nowy, fabrycznie zapieczętowany
Czas dostawy:
Czas dostawy – w magazynie
Warunki płatności:
T/T
Menadżer sprzedaży:
Stella
Wyślij e-mail:
[email protected]
Skontaktuj się przez WhatsApp:
Specyfikacje
Parametry
Specyfikacja
Producent
Siemens
Numer modelu
6DM1001-2LA02-2 (Moduł MODULPAC C A2.02)
Typ Produktu
Karta sterująca / płyta obwodów
Zgodność systemu
Numer części / numer katalogowy
6DM1001-2LA02-2
Ogólne wymiary (Machinio)
25,4 cm × 2,5 cm × 25,4 cm (10″ × 1″ × 10″)
Ogólne wymiary (system SIS)
120 mm × 100 mm × 20 mm (~4,7″ × 3,9″ × 0,8″)
Ogólne wymiary (inne dostawcy)
100 mm x 100 mm x 20 mm
Ogólna waga (Machinio)
0,4 kg
Waga (system SIS)
Ok. 300 g (0,3 kg)
Napięcie robocze
24V DC
Zużycie energii
Ok. 5 W – 10 W
Zakres temperatury pracy
–25 °C do +70 °C (różni się w zależności od źródła)
Zakres temperatury przechowywania
-40°C do +85°C