Magaca Qalabka: 3300 XL 11 mm Extension Cable
Magac Kaabaha:Bently Nevada
Tiroga Mudel: 330730-080-01-00
Waddo ee La Abuuray: Maraykanka
Garanti: 12 Bilood
Whatsapp :+86 18159889985
Email :[email protected]
Magaca Brand: |
Bently Nevada |
Lambarka Modelka: |
330730-080-01-00 |
Dalka kaleyska: |
Dhalinyarada Amerikanka |
Furaha Talaalada: |
Cusub oo ah orijinaalka, oo ku dhaqmayn khasabta ah |
Wakhtiga aad ugu yaraysid: |
waxaa lagaa sameeyo |
Shurtida Casirada: |
T/T |
|
Mudirka Biyaha: |
Stella |
|
Ii email: |
|
|
Xiriirka WhatsApp: |
| Farayn | Faahfaahinta |
|---|---|
| Nooca alaabta | 330730-080-01-00 |
| Nooca Alaabta | 3300 XL 11 mm Kala Soo Xidhiidh |
| Fadhiikada Kabelka | 8.0 mitir (26.2 ft) |
| Dhismaha | kable-ka 75 Ω oo ka dhinacyo saddex |
| Nooc casriga | ClickLoc oo ku jiray dhahab |
| Qalabka isku-xidhka | FEP (Fluoroethylene Propylene) |
| Kabasitansiga | 69.9 pF/m taasoo badan yahay |
| Miisaanka | ~360 g (0.36 kg) |
| Dheerirka Sare ee Qaarka | 25.4 mm |
| Caano Caano | -52°C ilaa +177°C |
Waxaa 330730-080-01-00wuxuu yahay wadajir ah 3300 XL 11 mm Kala Soo Xidhiidh la sameeyay si loo xoojiyo guurka si loo helo isku dhafan karaa qoraalka iyo dhaqanka qorshooyinka iyo dhaqanka qorshooyinka ee taariikhda industriyada. Sida qoraalka Bently Nevada 3300 XL, wuxuu la sameeyay si loo xoojiyo qoraalka iyo qoraalka Proximitor si loo helo taliyadaha saxda ah ee qoraalka iyo dhaqanka qorshooyinka ee taariikhda.
La sameeyay si loo xoojiyo dhaqanka, wuxuu 3300 XL 11 mm Kala Soo Xidhiidh waxay ku saabsataa shaqsiyada elektirikada si toos ah ka dib marka la eegayo xaaladaha caafimaadka iyo mekaanika ee xun. Waa jira waxyaabaha kala duwan, taasoo leh qalabka dhaqsood iyo qalabka FluidLoc, si ay ugu yar gaarin lahaan in kula socda bulsho, xoolo mekaanika, iyo kala duwan ee dalka.
Marka la gudbiyo goobta 3300 XL 11 mm Proximity Transducer System , taasoo leh qalabka 3300 XL iyo qalabka Proximitor, 330730-080-01-00wuxuu ku saabsataa shaqsiyada isku dhafan oo dhan ee warbixinta qofka la xiriira, sida turbaan, kompreesaar, iyo pump, ku saabsataa heerka horumarinta iyo heerka warbixin ee xaaladaha.
S1: Maxaa loo isticmaalaa 330730-080-01-00?
A1: Waa fiilo kordhin ah oo loogu talagalay nidaamka Bently Nevada 3300 XL 11 mm ee isku-dhafka.
Su’aal 2: Waa maxay sistema ee uu ku xidhan yahay?
J2: Waxay la jaan qaadi kartaa 3300 XL 11mm probe iyo qalabka dareemayaasha Proximitor.
Su’aal 3: Waa maxay dheerar kabelka ee modelkan?
Jawaab 3: 330730-080-01-00waxay bixisaa dherer kordhin ah 8.0 mitir.
S4: Ma aha inuu uga shaqeeyo goobaha xun?
J4: Haa, waxaa loogu talagalay in lagu ilaaliyo iyo in lagu ilaaliyo gaashaan-qaadashada si loo isticmaalo warshadaha.
Q5: Ma wuxuu ku talagalin kara xisaabta qalabka qalabka?
A5: Haa, wuxuu badan loo isticmaalaa xisaabta qalabka, xisaabta ka dhowaansho, iyo xisaabta hawsha qalabka.
| Tirada | Sharaxaad |
|---|---|
| 40971-04 | kabalka 50 Ω ee leh laba jiritaan BNC (M) si loo isticmaalo xisaabta qalabka oo la isticmaalo jiritaanka 01609137 iyo 01609138 |
| 04310310 | skrubada 3300 XL Proximitor Sensor ee la soo gudbiyey, skrubada 6-32 UNC ee la sameeyo xad, 4 qof per set |
| 03200006 | Qorsho ee tape-ka silicone ee la xidhiidha (9.1 m) ee la sameeyo si ay ugu yaraan la sameeyo qorshooyinka iyo la sameeyo xariirka elektrik. |
| 40113-02 | Connector Protector Kit for 3300 XL probes and extension cables with installation tools |
| 136536-01 | Qaabka lagu dhisaaayo qorshaha caadiga ah ee lagu dhisaaayo qorshaha caadiga ah ee kuwa soo socda iyo qorshaha caadiga ah ee kuwa 3300 XL |
| 40180-02 | Bakaynta jiritaanka ee leh 10 jiritaan si loo dhisayo xisaabta dhulka |
| 03839410 | Jiritaanka ka baxa ee bakaynta kabalka u dhexeeya iyo jiritaanka xisaabta dhulka |
| 03839420 | Jiritaanka ka mid ah ee bakaynta qorshaha iyo kabalka u dhexeeya xisaabta dhulka |
| 330153-01 | kit 3300 XL Jiritaanka oo leh jiritaankii ClickLoc, quruxa, iyo tapeka silicone |
| 163356 | Kitka crimp ee jiritaanka oo leh 75 Ω ClickLoc inserts iyo taariikhda la sameeyo |