Ainm an Táirgí: 3300 XL 11 mm Extension Cable
Ainm an Bhrainde:Bently Nevada
Uimhir an Mhodúil: 330730-080-01-00
Tír Táirge: SAM
Barántas: 12 mhí
WhatsApp :+86 18159889985
Ríomhphost :[email protected]
Ainm Branda: |
Bently Nevada |
Cód Samhail: |
330730-080-01-00 |
Doras chuí: |
SAM |
Sonraí um phacáistiú: |
Nua ón bhfocail, sealadóireacht fhabhráin bunaithe |
Am múchta: |
ar stoc |
Téarmaí íocaíochta: |
T/T |
|
Bainisteoir Díol: |
Stella |
|
Seol ríomhphost: |
|
|
Teagmháil trí WhatsApp: |
| Earra | Sonraí |
|---|---|
| Múnla táirge | 330730-080-01-00 |
| Cineál Ionlais | 3300 XL 11 mm Cábla Leathnaithe |
| Fad cábla | 8.0 méadar (26.2 troigh) |
| Tógáil | cábhlach triaxial le scáthú 75 Ω |
| Cineál Conneachta | ClickLoc, brasa le platanamh óir |
| Tosaigh míre | FEP (Fluoroethylene Propylene) |
| Capacitance | 69.9 pF/m de ghnáth |
| Meáchan | ~360 g (0.36 kg) |
| Raon Clónna Íosta | 25.4 mm |
| Teocht Oibriúcháin | -52°C go +177°C |
An 330730-080-01-00is ardfheidhmíocht 3300 XL 11 mm Cábla Leathnaithe deartha chun aistriú sinna díobháilte a chinntiú i gcóras monatóireachta tionscnaimh agus aistriúcháin in ionadanna tionscnaimh. Mar chuid den teaglach transduiceoirí Bently Nevada 3300 XL, oibríonn sé i gcomhpháirt leis an bpróib agus leis an bhfianaise Proximitor chun cruinneas na tomhais a chinntiú i dtaca le feidhmchláir meicniúla rothartha.
Deartha chun fógra a bheith aige, 3300 XL 11 mm Cábla Leathnaithe tacaíonn sé le feidhmíocht leictreach staible faoi choinníollacha timpeallachta agus meicniúla tromchúiseacha. Tá sé ar fáil i roinnt cumraíochtaí, lena n-áirítear leaganacha armófa, agus FluidLoc, chun an cosaint a mhéadú i gcoinne iontrála fuarainn, brú meicniúil, agus загрязнения tionsclaíochta.
Nuair a chuirtear isteach sa córas Transduicéir Ghlacach 3300 XL 11 mm , lena n-áirítear an bhrathán 3300 XL agus an teastas Proximitor, an 330730-080-01-00a chinntíonn staibility sínial ó dhistantaithe fada do miontoráil inneall criticiúil mar shampla turbsíní, comhphrósóirí, agus puimpí, ag tacú le straitéis coimeád réamhchóirithe agus miontoráil stáid.
C1: Do ché acu is féidir an 330730-080-01-00 a úsáid?
F1: Is cábla leathnaithe é don chóras transduiser gairdín 3300 XL 11 mm de Bently Nevada.
Ceist 2: Leis an gcóras cé acu is comhoiriúnach é?
F2: Is comhoiriúnach é leis an bpróib 3300 XL 11 mm agus le socruithe an tsainseora Proximitor.
C3: Cé fhad an chábála atá leis an mbearna seo?
A3: An 330730-080-01-00soláthraíonn sé fad leathnaithe 8,0 méadar.
C4: An féidir leis oibriú i dtimpeallachtaí dochartha?
F4: Sea, tá sé deartha le scroimeáil agus le cosaint armáilte roghnach do úsáid i ngnóthach.
C5: An dtacaíonn sé le cur i láthair a bhaineann le monatóireacht choscraíochta?
F5: Iseo, úsáidtear é go forleathan i gcóras monatóireachta coscraíochta, aistriúcháin agus stád an mheaisín.
| Uimhir | Cur síos |
|---|---|
| 40971-04 | cablach 50 Ω le dhá chónnachtóir BNC (M) le haghaidh tástála an chórais transduiceora leis an gcomhéadan 01609137 agus 01609138 |
| 04310310 | screws le haghaidh socruithe an tsainseora 3300 XL Proximitor, screws 6-32 UNC le cruthú thread, 4 le gach tacar |
| 03200006 | Ról tape féin-aontaithe siolacain (9.1 m) le haghaidh cosaint nascán agus insiléireachta leictreach |
| 40113-02 | Bosca cosainte nascán do thurcaí 3300 XL agus do chablach leathnaithe le huirlisí suiteála |
| 136536-01 | Adaptóir cosainte naisc le haghaidh comhoiriúnacht idir tacair shean-aimseartha agus naisc 3300 XL |
| 40180-02 | Pacáiste coscanna nascanna ina bhfuil 10 phairt le haghaidh sealála timpeallachta |
| 03839410 | Coscann nascanna fir le haghaidh cablach leathnaithe agus cosc nascanna timpeallachta |
| 03839420 | Coscann nascanna mná le haghaidh sealála timpeallachta an bhréige agus an chablach leathnaithe |
| 330153-01 | cic 3300 XL Nascanna a léiríonn nascanna ClickLoc, cásanna agus tape silicóna |
| 163356 | Tacar uirlisí crimpthe nascanna le 75 Ω ClickLoc inserts agus treoracha suiteála |