Ainm Táirge: sainseanóirí 3300 XL 8 mm le haghaidh Suíomh Inbhéireach
Ainm Branda: Bently Nevada
Cód Samhail: 330105-02-12-15-02-CN
Áit Tionscnaimh: Na Stáit Aontaithe
Barántas: 12 Mís
Whatsapp: +86 18020776782
Ríomhphost: [email protected]
Ainm Eile
Próib Inbhéartaithe Bently Nevada 3300 XL 8 mm
3300 XL Proibé Eddy Current a mbeachtaí i mbun
broscaire Gairdheachta 3300 XL 8 mm
Proibé Craobhoscailte Aghaidh an Ghluaiseachta
Sensóir Táirgeachta Eddy Current Indiústrialta
proibé 8 mm Gan Teagmháil
Proibé Monatóireachta Meaisíní a mbeachtaí i mbun
Súileadh Suíomh an Ghuaire
Sensóir Gluaiseachta Meaisíní Róthartha
3300 Sraith Proibé a mbeachtaí i mbun
An 330105-02-12-15-02-CN is é an 3300 XL 8 mm probe aiceallach ar ais ardghníomhach atá deartha chun stiúradh cruinn a dhéanamh ar choscadh agus ar shuíomh an sreangbhuailte i mheaisíní rotharacha. Mar chuid den 3300 XL 8 mm Córas Aiceallach Aistriúcháin, oibríonn an probe le cabhlach leathnaithe 3300 XL agus le sensóir Proximitor chun tomhas neamh-thagannach cruinn a sholáthar bunaithe ar ghráinneachtaí eddy.
Tugann an córas aschur voltáiste a bhrathas ar an bhfad idir an deireadh aiceallach agus an dromchla spriocach conductach, ag ligean do thomhas slán ar shuíomh sreangbhuailte staighre agus ar choscadh dinimiciúil. Deartha don mhaisíní bearings le scroim, tacaíonn an probe freisin le tomhas Keyphasor agus le tomhas luais rotharach chun diagnóis casta meaisíní a dhéanamh.
Tá an 330105-02-12-15-02-CN le comhshóchumarsáid in aghaidh an ghnáth le snáithíní 3/8-24 UNF, agus mar sin is é an rogha is fearr do shuiteálacha ina bhfuil an suíomh gnáthphróibé ar a dtugtar faoi chiontú ag teorainneacha spás. Tá an t-inneall i mbun an phróibé déanta as Polyphenylene Sulfide (PPS), le ceangalann co-axial ClickLoc beagánach agus le dearadh athsholáthartha 3300 XL, ag cinnti caighdeán ard seasmhacht, oiriúnachas éasca maidir le húsáid agus comhoiriúnacht iomlán ar ais le córais na sreinge 3300 roimhe seo.
|
Díolacháin |
Ríomhphost |
|
|
Jim Pei |
|
Gluais uafásach ordú |
1 píosa |
|
Prís |
Teagmháil le Winnie |
|
Sonraí an phacáiste |
Nua ón bhfocail, sealadóireacht fhabhráin bunaithe |
|
Am soláthar |
3–7 lá |
|
Téarmaí Íocaíochta |
T/T |
|
Modh Postála |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Cumas Soláthair |
Ar stoc |
| Ainm an táirge | Bently Nevada 330105-02-12-15-02-CN 3300 XL 8 mm Probaí Inbhéartaithe |
| Déantóir | Bently Nevada |
| Cineál Ionlais | sainseanóirí 3300 XL 8 mm le haghaidh Suíomh Inbhéireach |
| Uimhir an Chuid | 330105-02-12-15-02-CN |
| Tomhas | 20X20X2cm |
| Meáchan | 0.06KG |
| Cónaí um shioladh | Xiamen, An tSín |
| Dúnad | SAM |
| Altitud is airde | 2000 Méadar |
| Materail an tsiopa báis | Polaféinil-sulfid (PPS). |
| An tAchoimre DC Nominal an Phroib | 7.73 ± 0.50 Ω |
| Rogha Fad Iomlán | 1.5 méadar (4.9 troigh) |
| Rogha Ceanglóir agus Cineál Cábail | Nasc co-axial ClickLoc beag |
C1: An dtacaíonn an 330105-02-12-15-02-CN le tomhas Keyphasor?
F1: Tá, tá an 330105-02-12-15-02-CN in ann tomhas Keyphasor agus monatóireacht na luais rothartha a dhéanamh.
C2: Cén cineál suiteála a úsáideann an 330105-02-12-15-02-CN?
A2: An 330105-02-12-15-02-CN úsáideann sé comhshuiteáil in aghaidh an réimse le caoirigh 3/8-24 UNF.
C3: Cad é fad an tsíne an 330105-02-12-15-02-CN?
A3: An 330105-02-12-15-02-CN tá fad iomlán an tsíne 1,5 méadar (4,9 troigh).
C4: Cén ábhar a úsáidtear don bharr an bhrabhsa 330105-02-12-15-02-CN?
Freagra 4: Tá an 330105-02-12-15-02-CN úsáideann tipa brocaire de Polyphenylene Sulfide (PPS).
C5: An gcomhoiriúnach an 330105-02-12-15-02-CN le sistéimeanna 3300 níos sine?
A5: Sea, an 330105-02-12-15-02-CN is iomlán chúltaca le sistéimeanna 3300 sraithe nach bhfuil XL acu, 5 mm agus 8 mm.
C6: Cén cineál ceangailteora a úsáideann an 330105-02-12-15-02-CN?
Freagra 6: An 330105-02-12-15-02-CN úsáideann ceangailteora co-axial bheag ClickLoc.
C7: I gcé aistriúcháin is oiriúnach an 330105-02-12-15-02-CN?
F7: An 330105-02-12-15-02-CN is oiriúnach do thurbiní, do chomhphrósóirí, do mhotair, agus do mheaisíní eile le meaisíní le fhuinniún leathraic.