Nomen producti: probae inversae 3300 XL 8 mm
Nomen marcae: Bently Nevada
Numerus exemplaris: 330105-02-12-15-02-CN
Locus originis: Civitatum Foederatarum
Warranty: 12 menses
Whatsapp:+86 18020776782
Epistula electronica: [email protected]
Nomen Alterum
Bently Nevada 3300 XL 8 mm Proba Montis Inversi
3300 XL Proba Montis Inversi Eddy Current
3300 XL 8 mm Proximitātis Probātor
Proba Vibratoria Axis Montis Inversi
Sensor Industrialis Displacementis Eddy Current
proba Proximitatis Non-Contactilis 8 mm
Proba Monitoriae Machinarum Montis Inversi
Probā Positionis Axis Observātiōnis
Sensor Vibratorius Machinarum Rotantium
3300 Series Proba Transductoris Montis Inversi
The 330105-02-12-15-02-CN est praecipua 3300 XL 8 mm proba proximitatis inversa, ad exactam vibrationis et positionis axis supervisionem in machinis rotativis destinata. Quae, ut pars systematis transductoris proximitatis 3300 XL 8 mm, simul cum cavo extensionis 3300 XL et sensore Proximitor operatur, ut mensurationes eddy current non contactus accuratas praebet.
Systema voltam ex distantiā inter apicem probae et superficiem conductricem obiecti proportionalem emittit, quae supervisionem tam positionis staticae axis quam vibrationis dynamicae fiduciam praebet. Pro machinis cum laminis fluidis constructa, haec proba etiam mensurationes Keyphasor et velocitatis rotationis ad diagnosticam machinarum provectam subministrat.
Instrumentum 330105-02-12-15-02-CN configurationem inversam montandi habet cum filetis 3/8-24 UNF, quod idoneum reddit ad loca ubi spatium pro montando proba ordinario limitatur. Apice probae ex Polyphenylene Sulfide (PPS), conector coaxialis parvus ClickLoc, et designatio intermutabilis 3300 XL durabilitatem, facilitatem in cura, et plenam retrocompatibilitatem cum prioribus systematibus seriei 3300 praebent.
|
Sales |
Epistula Electronica |
|
|
Iimus Pei |
|
Minimum quantitas ordinis |
1 piece |
|
Pretium |
Contactus pro Winnie |
|
Singula Packaging |
Originales nova Officina Sigillata |
|
Tempus Traditionis |
3–7 dies |
|
Condiciones solutionis |
T/T |
|
Shipping modum |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Capacitas Supplicandi |
In stirpe |
| Nomen Producti | Bently Nevada 330105-02-12-15-02-CN 3300 XL 8 mm Sondae Inversae Montatae |
| Fabricator | Bently Nevada |
| Product Type | probae inversae 3300 XL 8 mm |
| Numerus partis | 330105-02-12-15-02-CN |
| Dimensiones | 20x20x2cm |
| Pondus | 0.06kg |
| Locus navandi | Xiamen, Sinae |
| Patria Origin | USA |
| Maximum Altitude | 2000 Metri |
| Materies Tipulae Sondae | Polyphenylenum sulfidum (PPS). |
| Resistentia Directa Nominalis Sondae | 7,73 ± 0,50 Ω |
| Optio Longitudinis Totalis | 1.5 metrum (4.9 pedes) |
| Optio Connnectoris et Typi Cavi | Conector coaxialis ClickLoc miniatūrus |
Q1: Num 330105-02-12-15-02-CN suadet mensuras Keyphasor?
A1: Ita, 330105-02-12-15-02-CN suadet applicationes supervisionis Keyphasor et velocitatis rotationis.
Q2: Quod genus fixationis utitur 330105-02-12-15-02-CN?
A2: 330105-02-12-15-02-CN utatur configuratione inversa cum filetis 3/8-24 UNF.
Q3: Quae est longitudo cavi 330105-02-12-15-02-CN?
A3: Ille 330105-02-12-15-02-CN includit totalem longitudinem cavi 1,5 metrum (4,9 pedes).
Q4: Quod materiale ad usum apicis probae 330105-02-12-15-02-CN utitur?
A4: 330105-02-12-15-02-CN utatur apice probae ex Polyphenylene Sulfide (PPS).
Q5: Num 330105-02-12-15-02-CN cum prioribus systematibus 3300 compatibile est?
A5: Ita, 330105-02-12-15-02-CN plene retrocompatibile est cum systematibus 3300 seriei non-XL, 5 mm et 8 mm.
Q6: Quae connectivorum species ab 330105-02-12-15-02-CN utitur?
Respondet 6: 330105-02-12-15-02-CN connectorem coaxialem miniatum ClickLoc utitur.
Q7: Ad quas applicationes 330105-02-12-15-02-CN idoneus est?
A7: 330105-02-12-15-02-CN ad turbinas, compressores, motores, et alia machinamenta cum iis qui in pellicula fluida versantur, idoneus est.