Бүтээгдэхүүний нэр: 3300 XL 8 мм Урвуу суугаа сонорууд
Брэндийн нэр: Bently Nevada
Загварын дугаар: 330105-02-12-15-02-CN
Гарал үүсэл: Америкийн Нэгдсэн Улс
Баталгаа: 12 сар
WhatsApp:+86 18020776782
И-мэйл: [email protected]
Альтернатив нэр
Bently Nevada 3300 XL 8 мм Урвуу суурьт сорилт хөндлөн огтлол
3300 XL урвуу суурьт вихрүүдийн гүйдэлт датчик
3300 XL 8 мм ойрхан бүүрхүүр сонсор
Урвуу суурьт шафтны хөдөлгөөний хэлбэлзлийн датчик
Төмөрсүлжин үйлдвэрлэлд ашиглагдаг вихрүүдийн гүйдэлт шилжилтийн сенсор
8 мм хавьталгүй ойрхон бүүрхүүр датчик
Урвуу суурьт техник төхөөрөмжийн хяналтын датчик
Хацарын байршил хяналтын сорилтуур
Эргэдэг техник төхөөрөмжийн хэлбэлзлийн сенсор
3300 цуврал урвуу суурьт хувиргагч датчик
Түүн 330105-02-12-15-02-CN 3300 XL 8 мм-ийн өндөр үзүүлэлттэй урвуу суурьт ойрхан хэмжих сорилдогч бөөр, эргэдэг төхөөрөмжид хөдөлгөөний хүчтүүлэл ба шахтын байршлыг нарийн хэмжих зориулалттай. 3300 XL 8 мм Ойрхан хэмжих датчик системийн нэг хэсэг бөөр, 3300 XL уртасгагч кабель ба Proximitor сенсортой хамтран ажилладаг бөөр, нарийн хүртэлх цахилгааны гүйдлийн хэмжилтийг үзүүрлэн өгдөг.
Систем нь бөөрийн түүдүүвэр ба дамжуулагч зорилтот гадаргуу хоорондын зайг харгалзан хүчдэл гаргаж өгдөг, түүн дагаад шахтын статик байршлыг ба динамик хөдөлгөөний хүчтүүлэлийг найдвартай хянах боломжийг олгоодог. Шингэн-зөөлөн үүрдүүрт машинд зориулан төхөөрөмжлөгсөн бөөр, мөн Keyphasor тулгуур ба эргэлтийн хурдны хэмжилтүүдийг дэмжин, үлгэрт машинар диагностикасыг хангаж өгдөг.
330105-02-12-15-02-CN загвар нь урвуу суурьлалтын бүтэцтэй, 3/8-24 UNF гүйцэтгүүртэй бөөрөнхийлүүр бөөрөнхийлүүр суурьлалтын хүчирдэмжит нөхцөлд хогшруулан суурьлуулахад тохиромжтой. Түүний полифенилен сульфид (PPS) бөөрөнхийлүүр төвхөн, жижиг ClickLoc коаксиал холбогч, солилцоох 3300 XL дизайн нь түүний бат бүтэц, хялбар ашиглалт, мөн өмнөх 3300 цувралын системүүдтэй бүтнээр хамтран ажиллах чадварыг хангаж өгдөг.
|
Борлуулалт |
Имэйл |
Вотсапп |
|
Жим Пэй |
|
Бага хэмжээний захиалга |
1 ШИРХЭГ |
|
Үнэ |
Винни-н хаяг |
|
Баглаажилтын дэлгэрэнгүй мэдээлэл |
Шинэ, хайрцагт бүрэн баглаа |
|
Хүргэлтийн хугацаа |
3–7 хоног |
|
Төлбөрийн нөхцөл |
T/T |
|
Тээврийн арга |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Нийлүүлэлтийн чадвар |
Нөөцөд |
| Бүтээдийн нэр | Bently Nevada 330105-02-12-15-02-CN 3300 XL 8 мм урвуу суурьт зонд |
| Үйлдвэрлэгч | Bently Nevada |
| Бүтээгдэхүүний төрөл | 3300 XL 8 мм Урвуу суугаа сонорууд |
| Бүтээгдэхүүний дугаар | 330105-02-12-15-02-CN |
| Хэмжээсүүд | 20x20x2см |
| Жин | 0.06кг |
| Зарах газар | Хямэн, Хятад |
| Эх орны улс | АНУ |
| Хамгийн их өндөр | 2000 Метр |
| Хэмжигчийн үзүүрний материал | Полифенилен сульфид (PPS). |
| Номиналь сорилтын тогтмол гүйдлийн эсэргүүцэл | 7.73 ± 0.50 Ом |
| Нийт уртын сонголт | 1.5 метр (4.9 фут) |
| Холбох ба кабелийн төрлийн сонголт | Жижиг ClickLoc коаксиал холбох хэрэгсэл |
Асуулт 1: 330105-02-12-15-02-CN Keyphasor хэмжилтийг дэмжинэ үү?
Хариулт 1: Тийнхүү, 330105-02-12-15-02-CN Keyphasor тулгуур ба эргэлтийн хурдны хяналтын үйлдвэрлэлд тохиромжтой.
Асуулт 2: 330105-02-12-15-02-CN ямар суурилт ашиглаж буй?
Хариулт 2: 330105-02-12-15-02-CN 3/8-24 UNF гагнуурт суурилт ашиглаж буй.
Асуулт 3: 330105-02-12-15-02-CN-ийн кабелийн урт хэд вэ?
Хариулт 3: 330105-02-12-15-02-CN нийт кабелийн урт 1,5 метр (4,9 фут).
Асуулт 4: 330105-02-12-15-02-CN-ийн сонорын төгсгөл ямар материалд хийгдсэн?
Хариулт 4: 330105-02-12-15-02-CN полифенилен сульфид (PPS) материалд хийгдсэн сонорын төгсгөл ашиглаж буй.
Асуулт 5: 330105-02-12-15-02-CN нь хуучин 3300 системүүдтэй совместим уу?
Хариулт 5: Тийнхүү, 330105-02-12-15-02-CN нөхцлүүрт 3300 цувралын XL бүх не-5 мм ба 8 мм системүүдтэй бүрэн урьдчилан совместим.
Асуулт 6: 330105-02-12-15-02-CN ямар холбогч төрлийг ашигладаг вэ?
Хариулт 6: 330105-02-12-15-02-CN жижигхэн ClickLoc коаксиал холбогч ашигладаг.
Асуулт 7: 330105-02-12-15-02-CN ямар хэрэглээний салбарт тохиромжтой вэ?
Хариулт 7: 330105-02-12-15-02-CN турбины, компрессорын, хөдөлгүүрүүдийн, агаарын зөөлөн дүүрсний үүрдний төхөөрөмжүүдийн хүрдүүрт хэрэглээд тохиромжтой.