Magaca Alaabta: qorshaha 3300 XL ee 8 mm ee La Tumaynayo Invert
Magaca Brand: Bently Nevada
Lambarka Modelka: 330105-02-12-15-02-CN
Meesha Asalka: Maraykanka
Damaanad: boqortooyada 12 Bulsho
Whatsapp: +86 18020776782
Iimaylka: [email protected]
Magaca Kala duwan
Bently Nevada 3300 XL 8 mm Qaabka La Wareegay
qaabka La Wareegayaa ee 3300 XL ee Isku Darro ee Eddy Current
3300 XL 8 mm Probe ee proximity
Qaabka La Wareegayaa ee Isku Darro ee Xiddigga Shaft ee Xidhiidhka Xidhiidhka
Sensorka Industrial ee Isku Darro ee Eddy Current
qaabka La Wareegayaa ee 8 mm ee Laga Helin Keliya
Qaabka La Wareegayaa ee Isku Darro ee Xidhiidhka Macaamiilka
Proximity Probe Ka Horeeya Goobta Shaaf
Sensorka Xidhiidhka Macaamiilka La Wareegayaa
qaabka La Wareegayaa ee Isku Darro ee 3300 Series
Waxaa 330105-02-12-15-02-CN waa qorsho dheer ee 3300 XL 8 mm ee la sameeyay si loo dhisay in la raacdo xiddigga iyo goobta shaqo ee qalabka la jirayo. Sida qorsho ee 3300 XL 8 mm Proximity Transducer System, qorshu wuxuu la xidhiidha 3300 XL kable-ka la xidhiidha iyo sensor-ka Proximitor si uu ugu yaraan qiyaasada eddy current ee aan la jirin.
Nidaamku ugu soo saaraya voltaaj ka dhinaca qorshada iyo goobta la jirayo ee wax ka dhinac, taas oo kala saaraya raacidda goobta shaqo ee dhexeeya iyo xiddigga la jirayo. Qorshu wuxuu la sameeyay si loo raacdo qalabka la jirayo ee la xidhiidha fluid-film bearing, taas oo kalsoonaysa Keyphasor reference iyo qiyaasada xiddigga la jirayo si loo raacdo qalabka la jirayo.
330105-02-12-15-02-CN wuxuu leeyahay xiriirka la isku dhisayaa kuwa la isku dhisayaa, oo leh korka 3/8-24 UNF, taasoo ka dhigan yahay inay noqoto xaqiiqda ah ee la isku dhisayaa marka la isku dhisayaa qalabka caadi ah ay ku jiraan xagga ku jira qaybta. Qalabka PPS (Polyphenylene Sulfide) ee qalabka, qalabka weyn ee ClickLoc ee ku jira xariirka, iyo qalabka 3300 XL oo la badalo waxa uu sameeyaa inay ku jiraan xaqiiqda ah, inay si cad ugu dhaqmeysan yihiin, iyo inay la xiriiraan ku jiraan qalabka 3300 ee horreeyay.
|
Boos |
|
|
|
Jim Pei |
|
Kan yihiin shirkaanka ugu yarreeynta |
1 Laga soo guuray |
|
Qeyb |
Ku xiriir Winnie |
|
Faahfaahinta baakadaha |
Cusub oo ah orijinaalka, oo ku dhaqmayn khasabta ah |
|
Waqtiga gaarsiinta |
3–7 maalmood |
|
Shuruudaha lacag bixinta |
T/T |
|
Habka dhoofinta |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Awoodda sahayda |
Waxaa lagaa sameeyo |
| Magaca alaabta | Bently Nevada 330105-02-12-15-02-CN 3300 XL 8 mm Probes ee La Siiyey Invert |
| Sameynta | Bently Nevada |
| Nooca Alaabta | qorshaha 3300 XL ee 8 mm ee La Tumaynayo Invert |
| ISIMKA QOOR | 330105-02-12-15-02-CN |
| Cabbirrada | 20x20x2cm |
| Miisaanka | 0.06kg |
| Goobta la soo diray | Xiamen, Siin |
| Dalka guurka | Dhalinyarada Amerikanka |
| Jirka ugu sareysa | 2000 mitir |
| Abyooyinka Qalabka Qorshaha | Polyphenylene sulfide (PPS). |
| Jiirka DC ee Probe ee La Ilaaliyey | 7.73 ± 0.50 Ω |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 1.5 mitir (4.9 fiit) |
| Kaarinta iyo Qaybta Kabelka | Qaabka Coaxial ee ClickLoc ka yaryar |
Su’aal 1: Ma 330105-02-12-15-02-CN wuxuu ku saabsanaya qiyaasada Keyphasor?
Jawaab 1: Haa, 330105-02-12-15-02-CN wuxuu ku saabsanaya qiyaasada Keyphasor iyo qiyaasada xariirka dhexeeya.
Su’aal 2: Maxay nooca ugu yar ee ku saabsanaya 330105-02-12-15-02-CN?
A2: Waa 330105-02-12-15-02-CN wuxuu ku saabsanaya noocan oo ku saabsanaya 3/8-24 UNF.
Su’aal 3: Waa maxay dheerarka kabelka ee 330105-02-12-15-02-CN?
Jawaab 3: 330105-02-12-15-02-CN wuxuu ku saabsanaya dheerar kabelka oo dhan ee 1.5 mitir (4.9 feet).
Su’aal 4: Waa maxay waxyaalaha oo ku saabsanaya qaybta 330105-02-12-15-02-CN?
Jawaab 4: 330105-02-12-15-02-CN waxa uu isticmaalaa qurux ka mid ah Polyphenylene Sulfide (PPS).
Su’aal 5: Ma 330105-02-12-15-02-CN wuxuu la xidhiidha kartaa isku daynta 3300 ee dhammayn?
A5: Haa, 330105-02-12-15-02-CN wuxuu leeyahay xidhiidh kasta oo ku saabsan isku daynta 3300 ee kale ee 5 mm iyo 8 mm ee aan XL ahayn.
Su’aal 6: Maxaad isticmaali doontaa jiritaanka 330105-02-12-15-02-CN?
A6: 330105-02-12-15-02-CN waxa uu isticmaalaa jiritaanka ClickLoc coaxial ee yar.
Su’aal 7: Maxay waxyaabaha 330105-02-12-15-02-CN ay la xidhiidha kartaa?
Jawaab 7: 330105-02-12-15-02-CN wuxuu la xidhiidha kartaa turbiinada, kompreeserada, mootorada, iyo waraqaha kale ee ku saabsan qaybta fluid-film.