Бүтээгдэхүүний нэр: 3300 xl проксимитор сенсор
Брэндийн нэр: Bently Nevada
Загварын дугаар: 330180-X1-05 ЗАГВАР: 145004-57
Гарал үүсэл: Америкийн Нэгдсэн Улс
Баталгаа: 12 сар
WhatsApp:+86 18020776782
И-мэйл: [email protected]
TAG
| Bently Nevada 3300 xl ойролцоох сенсор | RFI/EMI төвөгтүшүүр төрүүлэхгүй сенсор |
| 330180-X1-05 ЗАГВАР: 145004-57 | DIN рэйл дээр суурилдаг Proximitor |
| Ойрхан байдалын сигналын нөхцөлдүүлэгч | Төхөөрөмж хамгаалах систем |
| Хөдөлгөөний хяналтын системийн бүрдүүлэгч хэсэг | Өндөр надёжностийн индустриал сенсор |
| Хөдөлгүүрийн хувь хэмжих | Турбина хяналтын төхөөрөмж |
| Эдди гүйдэлт Proximitor сенсор | Компрессор хамгаалах систем |
| Эргэх машин механизмийн хяналт | Хавьцалгүй хэмжилтийн систем |
| Нөхцөл хяналтын систем | 3300 XL цувралын электрон төхөөрөмж |
| Үйлдвэрийн сигналын боловсруулагч | Үйлдвэрлэлийн Автоматжуулалтын Модуль |
| CSA ATEX IECEx-ийн сертификатжуулснаа | SpringLoc терминал сенсор |
Түүн Bently Nevada 330180-X1-05 MOD:145004-57 энэ нь 3300 XL Proximitor сенсор бөгөөд эргэдэг машин системүүдийн хөдөлгөөн ба шахтын зөрүүг үндэсний түвшинд хэмжих зориулалттай. Тэр нь вихрүүдийн ойрхан хэмжилтийн системд гол сигналын бүтээлцүүр хэсэг бөгөөд сондорт сенсорын гарааны сигналыг нарийн зөрүү ба хөдөлгөөний өгөгдлүүд болгож хувиргадаг.
A308 алюминий хайрцаг, алтан бүрхүүлт томпакон ба бериллийн хүрэл холбогчидтой бүтээсэн 330180-X1-05 MOD:145004-57 нь хүнд үйлдвэрийн нөхцөлд онцгой туршлагад хүрсэн бат бүтээмж ба тогтвортой цахилгаан ажиллах чадварыг хангаж, -52°C–с +100°C хүртэлх температурт тогтвортой ажилладаг; хадгалуур температур нь +105°C хүртэл.
Датчик нь DIN-рэйл ба панел дээр суурьшуулах боломжтой, РЧИ/ЭМИ нөлөөллийн хүчтүүн төвөгтэй орчинд төвөгтэй бүүрхүүн үүсгэхгүй, мөн хурдан, хэрэгсэл шаардагүй утас холбогч системтэй SpringLoc терминал системтэй. CSA, ATEX, IECEx гэрчилгээтүүн бүүрхүүн үүсгэхгүй, түүн дээр аюултай ба хүнд үйлдвэрлэлд ашиглаж болой.
|
Борлуулалт |
Имэйл |
Вотсапп |
|
Жим Пэй |
|
Бага хэмжээний захиалга |
1 ШИРХЭГ |
|
Үнэ |
Винни-н хаяг |
|
Баглаажилтын дэлгэрэнгүй мэдээлэл |
Шинэ, хайрцагт бүрэн баглаа |
|
Хүргэлтийн хугацаа |
3–7 хоног |
|
Төлбөрийн нөхцөл |
T/T |
|
Тээврийн арга |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Нийлүүлэлтийн чадвар |
Нөөцөд |
| Бүтээдийн нэр | Бентли Невада 330180-X1-05 МОД: 145004-57 3300 XL ойрхан байрлах сорилт датчик |
| Үйлдвэрлэгч | Bently Nevada |
| Бүтээгдэхүүний төрөл | 3300 xl проксимитор сенсор |
| Бүтээгдэхүүний дугаар | 330180-X1-05 ЗАГВАР: 145004-57 |
| Хэмжээсүүд | 8.8x3.5x7см |
| Жин | 0.25 кг |
| Зарах газар | Хямэн, Хятад |
| Эх орны улс | АНУ |
| Байгууллагын баталгаажуулалтын сонголт | CSA, ATEX, IECEx Зөвшөөрөл |
| Proximitor сенсорын материал | A308 алюминий холбогчийн материал: Алтан будагт бронз эсвэл алтан будагт бериллийн хүрэл |
| Ашиглалтын температур | -52°C-с +100°C (-62°F-с +212°F) |
| Хадгалах температур | -52°C-с +105°C (-62°F-с +221°F) |
1. 330180-X1-05 MOD:145004-57 доторх саадын нөлөөлөлд төдийхүүр төвөгтүүр бүү үүсгэхүүр?
Тийм, тэгш 330180-X1-05 ЗАГВАР: 145004-57 радио давтамжийн саад (RFI) ба цахилгаан соронзон саад (EMI) хоёрын нөлөөлөлд өндөр төвөгтүүр бүү үүсгэхүүр.
2. 330180-X1-05 MOD:145004-57-д ямар суурьлуулалтын сонголтууд байдаг вэ?
Түүн 330180-X1-05 ЗАГВАР: 145004-57 dIN рэйл суурьлуулалт ба 4 нүхтэй изоляцилан хийсэн суурь дизайнтай уламжлалт панель суурьлуулалтыг дэмжинэ.
3. 330180-X1-05 MOD:145004-57 ямар утасны систем ашигладаг вэ?
Түүн 330180-X1-05 ЗАГВАР: 145004-57 хурдан, хэрэгсэл шаардагүй, хүчтэй утасны холболт хийхийн тулд SpringLoc спираль терминал систем ашигладаг.
4. 330180-X1-05 MOD:145004-57-д ямар материал ашигладаг вэ?
Түүн 330180-X1-05 ЗАГВАР: 145004-57 a308 хөнгөн цагаан хайрцаг ба алтан бүрхүүлт томс, эсвэл бериллийн хүрдэд холбогчтой.
5. 330180-X1-05 MOD:145004-57 нь аюултай бүсүүдэд зөвшөөрөлтүүн гэж үүрдүүлж үзүүрлэд?
Тийм, тэгш 330180-X1-05 ЗАГВАР: 145004-57 аюултай үйлдвэрлэлийн орчинд CSA, ATEX ба IECEx зөвшөөрөлтүүн гэж үүрдүүлж үзүүрлэд.
6. 330180-X1-05 MOD:145004-57-ийг метал хайрцаггүйгээр суулгаж болох уу?
Тийм, тэгш 330180-X1-05 ЗАГВАР: 145004-57 тусадаа метал бүрхүүл шаардахгүй, шилжин хайрцагт суулгаж болох.