Nomen producti: sensor proximitor 3300 xl
Nomen marcae: Bently Nevada
Numerus exemplaris: 330180-X1-05 MOD: 145004-57
Locus originis: Civitatum Foederatarum
Warranty: 12 menses
Whatsapp:+86 18020776782
Epistula electronica: [email protected]
TAG
| Bently nevada 3300 xl proximitor sensor | Sensor Resistentis ad RFI et EMI |
| 330180-X1-05 MOD: 145004-57 | Proximitor in Rota DIN Montatus |
| Condicionator Signorum Proximitatis | Systema Machinarum Protegendi |
| Componentis Systematis Vibrationis Monitorantis | Sensor Industrialis Altius Fidei |
| Mensura Positionis Axes | Apparatus Turbinis Monitorantis |
| Sensor Proximitatis Ad Currus Vorticosos | Systema Protectionis Compressoris |
| Inspectio Machinarum Rotatarum | Systema Mensurae Non-Contactus |
| Systema Monitoris Conditio | electronica Series 3300 XL |
| Processorum Signorum Industrialium | Modulus Automationis Industrialis |
| Certificatum CSA ATEX IECEx | Sensor Terminalis SpringLoc |
The Bently Nevada 330180-X1-05 MOD:145004-57 est sensor Proximitor 3300 XL, qui ad praecisam vibrationum et displacementum axis observationem in systematibus machinarum rotantium designatus est. Ut pars principalis condicionans signa, in systematibus mensurae proximitatis currentis vorticosi operatur, signa probe in data displacementis et vibrationis accurata convertens.
Ex structura alluminii A308 et connexione aurifera ex aere et cupro aut ex cupro berillio fabricatus, 330180-X1-05 MOD:145004-57 excellentem durabilitatem et stabilem operationem electricam sub asperis conditionibus industrialibus praebet. Temperaturis inter −52°C et +100°C certe operatur, ac usque ad +105°C servari potest.
Hoc sensorium sustentationem in raile DIN et in tabula permittit, magnam resistentiam adversus interferences RFI/EMI praebet, et systema terminalis SpringLoc ad connexiones celeres, sine instrumentis, habet. Cum certificatis CSA, ATEX, et IECEx, idoneum est ad usus in locis periculosis et in arduis condicionibus industrialibus.
|
Sales |
Epistula Electronica |
|
|
Iimus Pei |
|
Minimum quantitas ordinis |
1 piece |
|
Pretium |
Contactus pro Winnie |
|
Singula Packaging |
Originales nova Officina Sigillata |
|
Tempus Traditionis |
3–7 dies |
|
Condiciones solutionis |
T/T |
|
Shipping modum |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Capacitas Supplicandi |
In stirpe |
| Nomen Producti | Bently Nevada 330180-X1-05 MOD:145004-57 Sensor Proximitātis 3300 XL |
| Fabricator | Bently Nevada |
| Product Type | sensor proximitor 3300 xl |
| Numerus partis | 330180-X1-05 MOD: 145004-57 |
| Dimensiones | 8.8x3.5x7cm |
| Pondus | 0,25 kg |
| Locus navandi | Xiamen, Sinae |
| Patria Origin | USA |
| Optionem Aprobationis Agentiae | CSA, ATEX, IECEx Approvatio |
| Materies Sensoris Proximitor | Materies conectoris: alluminii A308; laton auratum aut cuprum berillium auratum |
| Temperatura operativa | -52°C ad +100°C (-62°F ad +212°F) |
| Temperatura recondita | -52°C ad +105°C (-62°F ad +221°F) |
1. An 330180-X1-05 MOD:145004-57 resistens est interferences?
Utique, 330180-X1-05 MOD: 145004-57 habet altam immunitatem ad utrumque RFI (interferentiam frequentialis radio) et EMI (interferentiam electromagneticam).
2. Quae optiones montandi pro 330180-X1-05 MOD:145004-57 disponibiles sunt?
The 330180-X1-05 MOD: 145004-57 admittit tam montationem per rilum DIN quam montationem per tabulam traditionalem cum basi isolata quattuor-foraminata.
3. Quod systema connexorum 330180-X1-05 MOD:145004-57 utitur?
The 330180-X1-05 MOD: 145004-57 utitur systemate terminali SpringLoc ad connexiones celeres, sine instrumentis, et securas.
4. Quae materiae in 330180-X1-05 MOD:145004-57 utuntur?
The 330180-X1-05 MOD: 145004-57 utitur corpore ex alluminio A308 et connectoribus ex aere cupro auratum aut ex cupro beryllio.
5. An 330180-X1-05 MOD:145004-57 certificatum est pro locis periculosis?
Utique, 330180-X1-05 MOD: 145004-57 certificatus est apud CSA, ATEX et IECEx pro periculosis ambientibus industrialibus.
6. Num 330180-X1-05 MOD:145004-57 sine custodia metallica installari potest?
Utique, 330180-X1-05 MOD: 145004-57 in custodiis ex fibra vitrea installari potest absque necessitate specialis tegumenti metallici.