Magaca Alaabta: 3300 XL Proximitor Sensor
Magaca Brand: Bently Nevada
Lambarka Modelka: 330180-X1-05 MOD: 145004-57
Meesha Asalka: Maraykanka
Damaanad: boqortooyada 12 Bulsho
Whatsapp: +86 18020776782
Iimaylka: [email protected]
Tag
| Bently Nevada 3300 XL Proximitor Sensor | Sensor oo ku xidhan RFI EMI |
| 330180-X1-05 MOD: 145004-57 | DIN Rail Mount Proximitor |
| Kuwa xisaabta isku dhafan | Nidaamka Xariirka Ijtimuuka |
| Qayb ka mid ah Sisilka Xiddigga Qaarka | Sensor iyo qalaf soo saaraya oo leh siin dhaqso |
| Ku qoran kasta oo shaft | Qalafaha xiddigga turbin |
| Eddy Current Proximitor Sensor | Sistema Caabinta Compressor |
| Ku Daraya Qalabka La Togaynayo | Sistema Caadi ah ee Qeexidka |
| Sistema Ee La Xiriira Kala Dhaqanka | siriiska 3300 XL |
| Mushahadka Sinyal ee Istaar | Mooduulka Awtomaashinka Istaariga |
| CSA ATEX IECEx La Ilaalay | Sensarka Terminalka SpringLoc |
Waxaa Bently Nevada 330180-X1-05 MOD:145004-57 waa sensar ka tirsan 3300 XL Proximitor oo la sameeyay si loo hubiyo xasiloonida xun iyo dhaqanka quruxda shaft ee jiritaanka quruxda. Wuxu isticmaalka waxa uu leeyahay qoraal muhiim ah ee ku saabsan sinyalada eddy current proximity, oo isku daynaya sinyalada probe-ka si loo helo xasiloonida iyo xun xun ee sax ah.
Waxa lagu dhisay saddex qof oo ku jira aluminiam A308 iyo koonikteerka brass oo la gudbiyey dhahab ama beryllium copper, 330180-X1-05 MOD:145004-57 wuxu si cad ugu yimid duraabilida iyo xasiloonida elektrinka si toos ah ee ku yaal xaaladaha xun ee iistaarka. Wuxu isticmaalka waxa uu leeyahay si toos ah ee ku yaal joomooyinka -52°C ilaa +100°C, iyo ku yaal xaaladaha wareegga ilaa +105°C.
Sensorka wuxuu ku saabsan yahay DIN rail iyo foomka la xidhiidha, wuxuu leeyahay xalinta weyn ee ku saabsan RFI/EMI, waxaana leeyahay sistema ee terminal ee SpringLoc si ay ugu yar tahay in la qorin, la isku dayo qalabka. Marka laga helo sertifikeedka CSA, ATEX, iyo IECEx, wuxuu noqon karaa mid ka mid ah oo la isticmaalo goobaha xadgudubka iyo goobaha industriyada ku jira xaaladaha xadgudubka.
|
Boos |
|
|
|
Jim Pei |
|
Kan yihiin shirkaanka ugu yarreeynta |
1 Laga soo guuray |
|
Qeyb |
Ku xiriir Winnie |
|
Faahfaahinta baakadaha |
Cusub oo ah orijinaalka, oo ku dhaqmayn khasabta ah |
|
Waqtiga gaarsiinta |
3–7 maalmood |
|
Shuruudaha lacag bixinta |
T/T |
|
Habka dhoofinta |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Awoodda sahayda |
Waxaa lagaa sameeyo |
| Magaca alaabta | Bently Nevada 330180-X1-05 MOD:145004-57 3300 XL Qofka La Taliyey Ka Dhowaansho |
| Sameynta | Bently Nevada |
| Nooca Alaabta | 3300 XL Proximitor Sensor |
| ISIMKA QOOR | 330180-X1-05 MOD: 145004-57 |
| Cabbirrada | 8.8x3.5x7cm |
| Miisaanka | 0.25 kg |
| Goobta la soo diray | Xiamen, Siin |
| Dalka guurka | Dhalinyarada Amerikanka |
| Koobka Caawinaadka Aghaasha | Qorshooyinka CSA, ATEX, IECEx |
| Materiilka Proximitor Sensor | A308 aluminiam, jirka qalabka: brass oo la gurbiyay dhahab ama copper beryllium oo la gurbiyay dhahab |
| Caano Caano | -52°C ilaa +100°C (-62°F ilaa +212°F) |
| Dhammaadka ammarta | -52°C ilaa +105°C (-62°F ilaa +221°F) |
1. Ma 330180-X1-05 MOD:145004-57 waa ku dhaqan karaa in ay ku jiro xaaladaha ka duwan?
Haa, 330180-X1-05 MOD: 145004-57 wuxuu leeyahay isticmaalka sare ee RFI (xoolooyinka taageerada raadiyowga) iyo EMI (xoolooyinka taageerada elektromagnitiga).
2. Maxaa yeelay waxyaabaha loo isticmaali karaa in lagu dhisay 330180-X1-05 MOD:145004-57?
Waxaa 330180-X1-05 MOD: 145004-57 wuxuu leeyahay dhisidda DIN rail iyo dhisidda panelka caadiga ah ee leh dhisidda 4-hole ee ku dhaqan karaa.
3. Maxaa yeelay qoraalka loo isticmaali karaa 330180-X1-05 MOD:145004-57?
Waxaa 330180-X1-05 MOD: 145004-57 wuxuu isticmaali qoraalka SpringLoc ee qoraalka dhinacda, oo la isticmaali karo qalafka iyo ku dhaqan karaa.
4. Maxaa yeelay waxyaabaha loo isticmaali karaa 330180-X1-05 MOD:145004-57?
Waxaa 330180-X1-05 MOD: 145004-57 wuxuu isticmaali guryaha aluminiyamka A308 iyo qoraalka brasska oo leh dhinacda dhinacda ama qoraalka beryllium copper.
5. Ma 330180-X1-05 MOD:145004-57 waa muqbil oo la isticmaalo goobaha xun?
Haa, 330180-X1-05 MOD: 145004-57 waa muqbil oo la isticmaalo goobaha industriyada xun ee la xaqiijiyey CSA, ATEX, iyo IECEx.
6. Ma 330180-X1-05 MOD:145004-57 waxa laga installi karaa bilaash aan lahayn qurux?
Haa, 330180-X1-05 MOD: 145004-57 waxa laga installi karaa bilaashaha fiberglass bilaashaan aan lahayn qurux ka mid ah qurux xun.