Magaca Alaabta: 3300 XL 25 mm korka xiriirka
Magaca Brand: Bently Nevada
Lambarka Modelka: 330851-06-000-070-10-00-05
Meesha Asalka: Maraykanka
Damaanad: boqortooyada 12 Bulsho
Whatsapp: +86 18020776782
Iimaylka: [email protected]
Tag
| Bently Nevada 3300 XL 25 mm Qorsho Caadi ah | qorshaha Sare ee 3300 |
| 330851-06-000-070-10-00-05 | Sistema Caadi ah ee Qeexidka |
| Qorsho Qorsho | Qorsho oo ka dhigan PEEK |
| Sensorka Raadinta Dheerka | Qaabka Probe ee Dhinaca Dheerka |
| Ilaalayaasha Xirka Dheerka | Qorsho oo leh Xaas M39x1.5 |
| Sensar Eddy Current | Qeexidka Warshadaha Muhiimka ah |
| Qeexidka Turbiinka Dheerka | Sensorka Qeexidka Turbiinka |
| Qeexidka Xaaladda Jeneraaska | Sensarka Istaarinta Gacmaha |
| Xasiloonka Macaamiilka Dhaqsoodka | Qorshaha Dhexdhexaadka ee Xagga Jirka Sare |
| Qorshaha Sida Gaarka ah ee Gacmaha Sare | Sistimka Raadinta Xaaladda Macmiilka |
Waxaa Bently Nevada 330851-06-000-070-10-00-05 waa qorsho ee 3300 XL 25 mm ee la sameeyay si loo xisaabin karo dhaqankii qorshada iyo dhaqankii shaft ee ku saabsan macmiilka xoog badan ee la jiray, sida turbaanada biyaha iyo jeneraashinka.
Wuxu leeyahay qorsho ee PEEK iyo guryaha ee dhinaca AISI 304 ee ka mid ah dhinaca dhinaca, taasoo si guul dar ah u muuqda waxyaabaha gaarka ah ee gacmaha, xoolaha mekhanika, iyo xoolaha dheer ee ku saabsan xaaladaha caafimaadka ah ee industriyada. Qorshu wuxu leeyahay xariirka soo horjeedka oo dhan ee 25.4 mm, taasoo si guul dar ah u muuqda foomiinta iyo xariirka soo horjeedka.
Kuwa laga helo xariirka gacmaha oo leh 35°C ilaa +200°C iyo xariirka gaarka ah ee dhammaan ee +250°C, 330851-06-000-070-10-00-05 waa qorsho aan lahayn in ay la kulmo xaaladaha gacmaha sare ee ku saabsan. Wuxu la sameeyay si loo xisaabin karo xoolaha gaarka ah ee ku saabsan macmiilka iyo sistimka xoolinta iyo xoolinta.
|
Boos |
|
|
|
Jim Pei |
|
Kan yihiin shirkaanka ugu yarreeynta |
1 Laga soo guuray |
|
Qeyb |
Ku xiriir Winnie |
|
Faahfaahinta baakadaha |
Cusub oo ah orijinaalka, oo ku dhaqmayn khasabta ah |
|
Waqtiga gaarsiinta |
3–7 maalmood |
|
Shuruudaha lacag bixinta |
T/T |
|
Habka dhoofinta |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Awoodda sahayda |
Waxaa lagaa sameeyo |
| Magaca alaabta | Bently Nevada 330851-06-000-070-10-00-05 3300 XL 25 mm Proximity Probe |
| Sameynta | Bently Nevada |
| Nooca Alaabta | 3300 XL 25 mm korka xiriirka |
| ISIMKA QOOR | 330851-06-000-070-10-00-05 |
| Cabbirrada | 110x5x5cm |
| Miisaanka | 0.66kg |
| Goobta la soo diray | Xiamen, Siin |
| Dalka guurka | Dhalinyarada Amerikanka |
| Kuwa Qalabka DC ee Guurka | 6.2 ± 0.5 Ω |
| Abyooyinka Qalabka Qorshaha | Polyetheretherketone (PEEK) |
| Abyooyinka Qalabka Qorshaha | AISI 304 dhinac-dhinac oo ka mid ah dhinac-dhinac kala duwan |
| Xagga Qoorta ee Qorshaha Qaadista | 25.4 mm (1.00 in) dhammaan xagga qaadista |
| Qalabka xisaabta iyo kabelka la isticmaalo (si door ah) | Qaxaqa ugu jecel ee AISI 302 SST oo leh qaxaqa ka baxa ee PFA. |
| Jiha Ee Shaqaynka iyo Jiha Ee Ku Dheer | -35°C ilaa +200°C (-31°F ilaa +392°F) |
| Guddiga Dhammaan ee Xasiloonida iyo Xadgudubka | +250 °C (482 °F) ugu badan 24 saac ka yar |
| Nooca qorshada | M39x1.5 thread |
| Xagga aan korka lahayn | 00 mm |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 70 mm |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 1.0 mitir (3.3 fuut) |
| Kabalka Qoyska | Maya Qalabka La Tala Galay |
| Koobka Caawinaadka Aghaasha | Tusaale muuqda ah |
1. Maxaa yeelay qalabka qaabka 330851-06-000-070-10-00-05?
Waxaa 330851-06-000-070-10-00-05wuxuu isticmaala qalabka qaabka PEEK (Polyetheretherketone) si loo dhisay in lagu dhaqanayo dhinaca ka weyn iyo dhaqan
2. Waa maxay in ka badan ee cable-ka 330851-06-000-070-10-00-05?
Waxaa 330851-06-000-070-10-00-05wuxuu la isticmaaliyey in ka badan ee 1.0 meter (3.3 feet).
3. Waa maxay nooca thread-ka 330851-06-000-070-10-00-05?
Waxaa 330851-06-000-070-10-00-05waxay isticmaalaan fooma ka dhajiyey M39 × 1.5 oo leh xagga qoorta.
4. Ma 330851-06-000-070-10-00-05 wuxuu leeyahay ilmo la xidhiidha?
Maya, qaybta caadiga ah 330851-06-000-070-10-00-05ma leeyahay ilmo la xidhiidha, laakiin ilmo la xidhiidha oo ka mid ah in la isticmaalo waa ku jira.
5. Waa maxay habka soo saarista oo dhan ee 330851-06-000-070-10-00-05?
Waxaa 330851-06-000-070-10-00-05wuxuu taageerayaa soo saarista oo dhan ee 25.4 mm (1.00 in) si loo sameeyo xaqiijinta oo leh hababka ugu yaraa.
6. Waa maxay warshadaha oo 330851-06-000-070-10-00-05 loo isticmaalo?
Waxaa 330851-06-000-070-10-00-05wuxuu isticmaalka badan ee ku jira warshadaha ujeedka khatarka, siyaasadda ugu yar ee turbaanada gacmaha iyo nidaamka raadinta jeneraashinka.