Məhsulun adı: 3300 XL 25 mm Yaxınlıq Probuna
Marka adı: Bently Nevada
Model nömrəsi: 330851-06-000-070-10-00-05
Əsas Yer: Birləşmiş Ştatlar
Zəmanət: 12 ay
WhatsApp:+86 18020776782
E-poçt: [email protected]
ETIKET
| Bently Nevada 3300 XL 25 mm Yaxınlıq Probasi | 3300 XL seriyası probu |
| 330851-06-000-070-10-00-05 | Təmassız Ölçmə Sistemi |
| Yaxınlıq probası | PEEK Ucu Probasi |
| Titreşim Nəzarət Sensoru | Paslanmayan poladdan hazırlanmış prob korpusu |
| Mil Yerini Dəyişdirmə Probkası | M39x1.5 Rezimli Probasi |
| Eddi Cərəyan Sensoru | Tənqidli Avadanlıqların Nəzarəti |
| Buğda Turbininin Nəzarəti | Turbina Titrim Sensoru |
| Generatorun Vəziyyətinin Nəzarəti | Sənaye avtomatlaşdırma sensoru |
| Fırlanan Maşınların Qorunması | Yüksək Temperaturda İşləyən Yaxınlıq Probasi |
| Sənaye yüksək temperatur sensoru | Maşınların vəziyyətini izləmə sistemi |
The Bently Nevada 330851-06-000-070-10-00-05 bu, buxar turbinləri və generatorlar kimi tənəzzülə məruz qala biləcək dövri maşınlar üçün yüksək dəqiqlikli titrəmə və millərin yerdəyişməsini ölçmək üçün nəzərdə tutulmuş 3300 XL 25 mm yaxınlıq probudur.
Probun ucu PEEK materialından, korpusu isə AISI 304 paslanmayan poladdan hazırlanmışdır; bu da ona sərt sənaye şəraitində üstün termal sabitlik, mexaniki möhkəmlik və uzun xidmət müddəti təmin edir. Prob 25,4 mm-lik şaquli tənzimləmə diapazonunu dəstəkləyir ki, bu da onun quraşdırılmasını və tənzimlənməsini daha çevik edir.
–35°C-dən +200°C-yə qədər geniş işləmə temperatur aralığına və qısa müddətli +250°C-yə qədər temperatur müqavimətinə malik olan 330851-06-000-070-10-00-05 yüksək temperatur tələbləri qoyan tətbiqlər üçün idealdir. Bu prob, tənəzzülə məruz qala biləcək əsas aktivlərin izlənməsi və qorunması sistemlərində etibarlı işləmə üçün hazırlanmışdır.
|
Satış |
Elektron poçt |
|
|
Cim Pei |
|
Minimum sifariş miqdarı |
1 Adə |
|
Qiymət |
Winnie ilə əlaqə |
|
Paketləmə detalları |
Orijinal yeni Fabrika Qutusu |
|
Çatdırılma müddəti |
3–7 gün |
|
Ödəniş şərtləri |
T/T |
|
Gəmiçiliyin üsulu |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Təchizat Bacarığı |
Anbarda |
| Məhsulun adı | Bently Nevada 330851-06-000-070-10-00-05 3300 XL 25 mm Yaxınlıq Probasi |
| İstehsalçı | Bently Nevada |
| Məhsul Növü | 3300 XL 25 mm Yaxınlıq Probuna |
| Hissə Nömrəsi | 330851-06-000-070-10-00-05 |
| Ölçülər | 110x5x5 sm |
| Çəki | 0.66kg |
| Göndərmə yeri | Xiamen, Çin |
| Mənşə ölkəsi | ABŞ |
| Probun daimi cərəyan müqaviməti | 6,2 ± 0,5 Ω |
| Probucun Ucu Materialı | Polietereterketon (PEEK) |
| Probun Qutu Materialı | AISI 304 paslanmayan polad (SST) |
| Prob adaptörünün şaquli tənzimlənməsi | ümumi gediş: 25,4 mm (1,00 düym) |
| Prob və uzatma kabellərinin qoruyucu örtüyü (seçimə görə) | PFA xarici örtüklü elastik AISI 302 SST. |
| İşləmə və saxlama temperaturu | -35°C-dən +200°C-ə qədər (-31°F-dən +392°F-ə qədər) |
| Qısa müddətli işləmə və saxlama temperaturu | 24 saatdan az müddət üçün maksimum +250 °C (482 °F) |
| Prob Korpusu Növü Seçimi | M39x1.5 rezimli çıxıntı |
| Yivsiz Uzunluq Seçimi | 00 mm |
| Ümumi Korpus Uzunluğu Seçimi | 70 mm |
| Ümumi uzunluq variantı | 1,0 metr (3,3 fut) |
| Bürünc Seçimi | Bürünc yoxdur |
| Təşkilatın Təsdiqi Seçimi | Bir neçə təsdiq |
330851-06-000-070-10-00-05 nömrəli cihazda hansı növ prob ucundan istifadə olunur?
The 330851-06-000-070-10-00-05yüksək temperaturda davamlılıq və sabitlik üçün PEEK (Polieterefterketon) prob ucu istifadə edir.
330851-06-000-070-10-00-05 nömrəli cihazın kabellərinin uzunluğu nə qədərdir?
The 330851-06-000-070-10-00-051,0 metr (3,3 fut) uzunluğunda kabel ilə təchiz olunub.
330851-06-000-070-10-00-05 nömrəli cihazın rezim növü nədir?
The 330851-06-000-070-10-00-05m39 × 1,5 rezimli prob korpusu dizaynından istifadə edir.
330851-06-000-070-10-00-05 nömrəli cihaz zırh qorunması daxil edirmi?
Xeyr, standart 330851-06-000-070-10-00-05zırh daxil deyil, lakin isteğe bağlı elastik paslanmayan polad zırh mövcuddur.
330851-06-000-070-10-00-05-in şaquli tənzimləmə xüsusiyyəti nədir?
The 330851-06-000-070-10-00-05elastik quraşdırma uyğunluğuna nail olmaq üçün 25,4 mm (1,00 düym) şaquli tənzimləməni dəstəkləyir.
330851-06-000-070-10-00-05 hansı sənaye sahələrində istifadə olunur?
The 330851-06-000-070-10-00-05adətən enerji hasilatında, xüsusilə buxar turbinlərində və generator monitorinq sistemlərində istifadə olunur.