Ainm Táirge: súileán Ghlacach 3300 XL 25 mm
Ainm Branda: Bently Nevada
Cód Samhail: 330851-06-000-070-10-00-05
Áit Tionscnaimh: Na Stáit Aontaithe
Barántas: 12 Mís
Whatsapp: +86 18020776782
Ríomhphost: [email protected]
Clib
| Bently Nevada 3300 XL 25 mm Proximity Probe | sraith 3300 XL Probe |
| 330851-06-000-070-10-00-05 | Córas Tomhas Gan Teagmháil |
| Proba Glacach Cothromachta | Probe Leis an Gcinn PEEK |
| Scannáin Miontorraingt Chruaithnigh | Cás Scannáin as Stáinine Stainge |
| Probe Aistriú Meabhairshuiche | Probe Le Caoi M39x1.5 |
| Sainseansra Eddy Current | Monatóireacht Uirlisí Criticiúla |
| Monatóireacht Turbíní Sreath | Sensóir Dhrithis Turbíní |
| Monatóireacht Stáide an Ghinéarálaí | Sensóir Uathhoghlaíochta Indistriúil |
| Cosaint ar Mhaisíní Rótharacha | Brosnóir Ghlacach Teas Ard |
| Sensóir Indiúil Ar Téimpeartúardh | Córas Monatóireachta Stáide na Mheaisíní |
An Bently Nevada 330851-06-000-070-10-00-05 is é seo proba thairbhe 3300 XL 25 mm atá deartha chun tomhas a dhéanamh ar dhriuthas agus ar shiúl an sreangáin le cruinneas ard i meaisíní rotharacha criticiúla mar shampla turbíní sreath agus ginéaráilí.
Tá cinn de PEEK agus córporadh de stáinléan AISI 304 aige, rud a chinntíonn stabhlacht theirmigh iontach, neart meicniúil, agus saol seirbhíse fada i dtimpeallachtaí indiúla dochartha. Tacaíonn an proba le raon cothromú ingearach de 25.4 mm, ag ligean suiteála agus cothromaithe soléir.
Le raon oibriú leathan téimpeartúir ó -35°C go +200°C agus fiú tuirseach gearrthéarmach suas le +250°C, is é an 330851-06-000-070-10-00-05 an rogha is fearr do ghabhálacha ardtéimpeartúir dian. Deartha é chun feidhmiú reliúnta a bheith aige i gcórais monatóireachta agus cosanta asraon criticiúla.
|
Díolacháin |
Ríomhphost |
|
|
Jim Pei |
|
Gluais uafásach ordú |
1 píosa |
|
Prís |
Teagmháil le Winnie |
|
Sonraí an phacáiste |
Nua ón bhfocail, sealadóireacht fhabhráin bunaithe |
|
Am soláthar |
3–7 lá |
|
Téarmaí Íocaíochta |
T/T |
|
Modh Postála |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Cumas Soláthair |
Ar stoc |
| Ainm an táirge | Bently Nevada 330851-06-000-070-10-00-05 3300 XL 25 mm Scannáin Ghlacach |
| Déantóir | Bently Nevada |
| Cineál Ionlais | súileán Ghlacach 3300 XL 25 mm |
| Uimhir an Chuid | 330851-06-000-070-10-00-05 |
| Tomhas | 110x5x5cm |
| Meáchan | 0.66kg |
| Cónaí um shioladh | Xiamen, An tSín |
| Dúnad | SAM |
| An t-áisreacht DC an phroib | 6.2 ± 0.5 Ω |
| Materail an tsiopa báis | Polí-eitir-eitir-cetón (PEEK) |
| Materail an Chásca Taispeána | Stáinléar AISI 304 |
| Mionathrú ingearach na dtreoraithe | 25.4 mm (1.00 in) iomlán turas |
| Cúlchás an phroib agus an chabhlach leathnaithe (roghnach) | SST AISI 302 saincheaptha le cásóg shealbhaithe PFA. |
| Teocht Oibríochta agus Stórála | ó -35°C go +200°C (-31°F go +392°F) |
| Teocht oibriú agus stórála le haghaidh tréimhse ghearr | +250 °C (482 °F) is airde le haghaidh níos lú ná 24 uair an chloig |
| Rogha Cás an Bhrainse | Craobh M39x1.5 |
| Rogha Fad gan Bhéimeanna | 00 mm |
| Rogha Fad Iomlán an Chás | 70 mm |
| Rogha Fad Iomlán | 1.0 méadar (3.3 troigh) |
| Rogha Cuirpse | Gan Armáil |
| Rogha Cheadúnais Oifigiúil | Ceadúcháin iolracha |
1. Cén cineál barrphróib é a úsáidtear i 330851-06-000-070-10-00-05?
An 330851-06-000-070-10-00-05úsáideann sé barrphróib PEEK (Polyetheretherketone) le haghaidh feidhmíochta agus staideachta ag ard-theochtaí.
2. Cad é fad an chabhlach de 330851-06-000-070-10-00-05?
An 330851-06-000-070-10-00-05tagann sé le cabhlach 1.0 méadar (3.3 troigh).
3. Cad é cineál an tsioláin de 330851-06-000-070-10-00-05?
An 330851-06-000-070-10-00-05úsáideann sé dearadh cás sioláin M39 × 1.5.
4. An bhfuil cosaint armóireachta san 330851-06-000-070-10-00-05?
Ní hea, is iarrthar an t-áisim 330851-06-000-070-10-00-05gan armóireacht, ach tá armóireacht roghnach de stáinléanra sáithithe ina dhiaidh sin ar fáil.
5. Cad é gné an achoimre ingearach de 330851-06-000-070-10-00-05?
An 330851-06-000-070-10-00-05tacaíonn sé le hachoimre ingearach 25.4 mm (1.00 orlach) chun cothromaíocht shaincheaptha a chinntiú le haghaidh suiteála.
6. Cén tionscal a úsáideann 330851-06-000-070-10-00-05?
An 330851-06-000-070-10-00-05úsáidtear go coitianta é i gcur cumhachta, go háirithe i mbuailteoirí steama agus i gcóras stiúrtha an ghinéarálaí.