Бүтээгдэхүүний нэр: 3300 XL 25 мм ойрхан хүртэлх сорилт
Брэндийн нэр: Bently Nevada
Загварын дугаар: 330851-06-000-070-10-00-05
Гарал үүсэл: Америкийн Нэгдсэн Улс
Баталгаа: 12 сар
WhatsApp:+86 18020776782
И-мэйл: [email protected]
TAG
| Bently Nevada 3300 XL 25 мм Ойрхон бүүрэлдүүр | 3300 XL Цуврал бүүрэлдүүр |
| 330851-06-000-070-10-00-05 | Хавьцалгүй хэмжилтийн систем |
| Ойрхан бүүрхүүн сорилт хэрэгсэл | PEEK оройн бүүрэлдүүр |
| Хөдөлгөөний хяналтын сенсор | Зэвэрдэггүй гангаар хийсэн загас модны бие |
| Тэнхлэгийн шилжилтийн бүүрэлдүүр | M39x1.5 Оройн бүүрэлдүүр |
| Эдди гүйдлийн сенсор | Чухал төхөөрөмжийн мониторинг |
| Уурхай турбины мониторинг | Турбины хөдөлгөөн хүчирхүйлэл сенсор |
| Генераторын нөхцөл мониторинг | Үйлдвэрийн автоматжуулалтын сенсор |
| Эргэх машин механизмийн хамгаалалт | Дулаан төвдөр ойрхан бүснүүр сондос |
| Үйлдвэрийн өндөр температурт сенсор | Төхөөрөмжийн нөхцөл мониторинг систем |
Түүн Bently Nevada 330851-06-000-070-10-00-05 энэ нь уурхай турбины ба генераторын шиг шүүлтүүд бүхий эргэдэг төхөөрөмжид хөдөлгөөн хүчирхүйлэл ба валын зөрүүг өндөр нарийн чинхүүдтэй хэмжих зориулалттай 3300 XL 25 мм ойрхан бүсний сенсор юм.
Сенсорын төвхөн хэсэг нь ПЭЭК (PEEK) материал, бүрхүүл нь АИСИ 304 зөөлөн гуурсан гуурсын гангаар хийсгэсэн бөөрөнхий, түүн дээрх дулаан тогтвортой байдал, механик хүч, ажиллах хугацаа үйлдвэрийн хатуу нөхцөлд хангагдаж буй.
Ажиллах температур хүрээ -35°C–с +200°C хүртэл, түүн дээрх богино хугацааны төвхөн хүчирхүйлэл +250°C хүртэл түүн дээрх 330851-06-000-070-10-00-05 сенсор өндөр температурт ажиллах шаардлагатай хүнд нөхцөлд тохиромжтой. Түүн дээрх сенсор нь чухал хөрөнгөнүүдийн мониторинг ба хамгаалах системд найдвартай ажиллах зориулалттай.
|
Борлуулалт |
Имэйл |
Вотсапп |
|
Жим Пэй |
|
Бага хэмжээний захиалга |
1 ШИРХЭГ |
|
Үнэ |
Винни-н хаяг |
|
Баглаажилтын дэлгэрэнгүй мэдээлэл |
Шинэ, хайрцагт бүрэн баглаа |
|
Хүргэлтийн хугацаа |
3–7 хоног |
|
Төлбөрийн нөхцөл |
T/T |
|
Тээврийн арга |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Нийлүүлэлтийн чадвар |
Нөөцөд |
| Бүтээдийн нэр | Bently Nevada 330851-06-000-070-10-00-05 3300 XL 25 мм ойрхон бүсний сорилт хэрэгсэл |
| Үйлдвэрлэгч | Bently Nevada |
| Бүтээгдэхүүний төрөл | 3300 XL 25 мм ойрхан хүртэлх сорилт |
| Бүтээгдэхүүний дугаар | 330851-06-000-070-10-00-05 |
| Хэмжээсүүд | 110x5x5 см |
| Жин | 0.66кг |
| Зарах газар | Хямэн, Хятад |
| Эх орны улс | АНУ |
| Датчикаас тогтмол гүйдлийн эсэргүүцэл | 6.2 ± 0.5 Ом |
| Хэмжигчийн үзүүрний материал | Polyetheretherketone (PEEK) |
| Пробын хайрцгийн материал | AISI 304 байршингийн ган (SST) |
| Дотоодын сорилцооны адаптерын босоо зохицуулалт | 25.4 мм (1.00 in) нийт зам |
| Сондос ба үржүүлэх кабелийн хамгаалалт (сүүлд нь сонгомуй) | PFA гадна талын хальстай уян хатан AISI 302 SST. |
| Ажиллах болон хадгалалтын температур | -35°C-с +200°C (-31°F-с +392°F) хүртэл |
| Бүтээдийн товчхон ажиллах ба хадгалах температур | 24 цагаас бага хугацаанд хамгийн дээд нь +250 °C (482 °F) |
| Сондортой хэрэгсэлийн бүрхүүлийн төрлийн сонголт | M39x1.5 оройн нүх |
| Утасгүй уртын сонголт | 00 мм |
| Бүрхүүлийн ерөнхий уртын сонголт | 70 мм |
| Нийт уртын сонголт | 1.0 метр (3.3 фут) |
| Хамгаалалтын Хальсны Сонголт | Хамгаалалтгүй |
| Байгууллагын баталгаажуулалтын сонголт | Олон төрлийн баталгаажуулалт |
1. 330851-06-000-070-10-00-05 дээр ямар төрлийн зонсын үсийг ашигладаг вэ?
Түүн 330851-06-000-070-10-00-05өндөр температурт бат бөх, тогтвортой байхын тулд PEEK (Polyetheretherketone) зонсын мөч ашигладаг.
2. 330851-06-000-070-10-00-05 кабелийн урт нь хэр вэ?
Түүн 330851-06-000-070-10-00-051.0 метр (3.3 хөл) кабелийн хамт ирдэг.
3. 330851-06-000-070-10-00-05 дугаарт заасан үсний төрөл нь юу вэ?
Түүн 330851-06-000-070-10-00-05m39 × 1.5 резьбатай сорилт хайрцагийн дизайн ашиглана.
4. 330851-06-000-070-10-00-05 дунд бүлдүүр хамгаалалт оролцоох уу?
Үгүй, стандарт 330851-06-000-070-10-00-05бүлдүүр хамгаалалт оролцоохгүй, гэтэл сонгомол нүүрсөр хөвчтөн хөвчтөн бүлдүүр хамгаалалт хүртэмүүр.
5. 330851-06-000-070-10-00-05-ийн босоо зөрүүлэлтийн онцлог юу вэ?
Түүн 330851-06-000-070-10-00-05нүүрсөр хөвчтөн босоо зөрүүлэлт 25.4 мм (1.00 инч) хүртэмүүр, тул танилцуулалтад нь хөвчтөн суурьлалт хийх боломжтой.
6. 330851-06-000-070-10-00-05 ямар салбарт ашиглаж буй?
Түүн 330851-06-000-070-10-00-05үүнийг ихэвчлэн цахилгаан үйлдвэрлэлд, түүнд хувиргагч турбины ба цахилгаан үйлдвэрлэлийн хяналтын системд ашиглаж буй.