Όνομα Προϊόντος: 3300 XL 25 mm Αισθητήρα Πλησιότητας
Επωνυμία: Bently Nevada
Αριθμός Μοντέλου: 330851-06-000-070-10-00-05
Τόπος Προέλευσης: Ηνωμένες Πολιτείες
Εγγύηση: 12 μήνες
Whatsapp: +86 18020776782
Ηλ. ταχυδρομείο:[email protected]
Ετικέτα
| Προσεγγισιακός αισθητήρας Bently Nevada 3300 XL 25 mm | σειρά Προβολέων 3300 XL |
| 330851-06-000-070-10-00-05 | Σύστημα μη επαφής μέτρησης |
| Προσεγγιστικός Αισθητήρας | Προσεγγισιακός αισθητήρας με άκρο από PEEK |
| Αισθητήρας παρακολούθησης δονήσεων | Κέλυφος αισθητήρα από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Προσαρμογέας μετατόπισης άξονα | Προσεγγισιακός αισθητήρας με σπείρωμα M39x1.5 |
| Αισθητήρας ρευμάτων επαγωγής (eddy current) | Παρακολούθηση κρίσιμου εξοπλισμού |
| Παρακολούθηση ατμοστρόβιλου | Αισθητήρας δόνησης στρόβιλου |
| Παρακολούθηση κατάστασης γεννήτριας | Αισθητήρας Βιομηχανικής Αυτοματοποίησης |
| Προστασία Μηχανημάτων με Περιστροφική Κίνηση | Αισθητήρας Πλησιότητας Υψηλής Θερμοκρασίας |
| Βιομηχανικός αισθητήρας υψηλής θερμοκρασίας | Σύστημα παρακολούθησης της κατάστασης μηχανημάτων |
Ο Bently Nevada 330851-06-000-070-10-00-05 είναι προσέγγισης 3300 XL 25 mm, σχεδιασμένη για μετρήσεις υψηλής ακρίβειας δονήσεων και μετατόπισης άξονα σε κρίσιμα περιστρεφόμενα μηχανήματα, όπως ατμοστρόβιλοι και γεννήτριες.
Διαθέτει ακροδέκτη από PEEK και περίβλημα από ανοξείδωτο χάλυβα AISI 304, εξασφαλίζοντας εξαιρετική θερμική σταθερότητα, μηχανική αντοχή και μεγάλη διάρκεια ζωής σε απαιτητικά βιομηχανικά περιβάλλοντα. Ο αισθητήρας υποστηρίζει εύρος κατακόρυφης ρύθμισης 25,4 mm, επιτρέποντας εύκαμπτη εγκατάσταση και στοίχιση.
Με ευρύ εύρος λειτουργικών θερμοκρασιών από -35°C έως +200°C και σύντομη αντοχή έως +250°C, ο αισθητήρας 330851-06-000-070-10-00-05 είναι ιδανικός για απαιτητικές εφαρμογές υψηλής θερμοκρασίας. Έχει σχεδιαστεί για αξιόπιστη λειτουργία σε συστήματα παρακολούθησης και προστασίας κρίσιμων περιουσιακών στοιχείων.
|
Πωλήσεις |
Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο |
|
|
Τζιμ Πέι |
|
Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας |
1 ΤΕΜΑΧΙΟ |
|
Τιμή |
Επικοινωνήστε με την Winnie |
|
Λεπτομέρειες Συσκευασίας |
Αυθεντικό καινούριο, σφραγισμένο από το εργοστάσιο |
|
Χρόνος παράδοσης |
3–7 ημέρες |
|
Όροι Πληρωμής |
T/T |
|
Μέθοδος Αποστολής |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Ικανότητα προμήθειας |
Σε απόθεμα |
| Όνομα Προϊόντος | Bently Nevada 330851-06-000-070-10-00-05, Αισθητήρας Προσέγγισης 3300 XL 25 mm |
| Κατασκευαστής | Bently Nevada |
| Τύπος Προϊόντος | 3300 XL 25 mm Αισθητήρα Πλησιότητας |
| Αριθμός Μέρους | 330851-06-000-070-10-00-05 |
| Διαστάσεις | 110x5x5 εκ. |
| Βάρος | 0,66 κιλά |
| Τοποθεσία αποστολής | Xiamen, China |
| Χώρα προέλευσης | ΗΠΑ |
| DC αντίσταση προσαρμογέα | 6,2 ± 0,5 Ω |
| Υλικό Αισθητήρα | Πολυαιθεροαιθεροκετόνη (PEEK) |
| Υλικό Κασέτας Δοκιμαστικής Συσκευής | Ανοξείδωτος χάλυβας AISI 304 (SST) |
| Κατακόρυφη ρύθμιση του προσαρμογέα του αισθητήρα | 25,4 mm (1,00 in) συνολική διαδρομή |
| Θωράκιση προβολέα και επεκτάσιμου καλωδίου (προαιρετικό) | Εύκαμπτο AISI 302 SST με εξωτερικό περίβλημα PFA. |
| Οθόνη και Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -35°C έως +200°C (-31°F έως +392°F) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας και αποθήκευσης για σύντομο χρονικό διάστημα | +250 °C (482 °F) μέγιστο για λιγότερο από 24 ώρες |
| Επιλογή τύπου θήκης αισθητήριου | Σπείρωμα M39x1.5 |
| Επιλογή μήκους από ρακόρ | 00 mm |
| Επιλογή Συνολικού Μήκους Περιβλήματος | 70 mm |
| Επιλογή Συνολικού Μήκους | 1,0 μέτρο (3,3 πόδια) |
| Επιλογή Θώρακα | Χωρίς Θώρακα |
| Επιλογή Έγκρισης Αρχής | Πολλαπλές εγκρίσεις |
1. Τι τύπος αισθητήρα χρησιμοποιείται στο 330851-06-000-070-10-00-05;
Ο 330851-06-000-070-10-00-05χρησιμοποιεί αισθητήρα PEEK (Polyetheretherketone) για αντοχή και σταθερότητα σε υψηλές θερμοκρασίες.
2. Ποιο είναι το μήκος του καλωδίου του 330851-06-000-070-10-00-05;
Ο 330851-06-000-070-10-00-05παρέχεται με καλώδιο μήκους 1,0 μέτρου (3,3 πόδια).
3. Ποιος είναι ο τύπος σπειρώματος του 330851-06-000-070-10-00-05;
Ο 330851-06-000-070-10-00-05χρησιμοποιεί σπειρωτή θήκη αισθητήρα M39 × 1,5.
4. Περιλαμβάνει το 330851-06-000-070-10-00-05 προστασία με θωράκιση;
Όχι, το πρότυπο 330851-06-000-070-10-00-05δεν περιλαμβάνει θωράκιση, αλλά διατίθεται ως προαιρετικό εξάρτημα εύκαμπτη θωράκιση από ανοξείδωτο χάλυβα.
5. Ποια είναι η λειτουργία κατακόρυφης ρύθμισης του 330851-06-000-070-10-00-05;
Ο 330851-06-000-070-10-00-05υποστηρίζει κατακόρυφη ρύθμιση 25,4 mm (1,00 ίντσα) για εύκαμπτη ευθυγράμμιση κατά την εγκατάσταση.
6. Σε ποιες βιομηχανίες χρησιμοποιείται το 330851-06-000-070-10-00-05;
Ο 330851-06-000-070-10-00-05χρησιμοποιείται συνήθως στην παραγωγή ηλεκτρικής ενέργειας, ιδιαίτερα σε συστήματα παρακολούθησης ατμοστροβίλων και γεννητριών.