Nazwa produktu: sonda 3300 NSv
Nazwa marki: Bently Nevada
Numer modelu: 330905-00-07-10-02-05
Miejsce pochodzenia: Stany Zjednoczone
Gwarancja: 12 Miesięcy
Whatsapp: +86 18020776782
E-mail:[email protected]
/ tag
| Sonda Bently Nevada 3300 NSV | System monitoringu stanu |
| Przemysłowa sonda zbliżeniowa | Monitorowanie wibracji turbiny |
| Czujnik monitorowania wibracji | Czujnik ochrony sprężarki |
| Sonda monitorowania położenia wału | Sonda ochrony maszyn |
| Ochrona maszyn wirujących | Bezstykowy czujnik zbliżeniowy |
| Standardowy sondowy kabel | Czujnik zbliżeniowy ze stali nierdzewnej |
| Miniaturyzowany koaksjalny złącze ClickLoc | Sonda zbliżeniowa z końcówką z PPS |
| Czujnik z gwintem M10x1 | Czujnik zbliżeniowy do wysokich temperatur |
| Czujnik do automatyki przemysłowej | Czujnik z certyfikatem CSA, ATEX i IECEx |
| Czujnik do konserwacji predykcyjnej |
Bently Nevada 330905-00-07-10-02-05 – czujnik zbliżeniowy 3300 NSv jest to wysokiej precyzji przemysłowa sonda zbliżeniowa przeznaczona do monitorowania drgań i położenia wału w urządzeniach obrotowych. Producentem sondy jest Bently Nevada; wyposażona jest ona w miniaturę współosiowego łącznika ClickLoc, standardowy kabel oraz ma całkowitą długość 1,0 m (39 cali).
Sonda wykonana jest z końcówką z siarkopolifenylenu (PPS) oraz obudową ze stali nierdzewnej AISI 304, co zapewnia doskonałą trwałość i niezawodność w surowych warunkach przemysłowych. Dzięki długości obudowy wynoszącej 70 mm, gwintowi M10x1 oraz szerokiemu zakresowi temperatur roboczych od −52 °C do +177 °C model 330905-00-07-10-02-05 zapewnia stabilną i dokładną pracę przy monitorowaniu turbin, sprężarek, silników oraz innego kluczowego sprzętu obrotowego.
Sondu zatwierdzono zgodnie z certyfikatami CSA, ATEX oraz IECEx, co czyni ją odpowiednią do zastosowań przemysłowych w środowiskach zagrożonych wybuchem i wymagających.
|
Sprzedaż |
Adres e-mail |
|
|
Jim Pei |
|
Minimalna ilość zamówienia |
1 sztukę |
|
Cena |
Kontakt z Winnie |
|
Szczegóły opakowania |
Oryginalny nowy, fabrycznie zapieczętowany |
|
Czas dostawy |
3–7 dni |
|
Warunki płatności |
T/T |
|
Metoda wysyłki |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Zdolność dostaw |
W magazynie |
| Nazwa Produktu | Bently Nevada 330905-00-07-10-02-05 – czujnik zbliżeniowy 3300 NSv |
| Producent | Bently Nevada |
| Typ Produktu | sonda 3300 NSv |
| Numer części | 330905-00-07-10-02-05 |
| Wymiary | 111,5x1,8x1,8 cm |
| Waga | 0,06 kg |
| Miejsce dostawy | Xiamen, Chiny |
| Kraj pochodzenia | USA |
| Opcja długości niegwintowanej części | 00 mm |
| Opcja całkowitej długości obudowy | 70 mm |
| Opcja całkowitej długości | 1,0 metra (39 cali) |
| Opcja złącza i typu kabla | Miniaturyczny koaksjalny złącz ClickLoc, kabel standardowy |
| Opcja zatwierdzenia przez organy certyfikacyjne | Wiele aprobat |
| Opór stały sondy | 4,2 ± 0,5 Ω |
| Napięcie wyjściowe w milivolach na gaussa | 0.002 |
| Materiał czujnika sondy | Polisolfid fenylenu (PPS) |
| Materiał obudowy sondy | Stal nierdzewna AISI 304 (SST) |
| Temperatura pracy | -52°C do +177°C (-62°F do +351°F) |
| Temperatura przechowywania | -52°C do +177°C (-62°F do +351°F) |
1. Z jakich materiałów wykonano czujnik 330905-00-07-10-02-05?
The 330905-00-07-10-02-05ma czujnik z polifenylotlenku siarki (PPS) oraz obudowę czujnika ze stali nierdzewnej AISI 304.
2. Jaki jest zakres temperatur roboczych czujnika 330905-00-07-10-02-05?
The 330905-00-07-10-02-05działa niezawodnie w zakresie temperatur od −52 °C do +177 °C (−62 °F do +351 °F).
3. Czy czujnik 330905-00-07-10-02-05 posiada certyfikaty dopuszczenia do stref zagrożenia wybuchem?
Tak, tak. 330905-00-07-10-02-05posiada aprobaty CSA, ATEX oraz IECEx dla zagrożonych wybuchem środowisk przemysłowych.
4. Jaki typ gwintu stosuje czujnik 330905-00-07-10-02-05?
The 330905-00-07-10-02-05czujnik zbliżeniowy ma gwint M10×1.
5. Czy model 330905-00-07-10-02-05 jest odpowiedni do systemów ciągłego monitorowania?
Tak, tak. 330905-00-07-10-02-05został specjalnie zaprojektowany do systemów ciągłego monitorowania stanu maszyn oraz systemów ochrony.
6. Jaka jest długość obudowy sondy 330905-00-07-10-02-05?
The 330905-00-07-10-02-05ma całkowitą długość obudowy wynoszącą 70 mm.