Ainm Táirge: scannán 3300 NSv
Ainm Branda: Bently Nevada
Cód Samhail: 330905-00-07-10-02-05
Áit Tionscnaimh: Na Stáit Aontaithe
Barántas: 12 Mís
Whatsapp: +86 18020776782
Ríomhphost: [email protected]
Clib
| Bently Nevada 3300 NSv Scannáin | Córas Monatóireachta Stáide |
| Súileadh Tionsclaíochta | Monatóireacht Chruithniú Turbín |
| Scannáin Miontorraingt Chruaithnigh | Sainseanóir Cosanta Comhphrósair |
| Súileadh Suíomh an Ghuaire | Scannáin Cosanta Mheaisíní |
| Cosaint ar Mhaisíní Rótharacha | Sainseanóir Glacach Neamhtheagmháil |
| Sensóir Cábla Caighdeánach | Brosnóir Ghlacach Crómchrua |
| Nascann Coaxial Beag ClickLoc | Sensóir Glacachta le Bainte as PPS |
| Brosnóir le Cásca M10x1 | Brosnóir Ghlacach Teas Ard |
| Sensóir Uathhoghlaíochta Indistriúil | Brosnóir a bheith ceadaithe ag CSA, ATEX agus IECEx |
| Scannán coimeád réamhchúraim |
Bently Nevada 330905-00-07-10-02-05 3300 NSv Probe is é seo sensóir glachachta indiústríoch ardfheidhmeach deartha chun crochadh agus suíomh an shafáin a mheas i ngníomhaíochtaí meaisíní rothartha. Tá an sensóir seo déanta ag Bently Nevada, agus tá ceangal ClickLoc co-axial beag air le cábla caighdeánach agus fad iomlán de 1,0 méadar (39 orlach).
Tá an sensóir déanta as bainte PPS (Polyphenylene Sulfide) agus córas as crómchrua AISI 304, rud a chinntíonn feidhmíocht sholúbtha agus oiriúnachta i dtimpeallachtaí indiústríoch dromaí. Le fad an chúlchásca 70 mm, dealú cásca M10x1, agus raon leathnach teochta oibre ó -52°C go +177°C, soláthraíonn an 330905-00-07-10-02-05 monatóireacht sholúbtha agus cruinn don turbiní, na comhphrósóirí, na gluiní, agus eile de na himpleachtaí rothartha criticiúla.
Tá an bhréagán ceadaithe le teastais CSA, ATEX, agus IECEx, rud a fhágann go bhfuil sé oiriúnach do fheidhmeanna tionsclaíocha contúirteacha agus éagsúla.
|
Díolacháin |
Ríomhphost |
|
|
Jim Pei |
|
Gluais uafásach ordú |
1 píosa |
|
Prís |
Teagmháil le Winnie |
|
Sonraí an phacáiste |
Nua ón bhfocail, sealadóireacht fhabhráin bunaithe |
|
Am soláthar |
3–7 lá |
|
Téarmaí Íocaíochta |
T/T |
|
Modh Postála |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Cumas Soláthair |
Ar stoc |
| Ainm an táirge | Bently Nevada 330905-00-07-10-02-05 3300 NSv Probe |
| Déantóir | Bently Nevada |
| Cineál Ionlais | scannán 3300 NSv |
| Uimhir an Chuid | 330905-00-07-10-02-05 |
| Tomhas | 111.5x1.8x1.8cm |
| Meáchan | 0.06KG |
| Cónaí um shioladh | Xiamen, An tSín |
| Dúnad | SAM |
| Rogha Fad gan Bhéimeanna | 00 mm |
| Rogha Fad Iomlán an Chás | 70 mm |
| Rogha Fad Iomlán | 1.0 méadar (39 orlach) |
| Rogha Ceanglóir agus Cineál Cábail | Ceanglóir co-axial bheag ClickLoc, cabhlach chaighdeánach |
| Rogha Cheadúnais Oifigiúil | Ceadúcháin iolracha |
| An t-áisreacht DC an phroib | 4.2 ± 0.5 Ω |
| Torthaí an t-ionsáite i mV pp/gauss | 0.002 |
| Materail an tsiopa báis | Polifinilin sulfid (PPS) |
| Materail an Chásca Taispeána | Stáinléar AISI 304 |
| Teocht Oibriúcháin | -52°C go +177°C (-62°F go +351°F) |
| Teocht stórála | -52°C go +177°C (-62°F go +351°F) |
cén sórt ábhar a úsáidtear i 330905-00-07-10-02-05?
An 330905-00-07-10-02-05tá barr phróibé de Polyphenylene Sulfide (PPS) agus córas phróibé de stáinléan AISI 304 aige.
cén raon teochta oibriúcháin atá ag 330905-00-07-10-02-05?
An 330905-00-07-10-02-05oibríonn sé go sláintiúil laistigh de raon teochta ó -52°C go +177°C (-62°F go +351°F).
an bhfuil ceadúcháin timpeallachtaí contúirteacha ag 330905-00-07-10-02-05?
Is, 330905-00-07-10-02-05tá ceadúnas CSA, ATEX, agus IECEx air le haghaidh timpeallachta tionsclaíocha maraithe.
4. Cén cineál snáithín a úsáideann 330905-00-07-10-02-05?
An 330905-00-07-10-02-05úsáideann an bhréagaire ghlacach comhshóiditheáil chruaite M10x1.
5. An oiriúnach 330905-00-07-10-02-05 le córas monatóra cothromaithe i dtreo leanúna?
Is, 330905-00-07-10-02-05déanta go sonrach le córas leanúna cothromaithe gléasanna agus córas cosanta.
6. Cad é fad an chúlchás an bhrathadha 330905-00-07-10-02-05?
An 330905-00-07-10-02-05tá fad iomlán 70 mm ar an gcás.