Бүтээгдэхүүний нэр: 3300 NSv сорилт
Брэндийн нэр: Bently Nevada
Загварын дугаар: 330905-00-07-10-02-05
Гарал үүсэл: Америкийн Нэгдсэн Улс
Баталгаа: 12 сар
WhatsApp:+86 18020776782
И-мэйл: [email protected]
TAG
| Бентли Невада 3300 NSV сорилт хэрэгсэл | Нөхцөл хяналтын систем |
| Үйлдвэрийн ойрхан бүсийн сорилтуур | Турбины хөдөлгөөн хяналт |
| Хөдөлгөөний хяналтын сенсор | Шахуурга хамгаалах датчик |
| Хацарын байршил хяналтын сорилтуур | Төхөөрөмж хамгаалах сорилтуур |
| Эргэх машин механизмийн хамгаалалт | Хавьтаж нехүрэх ойрхан бүсийн датчик |
| Стандарт кабельн шүүртүүр | Зоосон гангаар хийсэн ойрхан бүснүүр сондос |
| Жижиг коаксиаль ClickLoc коннектор | PPS оройт ойрхан бүснүүр сондос |
| M10x1 оройн нүхтэй сондос | Дулаан төвдөр ойрхан бүснүүр сондос |
| Үйлдвэрийн автоматжуулалтын сенсор | CSA, ATEX, IECEx-ийн баталгаажуулж дайшны бүүрэлдүүр |
| Урьдчилан таамаглаж хүчинд оруулж буй хүчинд оруулж буй сенсор |
Bently Nevada 330905-00-07-10-02-05 3300 NSv Пробник энэ нь Бентли Невада компанид үйлдвэрлэсэн, эргэдэг төхөөрөмжүүдийн хувьд хөдөлгөөн ба хавтгай байршлын хяналтад зориулж үндэснүүр нарийн хяналт хийх зүйл. Энэ шүүртүүр стандарт кабельтэй, бага хэмжээтэй коаксиал ClickLoc холбогчтой бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөр......
Шүүртүүр PPS (полифенил сульфид) орцтой, AISI 304 зоосон гангаар хийсэн бүүрхүүнтэй бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөртүүр бөөр......
Дэлхийн түвшинд хүчтэй үйлдэх нөхцөлд ажиллахын тулд CSA, ATEX ба IECEx гэрчилгээсүүдтэй баталгаажуулж, аюултай ба шаардамжтай үйлдвэрлэлийн хэрэглээнд тохиромжтой.
|
Борлуулалт |
Имэйл |
Вотсапп |
|
Жим Пэй |
|
Бага хэмжээний захиалга |
1 ШИРХЭГ |
|
Үнэ |
Винни-н хаяг |
|
Баглаажилтын дэлгэрэнгүй мэдээлэл |
Шинэ, хайрцагт бүрэн баглаа |
|
Хүргэлтийн хугацаа |
3–7 хоног |
|
Төлбөрийн нөхцөл |
T/T |
|
Тээврийн арга |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Нийлүүлэлтийн чадвар |
Нөөцөд |
| Бүтээдийн нэр | Bently Nevada 330905-00-07-10-02-05 3300 NSv Пробник |
| Үйлдвэрлэгч | Bently Nevada |
| Бүтээгдэхүүний төрөл | 3300 NSv сорилт |
| Бүтээгдэхүүний дугаар | 330905-00-07-10-02-05 |
| Хэмжээсүүд | 111.5x1.8x1.8см |
| Жин | 0.06кг |
| Зарах газар | Хямэн, Хятад |
| Эх орны улс | АНУ |
| Утасгүй уртын сонголт | 00 мм |
| Бүрхүүлийн ерөнхий уртын сонголт | 70 мм |
| Нийт уртын сонголт | 1.0 метр (39 инч) |
| Холбох ба кабелийн төрлийн сонголт | Миниатюр коаксиал ClickLoc холбогч, стандарт кабель |
| Байгууллагын баталгаажуулалтын сонголт | Олон төрлийн баталгаажуулалт |
| Датчикаас тогтмол гүйдлийн эсэргүүцэл | 4.2 ± 0.5 Ом |
| Тооцооны эрчим хүч | 0.002 |
| Хэмжигчийн үзүүрний материал | Полифенилен сульфид (PPS) |
| Пробын хайрцгийн материал | AISI 304 байршингийн ган (SST) |
| Ашиглалтын температур | -52°C-с +177°C (-62°F-с +351°F) |
| Хадгалах температур | -52°C-с +177°C (-62°F-с +351°F) |
330905-00-07-10-02-05 хэмжигчид ямар материалын хэрэглүүр ашиглагдаж буй?
Түүн 330905-00-07-10-02-05pPS (полифенилен сульфид) хүртэлчтэй ба AISI 304 төмөр-никель холимог гангаар хийснээс бүрдсэн сорилт хавтгайт зүүн дэлгүүртэй.
330905-00-07-10-02-05 хэмжигчийн ажиллах температурин хязгаар хэд вэ?
Түүн 330905-00-07-10-02-05–52°C –с +177°C (–62°F –с +351°F) хоорондх температур хязгаарт тогтвортой ажилладаг.
330905-00-07-10-02-05 хэмжигчид аюултай бүснүүдийн сертификат бүхий юм уу?
Тийм ээ. 330905-00-07-10-02-05аюултай үйлдвэрлэлийн орчинд ажиллахын тулд CSA, ATEX болон IECEx сертификатуудаар баталдаг.
330905-00-07-10-02-05 хэмжигчид ямар нүүрсний төрөл ашиглагдаж буй?
Түүн 330905-00-07-10-02-05ойрхан бүсний сорилт хавтгайт зүүн M10x1 нүүрхийн бүтцүүд ашигладаг.
5. 330905-00-07-10-02-05 дараалан хяналт системд тохиромжтой юм уу?
Тийм ээ. 330905-00-07-10-02-05түүнд төхөөрөмжийн нөхцөлд дараалан хяналт ба хамгаалах системүүдийн хүрээнд ашиглахын тулд тусгайлан зохион бүтээсэн.
6. 330905-00-07-10-02-05-ийн бүүрэлдүүрийн хаалганы урт хэд вэ?
Түүн 330905-00-07-10-02-05нийт хаалганы урт нь 70 мм.