Magaca Alaabta: mijilka 3300 NSv
Magaca Brand: Bently Nevada
Lambarka Modelka: 330905-00-07-10-02-05
Meesha Asalka: Maraykanka
Damaanad: boqortooyada 12 Bulsho
Whatsapp: +86 18020776782
Iimaylka: [email protected]
Tag
| Bently Nevada 3300 NSv Probe | Sistema Ee La Xiriira Kala Dhaqanka |
| Proximity Probe Istaaraha | La xiriira Khaasidka Turbiin |
| Sensorka Raadinta Dheerka | Ilaalayaasha Xisbiyaha Compressor |
| Proximity Probe Ka Horeeya Goobta Shaaf | Ilaalayaasha Xisbiyaha Maciintada |
| Xasiloonka Macaamiilka Dhaqsoodka | Ilaalayaasha Dhexdooda Laga xidhiin |
| Baadhitaanka fiilooyinka caadiga ah | Qorshaha Dhexdhexaadka Caadiga ah |
| Qorshooyinka Coaxial Yaryar ee ClickLoc | Xagga Qabashada ee Ka Dhowa Qaabka Dhexdooda ee PPS |
| Qorshaha oo leh Xagga M10x1 | Qorshaha Dhexdhexaadka ee Xagga Jirka Sare |
| Sensarka Istaarinta Gacmaha | Qorshaha oo la Ilaalay CSA ATEX IECEx |
| Sensor ee ka tala galay siyaasadda ka hor ugu soo saaraya |
Bently Nevada 330905-00-07-10-02-05 3300 NSv Probe waa baaritaan dhow oo sax ah oo warshadaha loogu talagalay la socodka gariirka iyo booska shaft-ka ee mashiinnada wareega. Waxaa soo saaray shirkadda Bently Nevada, baaritaankan wuxuu leeyahay isku xirnaanta isku-dhafan ee loo yaqaan 'ClickLoc' oo leh fiilo caadi ah iyo dherer guud oo ah 1.0 mitir (39 inji).
Baadhitaanka waxaa lagu sameeyay dhinaca Polyphenylene Sulfide (PPS) iyo AISI 304 steel ah oo aan lahayn bir, taas oo hubineysa cimri dheeri iyo kalsooni aad u fiican jawiga warshadaha adag. Iyada oo leh dhererka xaashida 70 mm, qaab dhismeedka M10x1 ee la isku xiray, iyo heerkulka hawlgalka ballaaran ee ka bilaabma -52 ° C ilaa +177 ° C, 330905-00-07-10-02-05 waxay bixisaa waxqabad la socodsiinta deggan oo
Qorshaha waa la isticmaalo karaa CSA, ATEX, iyo IECEx, taasoo ka dhiganaya inay ku jiraan xaaladaha xun iyo qaybta ugu waawayn ee shaqada industriyada.
|
Boos |
|
|
|
Jim Pei |
|
Kan yihiin shirkaanka ugu yarreeynta |
1 Laga soo guuray |
|
Qeyb |
Ku xiriir Winnie |
|
Faahfaahinta baakadaha |
Cusub oo ah orijinaalka, oo ku dhaqmayn khasabta ah |
|
Waqtiga gaarsiinta |
3–7 maalmood |
|
Shuruudaha lacag bixinta |
T/T |
|
Habka dhoofinta |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Awoodda sahayda |
Waxaa lagaa sameeyo |
| Magaca alaabta | Bently Nevada 330905-00-07-10-02-05 3300 NSv Probe |
| Sameynta | Bently Nevada |
| Nooca Alaabta | mijilka 3300 NSv |
| ISIMKA QOOR | 330905-00-07-10-02-05 |
| Cabbirrada | 111.5x1.8x1.8cm |
| Miisaanka | 0.06kg |
| Goobta la soo diray | Xiamen, Siin |
| Dalka guurka | Dhalinyarada Amerikanka |
| Xagga aan korka lahayn | 00 mm |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 70 mm |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 1.0 mitir (39 in) |
| Kaarinta iyo Qaybta Kabelka | Kaarinta koaksyaal yar ee ClickLoc, kabelka caadi ah |
| Koobka Caawinaadka Aghaasha | Tusaale muuqda ah |
| Kuwa Qalabka DC ee Guurka | 4.2 ± 0.5 Ω |
| Jawaabka voltaajiga ee ku jira mil pp/gauss | 0.002 |
| Abyooyinka Qalabka Qorshaha | Polyphenylene sulfide (PPS) |
| Abyooyinka Qalabka Qorshaha | AISI 304 dhinac-dhinac oo ka mid ah dhinac-dhinac kala duwan |
| Caano Caano | -52°C ilaa +177°C (-62°F ilaa +351°F) |
| Dhammaadka ammarta | -52°C ilaa +177°C (-62°F ilaa +351°F) |
1. Ma aha mid ka mid ah waxyaalaha loo isticmaaliyey 330905-00-07-10-02-05?
Waxaa 330905-00-07-10-02-05wuxuu leeyahay qurux ka mid ah Polyphenylene Sulfide (PPS) iyo qurux ka mid ah dhinac kasta oo dhinac kasta oo dhinac kasta oo dhinac kasta oo dhinac kasta oo dhinac kasta oo dhinac kasta oo dhinac kasta oo dhinac kasta oo dhinac kasta oo dhinac kasta oo dhinac kasta oo dhinac kasta oo dhinac kasta oo dhinac kasta oo dhinac kasta oo dhinac kasta oo dhinac kasta oo dhinac kasta oo dhinac kasta oo dhinac kasta oo dhinac kasta oo dhinac kasta oo dhinac kasta oo dhinac kasta oo dhinac kasta oo dhinac kasta oo dhinac kasta oo dhinac kasta oo dhinac kasta oo dhinac kasta oo dhinac kasta oo dhinac kasta oo dhinac kasta oo dhinac kasta oo dhinac kasta oo dhinac kasta oo dhinac kasta oo dhinac kasta oo dhinac kasta oo dhinac kasta oo dhinac kasta oo dhinac kasta oo dhinac kasta oo dhinac kasta oo dhinac kasta oo dhinac kasta oo dhinac kasta oo dhinac kasta oo dhinac kasta oo dhinac kasta oo dhinac kasta oo dhinac kasta oo dhinac kasta oo dhinac kasta oo dhinac kasta oo dhinac kasta oo dhinac kasta oo dhinac kasta oo dhinac kasta oo dhinac kasta oo dhinac kasta oo dhinac kasta oo dhinac kasta oo dhinac kasta oo dhinac kasta oo dhinac kasta oo dhinac kasta oo dhinac kasta oo dhinac kasta oo dhinac kasta oo dhinac kasta oo dhinac kasta oo dhinac kasta oo dhinac kasta oo dhinac kasta oo dhinac kasta oo dhinac kasta oo dhinac kasta oo dhinac kasta oo dhinac kasta oo dhinac kasta oo dhinac kasta oo dhinac kasta oo dhinac kasta oo dhin......
2. Ma aha qiimaha gaarka ah ee joojinta ee 330905-00-07-10-02-05?
Waxaa 330905-00-07-10-02-05wuxuu shaqaynayaa si guul leh ka dib marka laga eego jiritaanka xisaabta oo dhan ee -52°C ilaa +177°C (-62°F ilaa +351°F).
3. Ma 330905-00-07-10-02-05 leeyahay isticmaalka goobaha xun?
Haa, 330905-00-07-10-02-05wuxuu leeyahay xaqiijinta CSA, ATEX, iyo IECEx ee kuwa xadgudubka industriyada xadgudubka.
4. Qaynaha qofka 330905-00-07-10-02-05 waa maxay nooca xarriiqda?
Waxaa 330905-00-07-10-02-05qorshaha la xidhiidha waxa uu isticmaala taliyada M10x1.
5. Ma 330905-00-07-10-02-05 wuxuu taliyey in la isticmaalo si jiraadka xisaabta mararka badan?
Haa, 330905-00-07-10-02-05wuxuu la sameeyey si guulaysan oo la isticmaalo si loo xisaabto xaaladda alaabta iyo nidaamka iloogga.
6. Waa maxay dheeriyada qofka 330905-00-07-10-02-05?
Waxaa 330905-00-07-10-02-05wuxuu leeyahay dheeriyada kaalaa ee 70 mm.