Όνομα Προϊόντος: αισθητήρας 3300 NSv
Επωνυμία: Bently Nevada
Αριθμός Μοντέλου: 330905-00-07-10-02-05
Τόπος Προέλευσης: Ηνωμένες Πολιτείες
Εγγύηση: 12 μήνες
Whatsapp: +86 18020776782
Ηλ. ταχυδρομείο:[email protected]
Ετικέτα
| Προβολέας Bently Nevada 3300 NSv | Σύστημα Παρακολούθησης Κατάστασης |
| Βιομηχανικό προσεγγισιακό αισθητήριο | Παρακολούθηση δονήσεων ατμοστρόβιλου |
| Αισθητήρας παρακολούθησης δονήσεων | Αισθητήρας προστασίας συμπιεστή |
| Προσεγγισιακό αισθητήριο παρακολούθησης θέσης άξονα | Προσεγγισιακό αισθητήριο προστασίας μηχανημάτων |
| Προστασία Μηχανημάτων με Περιστροφική Κίνηση | Μη επαφόμενο προσεγγισιακό αισθητήριο |
| Τυπικός καλωδιακός αισθητήρας πλησιότητας | Αισθητήρας Πλησιότητας Από Ανοξείδωτο Χάλυβα |
| Μικροσκοπικός κοαξονικός σύνδεσμος ClickLoc | Αισθητήρας Πλησιότητας με Ακροδάκτυλο PPS |
| Αισθητήρας με Σπείρωμα M10x1 | Αισθητήρας Πλησιότητας Υψηλής Θερμοκρασίας |
| Αισθητήρας Βιομηχανικής Αυτοματοποίησης | Προσεγγιστικός αισθητήρας εγκεκριμένος από CSA, ATEX και IECEx |
| Αισθητήρας προληπτικής συντήρησης |
Bently Nevada 330905-00-07-10-02-05 3300 NSv Προβολέας είναι ένας αισθητήρας πλησιότητας υψηλής ακρίβειας για βιομηχανική χρήση, σχεδιασμένος για την παρακολούθηση της δόνησης και της θέσης του άξονα σε εφαρμογές περιστρεφόμενων μηχανημάτων. Κατασκευάζεται από την Bently Nevada και διαθέτει συνδετήρα Miniature coaxial ClickLoc, τυπικό καλώδιο και συνολικό μήκος 1,0 μέτρο (39 ίντσες).
Ο αισθητήρας κατασκευάζεται με άκρο από πολυφαινυλενοθείο (PPS) και περίβλημα από ανοξείδωτο χάλυβα AISI 304, εξασφαλίζοντας εξαιρετική αντοχή και αξιοπιστία σε απαιτητικά βιομηχανικά περιβάλλοντα. Με μήκος περιβλήματος 70 mm, σπειρωτή διαμόρφωση M10x1 και ευρύ εύρος λειτουργικών θερμοκρασιών από -52°C έως +177°C, ο αισθητήρας 330905-00-07-10-02-05 παρέχει σταθερή και ακριβή απόδοση παρακολούθησης για τουρμπίνες, συμπιεστές, κινητήρες και άλλο κρίσιμο περιστρεφόμενο εξοπλισμό.
Το πρόβα μετρήσεων έχει εγκριθεί με πιστοποιητικά CSA, ATEX και IECEx, γεγονός που το καθιστά κατάλληλο για επικίνδυνες και απαιτητικές βιομηχανικές εφαρμογές.
|
Πωλήσεις |
Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο |
|
|
Τζιμ Πέι |
|
Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας |
1 ΤΕΜΑΧΙΟ |
|
Τιμή |
Επικοινωνήστε με την Winnie |
|
Λεπτομέρειες Συσκευασίας |
Αυθεντικό καινούριο, σφραγισμένο από το εργοστάσιο |
|
Χρόνος παράδοσης |
3–7 ημέρες |
|
Όροι Πληρωμής |
T/T |
|
Μέθοδος Αποστολής |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Ικανότητα προμήθειας |
Σε απόθεμα |
| Όνομα Προϊόντος | Bently Nevada 330905-00-07-10-02-05 3300 NSv Προβολέας |
| Κατασκευαστής | Bently Nevada |
| Τύπος Προϊόντος | αισθητήρας 3300 NSv |
| Αριθμός Μέρους | 330905-00-07-10-02-05 |
| Διαστάσεις | 111,5x1,8x1,8εκ. |
| Βάρος | 0,06 kg |
| Τοποθεσία αποστολής | Xiamen, China |
| Χώρα προέλευσης | ΗΠΑ |
| Επιλογή μήκους από ρακόρ | 00 mm |
| Επιλογή Συνολικού Μήκους Περιβλήματος | 70 mm |
| Επιλογή Συνολικού Μήκους | 1,0 μέτρο (39 in) |
| Επιλογή Συνδετήρα και Τύπου Καλωδίου | Μικροσυνδέτης Miniature coaxial ClickLoc, τυπικό καλώδιο |
| Επιλογή Έγκρισης Αρχής | Πολλαπλές εγκρίσεις |
| DC αντίσταση προσαρμογέα | 4,2 ± 0,5 Ω |
| Τάση εξόδου σε mV/ Gauss | 0.002 |
| Υλικό Αισθητήρα | Πολυφενυληνικό Σουλφίδιο (PPS) |
| Υλικό Κασέτας Δοκιμαστικής Συσκευής | Ανοξείδωτος χάλυβας AISI 304 (SST) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -52°C έως +177°C (-62°F έως +351°F) |
| Οθόνη αποθήκευσης | -52°C έως +177°C (-62°F έως +351°F) |
1. Ποια υλικά χρησιμοποιούνται στο 330905-00-07-10-02-05;
Ο 330905-00-07-10-02-05διαθέτει αισθητήρα από θερμοπλαστικό πολυφαινυλενοθείο (PPS) και περίβλημα αισθητήρα από ανοξείδωτο χάλυβα AISI 304.
2. Ποιο είναι το εύρος λειτουργικών θερμοκρασιών του 330905-00-07-10-02-05;
Ο 330905-00-07-10-02-05λειτουργεί αξιόπιστα σε εύρος θερμοκρασιών από -52°C έως +177°C (-62°F έως +351°F).
3. Διαθέτει το 330905-00-07-10-02-05 πιστοποιήσεις για επικίνδυνες περιοχές;
Ναι, 330905-00-07-10-02-05έχει εγκριθεί με πιστοποιητικά CSA, ATEX και IECEx για επικίνδυνα βιομηχανικά περιβάλλοντα.
4. Ποιος τύπος σπειρώματος χρησιμοποιείται στο 330905-00-07-10-02-05;
Ο 330905-00-07-10-02-05ο αισθητήρας πλησιότητας χρησιμοποιεί σπείρωμα M10x1.
5. Είναι το μοντέλο 330905-00-07-10-02-05 κατάλληλο για συστήματα συνεχούς παρακολούθησης;
Ναι, 330905-00-07-10-02-05έχει σχεδιαστεί ειδικά για συστήματα συνεχούς παρακολούθησης της κατάστασης των μηχανημάτων και συστήματα προστασίας.
6. Ποιο είναι το μήκος του κελύφους του αισθητηρίου 330905-00-07-10-02-05;
Ο 330905-00-07-10-02-05έχει συνολικό μήκος κελύφους 70 mm.