Назва продукту: індуктивний датчик наближення 3300 XL, 8 мм
Назва бренду: Бентлі Невада
Номер моделі: 330103-00-04-10-02-CN
Місце походження: Сполучені Штати
Гарантія: 12 місяців
WhatsApp:+86 18020776782
Електронна пошта: [email protected]
огляд
| Назва товару | індуктивний датчик наближення 3300 XL, 8 мм |
| Назва бренду | Бентлі Невада |
| Номер моделі | 330103-00-04-10-02-CN |
| Місце походження | США |
| Гарантія | 12 місяців |
| Спосoby оплати | T/T |
| Відправка | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Продажі |
Електронна пошта |
|
|
Цзінь Пей |
Труби Bently Nevada 330103-00-04-10-02-CN це датчик наближення 3300 XL 8 мм, розроблений для точних і надійних безконтактних вимірювань у промислових системах моніторингу. Він призначений для отримання точних даних про вібрацію та положення обертового обладнання. Ця модель має різьбове з’єднання M10 × 1, компактну довжину корпусу 40 мм та загальну довжину датчика 1,0 м, що забезпечує гнучкість його встановлення. Виготовлений відповідно до стандартів CSA, ATEX та IECEx, тому підходить як для звичайних, так і для небезпечних зон.
| Назва товару | Bently Nevada 330103-00-04-10-02-CN 3300 XL 8 мм датчик наближення |
| Виробник | Бентлі Невада |
| Тип продукту | індуктивний датчик наближення 3300 XL, 8 мм |
| Номер деталі | 330103-00-04-10-02-CN |
| Розміри | 1,8×1,5×114 см |
| Вага | 0.06 кг |
| Місце відправлення | Сямен, Китай |
| Країна-виробник | США |
| Довжина без різьби | 0 мм |
| Загальна довжина корпусу | 40 мм |
| Загальна довжина | 1,0 метра (3,3 фута) |
| Тип роз’єму | Мініатюрний коаксіальний з’єднувач ClickLoc |
| Тип кабелю | стандартний кабель |
| Робоча напруга | −17,5 В постійного струму до −26 В постійного струму |
| Максимальний струм | 12 мА |
| Вихідний опір | 50 Ω |
Труби 330103-00-04-10-02-CN 3300 XL 8 мм датчик наближення має компактну та легку конструкцію з розмірами 1,8 × 1,5 × 114 см і вагою всього 0,06 кг, що забезпечує простоту встановлення в обмежених просторах. Довжина не нарізаної частини становить 0 мм, а загальна довжина корпусу — 40 мм, що гарантує точне пасування у стандартних конфігураціях монтажу. Загальна довжина кабелю — 1,0 метра (3,3 фути), що дозволяє гнучке встановлення в різноманітних компоновках обладнання. Датчик оснащений мініатюрним коаксіальним роз’ємом ClickLoc і стандартним типом кабелю, що забезпечує надійне підключення та стабільну передачу сигналу. Робочий діапазон напруги — від −17,5 В постійного струму до −26 В постійного струму, максимальний струм — 12 мА, вихідний опір — 50 Ом. Крім того, виріб сертифікований відповідно до стандартів CSA, ATEX та IECEx, що гарантує відповідність міжнародним вимогам щодо безпеки. Виріб виготовлено у США та відправляється з Сямэнь (Китай).
Труби 330103-00-04-10-02-CN 3300 XL 8 мм датчик наближення розроблено для надійної роботи в промислових середовищах, у тому числі в небезпечних зонах, про що свідчать його сертифікати CSA, ATEX та IECEx. Він працює в діапазоні напруги від –17,5 В постійного струму до –26 В постійного струму з низьким споживанням струму до 12 мА, забезпечуючи енергоефективну роботу. Його міцна конструкція та стандартна кабельна схема дозволяють стабільну передачу сигналів і безперебійну роботу в складних умовах.