Məhsulun adı: 3300 XL 8 mm yaxınlıq probu
Marka adı: Bently Nevada
Model nömrəsi: 330103-00-04-10-02-CN
Əsas Yer: Birləşmiş Ştatlar
Zəmanət: 12 ay
WhatsApp:+86 18020776782
E-poçt: [email protected]
ümumi baxış
| Məhsulun adı | 3300 XL 8 mm yaxınlıq probu |
| Brend Adı | Bently Nevada |
| Model Nömrəsi | 330103-00-04-10-02-CN |
| Mənşə yeri | ABŞ |
| Zamanlı qəbul | 12 ay |
| Ödəmə üsulları | T/T |
| Nəqliyyat | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Satış |
Elektron poçt |
|
|
Cim Pei |
The Bently Nevada 330103-00-04-10-02-CN bu, sənaye monitorinq sistemlərində dəqiq və etibarlı kontakt olmayan ölçmələr üçün nəzərdə tutulmuş 3300 XL 8 mm yaxınlıq probasıdır. Bu proba fırlanan maşınların titrim və mövqe məlumatlarını dəqiq təmin etmək üçün hazırlanmışdır. Bu model M10 × 1 rezimli çıxıntıya malikdir, kompakt 40 mm korpus uzunluğuna və ümumi 1,0 metrlik prob uzunluğuna sahibdir; beləliklə, çevik quraşdırma üçün uyğundur. CSA, ATEX və IECEx standartlarına uyğun olaraq hazırlanmışdır və bu səbəbdən normal və təhlükəli mühitlər üçün idealdir.
| Məhsulun adı | Bently Nevada 330103-00-04-10-02-CN 3300 XL 8 mm Yaxınlıq Probasi |
| İstehsalçı | Bently Nevada |
| Məhsul Növü | 3300 XL 8 mm yaxınlıq probu |
| Hissə Nömrəsi | 330103-00-04-10-02-CN |
| Ölçülər | 1.8x1.5x114sm |
| Çəki | 0.06 kq |
| Göndərmə yeri | Xiamen, Çin |
| Mənşə ölkəsi | ABŞ |
| Soyulmamış uzunluq | 0 mm |
| Ümumi korpus uzunluğu | 40 mm |
| Ümumi Uzunluq | 1,0 metr (3,3 fut) |
| Konnektor növü | Kiçik koaksial ClickLoc konektoru |
| Kabel növü | standart kabel |
| İşəgötürmə gərginliyi | -17,5 Vdc-dən -26 Vdc-yə |
| Maksimum Cərəyan | 12 mA |
| Çıxış müqaviməti | 50 Ω |
The 330103-00-04-10-02-CN 3300 XL 8 mm Yaxınlıq Probası 1,8 × 1,5 × 114 sm ölçülərə və yalnız 0,06 kq çəkiyə malik kompakt və yüngül dizayna malikdir; bu da onu məhdud yerlərdə quraşdırmağı asanlaşdırır. Onun yivsiz uzunluğu 0 mm, ümumi korpus uzunluğu isə 40 mm-dir; bu da standart quraşdırma konfiqurasiyalarında dəqiq uyğunluq təmin edir. Ümumi kabellərin uzunluğu 1,0 metr (3,3 fut) təşkil edir və bu da müxtəlif avadanlıq düzülüşləri üzrə çevik quraşdırma imkanı verir. Prob miniatür koaksial ClickLoc konektoruna və standart kabellə tipinə malikdir; bu da etibarlı bağlantılar və etibarlı siqnal ötürülməsi təmin edir. O, -17,5 Vdc-dən -26 Vdc-yə qədər gərginlik diapazonunda işləyir, maksimum cərəyanı 12 mA, çıxış müqaviməti isə 50 Ω-dur. Bundan əlavə, məhsul beynəlxalq təhlükəsizlik tələblərinə uyğunluğunu təmin etmək üçün CSA, ATEX və IECEx standartlarına görə sertifikatlandırılmışdır. Məhsul ABŞ-da istehsal olunur və Çin, Siamen şəhərindən göndərilir.
The 330103-00-04-10-02-CN 3300 XL 8 mm Yaxınlıq Probası cSA, ATEX və IECEx sertifikatları ilə göstərildiyi kimi, təhlükəli sahələr də daxil olmaqla sənaye mühitlərində etibarlı işləməsi üçün nəzərdə tutulub. O, enerjiyə qənaətli performans təmin etmək üçün 12 mA-ə qədər aşağı cərəyan istehlakı ilə -17,5 Vdc-dən -26 Vdc-ə qədər gərginlik diapazonunda işləyir. Onun möhkəm konstruksiyası və standart kabelləşmə dizaynı tələb olunan şəraitdə sabit siqnal ötürülməsini və etibarlı işləməni təmin edir.