Magaca Alaabta: 3300 XL 8 mm Probe ee proximity
Magaca Brand: Bently Nevada
Lambarka Modelka: 330103-00-04-10-02-CN
Meesha Asalka: Maraykanka
Damaanad: boqortooyada 12 Bulsho
Whatsapp: +86 18020776782
Iimaylka: [email protected]
faahfaahin
| Magaca alaabta | 3300 XL 8 mm Probe ee proximity |
| Magaca Caruurta | Bently Nevada |
| Lambarka Model | 330103-00-04-10-02-CN |
| Gaalka Xarunta | Dhalinyarada Amerikanka |
| Warantii | boqortooyada 12 Bulsho |
| Wadajirka Lacagta | T/T |
| Gaadiidka | DHL/UPS/EMS/Fedex... |
|
Boos |
|
|
|
Jim Pei |
Waxaa Bently Nevada 330103-00-04-10-02-CN waa qorsho caadi ah ee 3300 XL 8 mm oo la sameeyay si loo xisaabin karo dhammaan qaybaha la xisaabato ka duwan ee isku dhafan ee jiritaanka industriyada. Waa la sameeyay inuu si guul leh ugu xisaabin karo xagga dhaqanka iyo xagga goobta ee meelaha la xisaabato ee la xisaabato. Tani waa la sameeyay si loo xisaabin karo M10 × 1 oo la xisaabin karo, oo waxa uu leeyahay 40 mm oo ka badan ee qaybta, iyo 1.0 mitir oo ka badan ee qorshada, taasoo ku saabsan inuu noqdo mid caadi ah ee la xisaabin karo. La sameeyay si loo xisaabin karo CSA, ATEX, iyo IECEx, taasoo ku saabsan inuu noqdo mid caadi ah ee la xisaabin karo goobaha caadi ah iyo goobaha la xisaabin karo.
| Magaca alaabta | Bently Nevada 330103-00-04-10-02-CN 3300 XL 8 mm Meesha Qoortida |
| Sameynta | Bently Nevada |
| Nooca Alaabta | 3300 XL 8 mm Probe ee proximity |
| ISIMKA QOOR | 330103-00-04-10-02-CN |
| Cabbirrada | 1.8x1.5x114cm |
| Miisaanka | 0.06 kg |
| Goobta la soo diray | Xiamen, Siin |
| Dalka guurka | Dhalinyarada Amerikanka |
| Dheerirka Laga Togaynayo | 0 mm |
| Dheerirka Guud ee Kase-ka | 40 mm |
| Dhererka guud | 1.0 mitir (3.3 fuut) |
| Qorshooyinka - Qayb | Qorshooyinka Coaxial Yaryar ee ClickLoc |
| Kabalka - Qayb | kabelka caadi ah |
| Votaka ahista | -17.5 Vdc ilaa -26 Vdc |
| Jiritaanka ugu sarreeya | 12 mA |
| Xasiloonka Khariijka | 50 Ω |
Waxaa 330103-00-04-10-02-CN 3300 XL 8 mm Proximity Probe waxay leedahay xiriir yar oo ku jira qaybta kala duwan ee 1.8 × 1.5 × 114 cm, iyo buurka 0.06 kg, taasoo ka dhiganaya in la sameeyo saamayn kala duwan oo ku jira qaybta kala duwan. Waa jiril 0 mm oo aan la jiro qaybta kala duwan, iyo buurka guud ee qaybta kala duwan ee 40 mm, taasoo ka dhiganaya in la sameeyo saamayn kala duwan oo ku jira qaybta kala duwan ee guud. Waa jiril 1.0 mitir (3.3 feet) oo ka dhiganaya in la sameeyo saamayn kala duwan oo ku jira qaybta kala duwan ee guud. Qaybta waa jiril qaybta kala duwan ee ku jira qaybta kala duwan ee ku jira qaybta kala duwan ee ku jira qaybta kala duwan ee ku jira qaybta kala duwan ee ku jira qaybta kala duwan ee ku jira qaybta kala duwan ee ku jira qaybta kala duwan ee ku jira qaybta kala duwan ee ku jira qaybta kala duwan ee ku jira qaybta kala duwan ee ku jira qaybta kala duwan ee ku jira qaybta kala duwan ee ku jira qaybta kala duwan ee ku jira qaybta kala duwan ee ku jira qaybta kala duwan ee ku jira qaybta kala duwan ee ku jira qaybta kala duwan ee ku jira qaybta kala duwan ee ku jira qaybta kala duwan ee ku jira qaybta kala duwan ee ku jira qaybta kala duwan ee ku jira qaybta kala duwan ee ku jira qaybta kala duwan ee ku jira qaybta kala duwan ee ku jira qaybta kala duwan ee ku jira qaybta kala duwan ee ku jira qaybta kala duwan ee ku jira qaybta kala duwan ee ku jira qaybta kala duwan ee ku jira qaybta kala duwan ee ku jira qaybta kala duwan ee ku jira qaybta kala duwan ee ku jira qaybta kala duwan ee ku jira qaybta kala duwan ee ku jira qaybta kala duwan ee ku jira qaybta kala duwan ee ku jira qaybta kala duwan ee ku jira qaybta kala duwan ee ku jira qaybta kala duwan ee ku jira qaybta kala duwan ee ku jira qaybta kala duwan ee ku jira qaybta kala......
Waxaa 330103-00-04-10-02-CN 3300 XL 8 mm Proximity Probe wuxuu lagu sameeyey inuu gaari doono shaqsiyada siyaasadeedka, taasoo ku muuqataa waxyaabaha xun ah, sida ay ku muuqataan xaqiijinta CSA, ATEX, iyo IECEx. Wuxuu shaqayaa gudaha qaabka voltaajiga -17.5 Vdc ilaa -26 Vdc, iyo xisbiyada yar ee dhexdooda ee ka yimid 12 mA, taasoo kala saaraya shaqsiyada caawinaanta enerjiga. Qaabka waynka iyo qoraalka caadiga ah ee kable-ka wuxuu kala saaraya guurka siyaasadeedka iyo shaqsiyada siyaasadeedka kuwa xun ah.