Όνομα Προϊόντος: 3300 XL 8 mm Αισθητήρα Πλησιότητας
Επωνυμία: Bently Nevada
Αριθμός Μοντέλου: 330103-00-04-10-02-CN
Τόπος Προέλευσης: Ηνωμένες Πολιτείες
Εγγύηση: 12 μήνες
Whatsapp: +86 18020776782
Ηλ. ταχυδρομείο:[email protected]
επισκόπηση
| Όνομα Προϊόντος | 3300 XL 8 mm Αισθητήρα Πλησιότητας |
| Επωνυμία | Bently Nevada |
| Αριθμός Μοντέλου | 330103-00-04-10-02-CN |
| Τόπος Προέλευσης | ΗΠΑ |
| Εγγύηση | 12 μήνες |
| Μέθοδοι πληρωμής | T/T |
| Αποστολή | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Πωλήσεις |
Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο |
|
|
Τζιμ Πέι |
Ο Bently Nevada 330103-00-04-10-02-CN είναι προσεγγισιακός αισθητήρας 3300 XL 8 mm σχεδιασμένος για ακριβείς και αξιόπιστες μετρήσεις χωρίς επαφή σε συστήματα βιομηχανικής παρακολούθησης. Έχει σχεδιαστεί για να παρέχει ακριβή δεδομένα ταλάντωσης και θέσης σε περιστρεφόμενα μηχανήματα. Αυτό το μοντέλο διαθέτει σπειρωτή διάταξη M10 × 1, συμπαγή μήκος περιβλήματος 40 mm και συνολικό μήκος αισθητήρα 1,0 μέτρο, κάνοντάς τον κατάλληλο για ευέλικτη εγκατάσταση. Κατασκευάστηκε σύμφωνα με τα πρότυπα CSA, ATEX και IECEx, και είναι κατάλληλος τόσο για τυπικά όσο και για επικίνδυνα περιβάλλοντα.
| Όνομα Προϊόντος | Bently Nevada 330103-00-04-10-02-CN 3300 XL 8 mm Αισθητήρας Πλησιότητας |
| Κατασκευαστής | Bently Nevada |
| Τύπος Προϊόντος | 3300 XL 8 mm Αισθητήρα Πλησιότητας |
| Αριθμός Μέρους | 330103-00-04-10-02-CN |
| Διαστάσεις | 1.8x1.5x114cm |
| Βάρος | 0,06 kg |
| Τοποθεσία αποστολής | Xiamen, China |
| Χώρα προέλευσης | ΗΠΑ |
| Μήκος χωρίς θηλυκό σπείρωμα | 0 mm |
| Συνολικό μήκος περιβλήματος | 40 χλστ |
| Total Length | 1,0 μέτρο (3,3 πόδια) |
| Τύπος συνδέσμου | Μικροσκοπικός κοαξονικός σύνδεσμος ClickLoc |
| Τύπος καλωδίου | τυποποιημένο καλώδιο |
| Δραστηριακή τάση | -17,5 Vdc έως -26 Vdc |
| Μέγιστο ρεύμα | 12 mA |
| Αντίσταση εξόδου | 50 Ω |
Ο προσεγγισιακό Αισθητήριο 330103-00-04-10-02-CN 3300 XL 8 mm διαθέτει συμπαγή και ελαφριά σχεδίαση με διαστάσεις 1,8 × 1,5 × 114 cm και βάρος μόνο 0,06 kg, γεγονός που διευκολύνει την εγκατάστασή του σε στενούς χώρους. Έχει μήκος χωρίς σπείρωμα 0 mm και συνολικό μήκος περιβλήματος 40 mm, εξασφαλίζοντας ακριβή εφαρμογή σε τυπικές διατάξεις στήριξης. Με συνολικό μήκος καλωδίου 1,0 μέτρο (3,3 πόδια), επιτρέπει εύκαμπτη εγκατάσταση σε διάφορες διατάξεις εξοπλισμού. Το αισθητήριο είναι εξοπλισμένο με μικροσκοπικό κοαξικό συνδετήρα ClickLoc και τύπο καλωδίου προτύπου, παρέχοντας ασφαλείς συνδέσεις και αξιόπιστη μετάδοση σήματος. Λειτουργεί σε εύρος τάσης -17,5 Vdc έως -26 Vdc, με μέγιστο ρεύμα 12 mA και αντίσταση εξόδου 50 Ω. Επιπλέον, είναι πιστοποιημένο σύμφωνα με τα πρότυπα CSA, ATEX και IECEx, διασφαλίζοντας τη συμμόρφωσή του με τις διεθνείς απαιτήσεις ασφαλείας. Το προϊόν κατασκευάζεται στις ΗΠΑ και αποστέλλεται από το Σιάμεν, Κίνα.
Ο προσεγγισιακό Αισθητήριο 330103-00-04-10-02-CN 3300 XL 8 mm έχει σχεδιαστεί για αξιόπιστη λειτουργία σε βιομηχανικά περιβάλλοντα, συμπεριλαμβανομένων των επικίνδυνων περιοχών, όπως αναφέρεται από τα πιστοποιητικά CSA, ATEX και IECEx. Λειτουργεί σε εύρος τάσης από -17,5 Vdc έως -26 Vdc με χαμηλή κατανάλωση ρεύματος έως 12 mA, διασφαλίζοντας ενεργειακά αποδοτική απόδοση. Η ανθεκτική κατασκευή του και ο τυποποιημένος σχεδιασμός του καλωδίου επιτρέπουν σταθερή μετάδοση σήματος και αξιόπιστη λειτουργία σε απαιτητικές συνθήκες.