Ainm Táirge: broscaire Gairdheachta 3300 XL 8 mm
Ainm Branda: Bently Nevada
Cód Samhail: 330103-00-04-10-02-CN
Áit Tionscnaimh: Na Stáit Aontaithe
Barántas: 12 Mís
Whatsapp: +86 18020776782
Ríomhphost: [email protected]
achoimre
| Ainm an táirge | broscaire Gairdheachta 3300 XL 8 mm |
| Ainm an Mharcála | Bently Nevada |
| Uimhir Modhún | 330103-00-04-10-02-CN |
| Áit Táirge | SAM |
| Garantí | 12 Mís |
| Modhanna Íocaíochta | T/T |
| Seachadadh | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Díolacháin |
Ríomhphost |
|
|
Jim Pei |
An Bently Nevada 330103-00-04-10-02-CN is próib 8 mm do chomhthéacs 3300 XL atá deartha chun tomhas neamh-thagannach cruinn agus iontaofa a dhéanamh i gcóras monatóireachta tionsclaíocha. Tá sé deartha chun sonraí cruinn vibrála agus suímh a sholáthar do mhaisíní rothaithe. Tá an sampla seo le comhtháthú caol M10 × 1, le fhad cás 40 mm, agus le fhad iomlán an phróib 1.0 méadar, rud a fhágann gur féidir é a shuiteáil go saor in aisce. Tá sé déanta chun freastal ar chaighdeáin CSA, ATEX, agus IECEx, agus is oiriúnach é don timpeallacht chaighdeánach agus don timpeallacht chontúirbheach.
| Ainm an táirge | Bently Nevada 330103-00-04-10-02-CN 3300 XL 8 mm Sainseans Gairdineachta |
| Déantóir | Bently Nevada |
| Cineál Ionlais | broscaire Gairdheachta 3300 XL 8 mm |
| Uimhir an Chuid | 330103-00-04-10-02-CN |
| Tomhas | 1.8x1.5x114cm |
| Meáchan | 0.06 kg |
| Cónaí um shioladh | Xiamen, An tSín |
| Dúnad | SAM |
| Fad gan chasadh | 0 mm |
| Fad iomlán an chúlchás | 40 mm |
| Fad iomlán | 1.0 méadar (3.3 troigh) |
| Nascán – Cineál | Nascann Coaxial Beag ClickLoc |
| Cablach – Cineál | cablach Caighdeánach |
| Voltas oibriúcháin | -17,5 Vdc go dtí -26 Vdc |
| Cur amháin is airde | 12 mA |
| Féideraschur | 50 Ω |
An 330103-00-04-10-02-CN 3300 XL 8 mm Proximity Probe tá sé leathnaithe le dearadh cumasach agus éadrom le tomhasanna de 1.8 × 1.5 × 114 cm agus meáchan de 0.06 kg amháin, rud a fhágann go bhfuil sé éasca a shuiteáil i spásanna caol. Tá fad gan bhriseadh air de 0 mm agus tá fad an chás iomlán 40 mm, rud a chinntíonn fite fuaite cruinn i gcomhshóchumraí suiteála chaighdeánacha. Le fad iomlán na sraithe de 1.0 méadar (3.3 troigh), tugann sé suiteáil shaincheapach ar fhoirgnimh éagsúla. Tá an t-ionsamhlóir le ceangal co-axial beag ClickLoc agus le cineál sraithe chaighdeánach, ag soláthar ceangail shábháilte agus trasnú sinnaileanna iontaofa. Oibríonn sé laistigh de raon voltáis ó -17.5 Vdc go -26 Vdc, le sreabhán uasta de 12 mA agus frithsheasmhacht aschuir de 50 Ω. Ina theannta sin, tá cáil air de CSA, ATEX, agus IECEx, rud a chinntíonn comhlíonadh le riachtanais idirnáisiúnta slándála. Tá an t-ioncam déanta sa Mheáin Isiltír agus tá sé á seoladh ó Xiamen, an tSín.
An 330103-00-04-10-02-CN 3300 XL 8 mm Proximity Probe tá sé deartha chun oibriú go reliabta i dtimpeallachtaí tionsclaíocha, lena n-áirítear limistéir mianacha, mar a léiríonn a tairbhíochtaí CSA, ATEX, agus IECEx. Oibríonn sé laistigh de raon voltáis ó -17.5 Vdc go -26 Vdc le comhshó iarthair íseal suas le 12 mA, ag cinnti feidhmíocht éifeachtach ina dháileadh fuinnimh. Ceadaíonn a thógáil láidir agus a dheasghnáthchábla stádach a sheoladh sinna agus oibriú oiriúnach i dtimpeallachtaí dúnta.