ထုတ်ကုန်အမည်: 3300 XL 8 mm အနီးစပ်မှု ပရိုဘ်
ဘရုံဒ်နာမည်: Bently Nevada
မိုဒယ်နံပါတ်: 330103-00-04-10-02-CN
မူရင်းနေရာ: အမေရိကန်ပြည်ထောင်စု
အာမခံချက်- 12 လ
WhatsApp ကို ကြည့်ပါ။ +86 18020776782
အီးမေးလ်- [email protected]
အကြ overview
| ထုတ်ကုန်အမည် | 3300 XL 8 mm အနီးစပ်မှု ပရိုဘ် |
| ဘရာน်ဒ်အမည် | Bently Nevada |
| မော်ဒယ်နံပါတ် | 330103-00-04-10-02-CN |
| ဆင်ကြွလာရာနေရာ | အမေရိကန်ပြည်ထောင်စု |
| အာမခံချက် | 12 လ |
| ငွေပေးချေမှုနည်းလမ်းများ | T⁄T |
| ပို့ဆောင်မှု | DHL/UPS/EMS/Fedex... |
|
ရောင်းချမှု |
အီးမေးလ် |
ဝှပ်စ်အက်ပ် |
|
ဂျင်း ပေ |
၎င်း ဘင်တလီ နေဝာဒါ 330103-00-04-10-02-CN သည် စက်မှုစောင်းကြည့်စနစ်များတွင် အတိအကျနှင့် ယုံကုံစေရာ အမှီအခိုမရသော တိုင်းတာမှုအတွက် ဒီဇိုင်းထုတ်ထားသော ၃၃၀၀ XL ၈ မီလီမီတာ နီးစပ်မှု ပရိုဘ်ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ဖ် ......
| ထုတ်ကုန်အမည် | Bently Nevada 330103-00-04-10-02-CN 3300 XL 8 mm နီးကပ်မှု စမ်းသပ်ခြင်းခုံ |
| ထုတ်လုပ်သူ | Bently Nevada |
| ထုတ်ကုန်အမျိုးအစား | 3300 XL 8 mm အနီးစပ်မှု ပရိုဘ် |
| အစိတ်အပိုင်းနံပါတ် | 330103-00-04-10-02-CN |
| အရွယ်အစား | 1.8x1.5x114cm |
| အလေးချိန် | 0.06 ကီလိုဂရမ် |
| ပေးပို့ရမည့် နေရာ | ဆီယာမ်၊ တရုတ် |
| မူရင်းနိုင်ငံ | အမေရိကန်ပြည်ထောင်စု |
| အမျှော်မှန်းမှုမှ မှုန်းထားသော အရှည် | 0 mm |
| စုစုပေါင်း အမျှော်မှန်းမှုအမျှော်အမှန်း | 40 mm |
| စုစုပေါင်းအလျား | ၁.၀ မီတာ (၃.၃ ပေ) |
| ကွန်နက်တာ - အမျိုးအစား | မိုက်ခရိုကောက်ရှ်ရယ် ClickLoc ချိတ်ဆက်ကိရိယာ |
| ကြိုး - အမျိုးအစား | စံကြိုး |
| Operating voltage | -17.5 Vdc မှ -26 Vdc အထိ |
| အများဆုံးလျှော့ချရောင်း | 12 mA |
| ထွက်ခွာမှု အခုခံမှု | 50 Ω |
၎င်း 330103-00-04-10-02-CN 3300 XL 8 mm အနီးစပ်မှု ပရိုဘ် ၁.၈ × ၁.၅ × ၁၁၄ စင်တီမီတာ အရွယ်အစားနှင့် ကုန်စည်အလေးချိန် ၀.၀၆ ကီလိုဂရမ်သာ ရှိသော ပိုမိုသေးငယ်ပြီး ပေါ့ပါးသော ဒီဇိုင်းဖြင့် နေရာကျဉ်းများတွင် တပ်ဆင်ရန် လွယ်ကူပါသည်။ ထို့အပြင် အမျှင်မပါသော အလျားသည် ၀ မီလီမီတာဖြစ်ပြီး အမျှင်အားလုံးပါသော ကိုယ်ထည်အလျားမှာ ၄၀ မီလီမီတာဖြစ်သည်။ ထို့ကြောင့် စံသတ်မှတ်ထားသော တပ်ဆင်မှုပုံစံများတွင် တိကျစွာ ကိုက်ညီမှုရှိပါသည်။ ကြိုးအလျားစုံလုံး ၁.၀ မီတာ (၃.၃ ပေ) ရှိသောကြောင့် စက်ပစ္စည်းများ၏ အစီအစဥ်အမျိုးမျိုးပေါ်တွင် လွတ်လပ်စွာ တပ်ဆင်နိုင်ပါသည်။ ပရိုဘ်သည် မိုက်ခရိုကော့စ်ရှယ်ယ် ClickLoc ကွန်နက်တာသေးငယ်သော အမျှင်အမျိုးအစားဖြင့် တပ်ဆင်ထားပြီး စံသတ်မှတ်ထားသော ကြိုးအမျိုးအစားဖြစ်သည်။ ထို့ကြောင့် လုံခြုံသော ချိတ်ဆက်မှုများနှင့် ယုံကုံစိတ်ချရသော စိတ်ကူးအချက်အလက် လွှဲပေးမှုကို ပေးစေပါသည်။ ဤပစ္စည်းသည် -၁၇.၅ Vdc မှ -၂၆ Vdc အထိ ဗို့အားအပိုင်းအစတွင် အလုပ်လုပ်ပါသည်။ အများဆုံး လျှပ်စီးကြောင်းသည် ၁၂ mA ဖြစ်ပြီး ထွက်ပေါ်လာသော ပုံစံအချိန်အတွင်း ပေးစေသော ခုခံမှုမှာ ၅၀ Ω ဖြစ်ပါသည်။ ထို့အပြင် ဤပစ္စည်းသည် CSA၊ ATEX နှင့် IECEx စံသတ်မှတ်ချက်များဖြင့် အသိအမှတ်ပြုခံရပြီး နိုင်ငံတကာ လုံခြုံရေးလိုအပ်ချက်များနှင့် ကိုက်ညီမှုရှိကြောင်း အာမခံပါသည်။ ဤပစ္စည်းကို အမေရိကန်ပြည်ထောင်စုတွင် ထုတ်လုပ်ပြီး တရုတ်နိုင်ငံ၊ ရှိယမင်မြို့မှ ပို့ဆောင်ပေးပါသည်။
၎င်း 330103-00-04-10-02-CN 3300 XL 8 mm အနီးစပ်မှု ပရိုဘ် ၎င်း၏ CSA၊ ATEX နှင့် IECEx လက်မှတ်များအရ အန္တရာယ်များသော နေရာများအပါအဝင် စက်မှုပတ်ဝန်းကျင်များတွင် စိတ်ချရသည့် လုပ်ငန်းအတွက် ပုံစံထုတ်ထားသည်။ ၎င်းသည် -17.5 Vdc မှ -26 Vdc အထိရှိသည့် voltage အစိတ်အပိုင်းအတွင်းတွင် 12 mA အထိလျှပ်စစ်လျှပ်စစ်သုံးစွဲမှုနိမ့်ပြီး စွမ်းအင်ထိရောက်မှုရရှိစေသည်။ ၎င်း၏ ခိုင်မာသော တည်ဆောက်မှုနှင့် စံနှုန်းမီ ကြိုးများ၏ ဒီဇိုင်းသည် လိုအပ်သော အခြေအနေများတွင် တည်ငြိမ်သော အချက်ပြလွှဲပြောင်းမှုနှင့် ယုံကြည်စိတ်ချရသော လုပ်ဆောင်မှုကို ဖြစ်စေသည်။