Məhsulun adı: 3300 XL 8 mm prob
Marka adı: Bently Nevada
Model nömrəsi: 330103-00-03-50-02-05
Əsas Yer: Birləşmiş Ştatlar
Zəmanət: 12 ay
WhatsApp:+86 18020776782
E-poçt: [email protected]
Alternativ ad
3300 XL Eddi Cərəyanlı Titrim Probka
Sənaye Milli Vəziyyət Monitoring Probka
8 mm Yüksək Dəqiqlikli Yaxınlıq Ötürücüsü Probka
Maye-Filmlı Podşipnik Titrim Sensoru Probka
3300 Seriyası XL Kontaktsız Yerləşmə Probka
Turbina və Kompresor Titrim Ölçmə Probka
Təzyiqə Davamlı 8 mm Yaxınlıq Sensoru Probka
Miniatür ClickLoc Konnektorlu Yaxınlıq Probka
3300 XL Dəyişilə bilən Ölçmə Probasi
Sənaye Maşınları Mövqe Aşkarlama Probasi
Uzadılmış Kabel 5 m Yaxınlıq Ölçmə Probasi
Yüksək Dəqiqlikli Fırlanan Maşınlar Monitorinq Probasi
The 330103-00-03-50-02-05 Bently Nevada 3300 XL 8 mm Yaxınlıq Probasi bu prob sənaye fırlanan maşınlarında titrəmə və valın mövqeyinin dəqiq ölçülmesi üçün nəzərdə tutulmuşdur. O, uzadılmış kabel və Proximitor sensoru ilə birlikdə işləyən tam 3300 XL çevirici sisteminin bir hissəsidir və statik yerdəyişmənin və dinamik titrəmənin dəqiq, real vaxt rejimində monitorinqini təmin edir.
Bu prob turbinlər, kompressorlar və maye-filmli dayaq maşınları kimi tələbkar sənaye mühitləri üçün hazırlanmışdır. O, 30 mm qutu uzunluğuna malik kompakt dizayna malikdir və mürəkkəb maşın layihələrində çevik quraşdırma imkanı verən 5 metrlik kabel konfiqurasiyasını dəstəkləyir. Prob, ucu ilə qutu arasındakı fərq təzyiqi şəraitində belə sabit performans göstərir və çətin iş şəraitində etibarlı siqnal bütövlüyünü təmin edir.
330103-00-03-50-02-05 nömrəli cihaz API 670 standartlarına tamamilə uyğundur və yüksək dəqiqlik, xəttilik və temperatur sabitliyi təmin edir. Həmçinin CSA, ATEX və IECEx standartları çərçivəsində sertifikatlaşdırılıb ki, bu da onu təhlükəli sənaye sahələri üçün uyğun edir. Dəyişdirilə bilən quruluşu, 3300 XL və qeyri-XL 5 mm və 8 mm komponentləri ilə uyğunluğunu təmin edir və bu da texniki xidməti sadələşdirir və fərdi yenidən kalibrlənməyə ehtiyac yaratmır.
|
Satış |
Elektron poçt |
|
|
Cim Pei |
|
Minimum sifariş miqdarı |
1 Adə |
|
Qiymət |
Winnie ilə əlaqə |
|
Paketləmə detalları |
Orijinal yeni Fabrika Qutusu |
|
Çatdırılma müddəti |
3–7 gün |
|
Ödəniş şərtləri |
T/T |
|
Gəmiçiliyin üsulu |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Təchizat Bacarığı |
Anbarda |
| Məhsulun adı | Bently Nevada 330103-00-03-50-02-05 3300 XL 8 mm Prob |
| İstehsalçı | Bently Nevada |
| Məhsul Növü | 3300 XL 8 mm prob |
| Hissə Nömrəsi | 330103-00-03-50-02-05 |
| Ölçülər | 19x19x2,5 sm |
| Çəki | 0.2kg |
| Göndərmə yeri | Xiamen, Çin |
| Mənşə ölkəsi | ABŞ |
| Nominal probun daimi cərəyan müqaviməti | 8,73 ± 0,50 Ω |
| Minimal yivsiz uzunluq | 0 mm |
| Ümumi Korpus Uzunluğu Seçimi | 30 mm |
| Ümumi uzunluq variantı | 5,0 metr (16,4 fut) |
| Konnektor və kabel növü variantı | Kiçik koaksial ClickLoc konektoru, standart kabel |
| Təşkilatın Təsdiqi Seçimi | CSA, ATEX, IECEx Təsdiqləri |
| Probun təzyiqi | 3300 XL 8 mm probu probun ucu ilə korpusu arasında fərq təzyiqini möhkəmləndirmək üçün hazırlanıb |
| Təşkilatın Təsdiqi Seçimi | CSA, ATEX, IECEx Təsdiqləri |
S1: 330103-00-03-50-02-05 sənaye sistemlərində nə üçün istifadə olunur?
A1: 330103-00-03-50-02-05turbinalar, kompressorlar və mühərrikler kimi fırlanan maşınlarda dəqiq titrəşim və valın mövqeyinin monitorinqi üçün istifadə olunur.
S2: 330103-00-03-50-02-05 hansı sistemlə uyğundur?
A2: 330103-00-03-50-02-05bently Nevada 3300 XL 8 mm yaxınlıq sensoru sistemi ilə uyğundur.
S3: 330103-00-03-50-02-05 təhlükəli mühitlərdə işləyə bilərmi?
Cavab 3: Bəli, 330103-00-03-50-02-05sertifikatlıdır CSA, ATEX və IECEx təsdiqləri , bu səbəbdən təhlükəli sahələr üçün uyğundur.
S4: 330103-00-03-50-02-05-nin yüksək təzyiq tətbiqləri üçün uyğunluğunu nə təmin edir?
C4: 330103-00-03-50-02-05probun ucu ilə korpus arasındakı fərq təzyiqini möhkəm bağlamaq üçün hazırlanmışdır və beləliklə, təzyiq altında sabit iş performansını təmin edir.
S5: 330103-00-03-50-02-05-ın dəyişdirilməsindən sonra xüsusi kalibrasiyaya ehtiyac varmı?
C5: Xeyr, 330103-00-03-50-02-053300 sistemi daxilində tam qarşılıqlı əvəzolunma imkanı verir və buna görə də ayrı-ayrı kalibrasiya tələb olunmur.
S6: 330103-00-03-50-02-05 hansı növ konektor istifadə edir?
C6: 330103-00-03-50-02-05güvənli və etibarlı qoşulmalar üçün mini koaksial ClickLoc konektorundan istifadə edir.