ထုတ်ကုန်အမည်: 3300 XL 8 mm probe
ဘရုံဒ်နာမည်: Bently Nevada
မိုဒယ်နံပါတ်: 330103-00-03-50-02-05
မူရင်းနေရာ: အမေရိကန်ပြည်ထောင်စု
အာမခံချက်- 12 လ
WhatsApp ကို ကြည့်ပါ။ +86 18020776782
အီးမေးလ်- [email protected]
အခြားအမည်
3300 XL အီဒီကারেন့် ဗိုင်ဘရေးရှင်း ပရိုဘ်
စက်မှုလုပ်ငန်းဆိုင်ရာ ဝိုင်ယာရှာဖ် အနေအထား စောင်းကြည့်ရှုမှု ပရိုဘ်
8 mm အတိကျမှုမြင့်မားသော နီးစပ်မှု ပြောင်းလဲမှု တိုင်းတာရေး ပရိုဘ်
ဖြူးလွုဒ်-ဖီလ့် ဘီယာရ်င်း ဗိုင်ဘရေးရှင်း စင်ဆာ ပရိုဘ်
3300 စီးရီး XL ထိတ်တွေ့မှုမရှိသော ရွှေ့ပြောင်းမှု ပရိုဘ်
တာဘိုင်းနှင့် ကွမ်ပြူတာ ဗိုင်ဘရေးရှင်း တိုင်းတာမှု ပရိုဘ်
ဖိအားပိတ်ထားသော 8 mm နီးစပ်မှု စင်ဆာ ပရိုဘ်
မိုင်နီယောချာ ကလစ်လောက် ကောန်နက်တာ နီးစပ်မှု ပရိုဘ်
3300 XL အစားထိုးနိုင်သော တိုင်းတာရေး စ sonde
စက်မှုစက်ပစ္စည်းများအတွက် နေရာရှာဖွေရေး စ sonde
5 m အနီးကပ်တိုင်းတာရေး စူးစမ်းရေး
မြင့်မားသော တိကျမှုရှိ လည်ပတ်စက်များ စောင့်ကြည့်ရေး စ sonde
၎င်း 330103-00-03-50-02-05 Bently Nevada 3300 XL 8 mm နီးစပ်မှု ပရိုဘ် စက်မှု စက်ပစ္စည်းများတွင် တုန်ခါမှုနှင့် အလှည့်အပြောင်းစက်၏ နေရာကို တိကျစွာ တိုင်းတာရန်အတွက် ပုံစံထုတ်ထားသည်။ ၎င်းသည် 3300 XL အပြည့်အဝ အပြောင်းအလဲစနစ်၏ အစိတ်အပိုင်းဖြစ်ပြီး တည်ငြိမ်သော ရွေ့လျားမှုနှင့် ဒိုင်နမ်နစ် တုန်ခါမှု နှစ်ခုစလုံးအတွက် တိကျသော အချိန်နှင့်တပြေးညီ စောင့်ကြည့်မှုရရှိရန်အတွက် ချဲ့ထွင်ကြိုးနှင့် Proximitor အာရုံခံကိရိယာနှင့်အတူ အလုပ်လုပ်သည်။
ဒီစမ်းသပ်ရေးကိရိယာကို တာဘိုင်တွေ၊ ဖိအားပေးစက်တွေနဲ့ အရည်အလွှာအလွှာပါတဲ့ စက်တွေလို စိန်ခေါ်တဲ့ စက်မှုပတ်ဝန်းကျင်တွေအတွက် ဒီဇိုင်းထုတ်ထားပါတယ်။ ၎င်းသည် အပိုင်းပိုင်းဖြင့် သေးငယ်သော ပုံစံဖြင့် ပြုလုပ်ထားပြီး အခန်းအလျားသည် ၃၀ မီလီမီတာရှိပြီး ၅ မီတာရှိသည့် ကေဘယ်လ်ပုံစံကို ထောက်ခံနိုင်ပြီး ရှုပ်ထွေးသော စက်ပစ္စည်း စီမံချက်များတွင် ပျော့ပြောင်းလွယ်ကူစွာ တပ်ဆင်နိုင်သည်။ စူးစမ်းရေးစက်သည် စူးစမ်းရေးစက်၏ အစွန်းနှင့် အိမ်အခန်းအကြားရှိ ဖိအား ကွာခြားချက် အခြေအနေများတွင်ပင် တည်ငြိမ်သော စွမ်းဆောင်ရည်ကို ထိန်းသိမ်းထားပြီး ခက်ခဲသော လုပ်ငန်းပတ်ဝန်းကျင်များတွင် ယုံကြည်စိတ်ချရသော အချက်ပြမှု တည်ကြည်မှုကို အာမခံပေးသည်။
330103-00-03-50-02-05 သည် API 670 စံနှုန်းများနှင့် အပြည့်အဝကိုက်ညီပါသည်။ ထို့ကြောင့် အတိအကျမှု၊ မျဉ်းဖြောင်းမှုနှင့် အပူခါးမှုတည်ငြိမ်မှုတို့ကို အမြင့်မှုန်းဖြင့် အာမခံပေးပါသည်။ ထို့အပြင် CSA၊ ATEX နှင့် IECEx စံနှုန်းများအရ လည်း အသိအမှတ်ပြုထားပါသည်။ ထို့ကြောင့် အန္တရာယ်ရှိသော စက်မှုနေရာများတွင် အသုံးပြုရန် သင့်လျော်ပါသည်။ ထိုပါရာမေတ်ရှား၏ အစားထိုးနိုင်သော ဒီဇိုင်းသည် 3300 XL နှင့် non-XL 5 mm နှင့် 8 mm အစိတ်အပိုင်းများနှင့် အဆင်ပြေစေပါသည်။ ထို့ကြောင့် ထိန်းသိမ်းရေးလုပ်ငန်းများကို ရှုပ်ထွေးမှုနည်းပါသည်။ အထူးသဖြင့် တစ်ခုချင်းစီ ပြန်လည်ချိန်ညှိရန် မလိုအပ်တော့ပါသည်။
|
ရောင်းချမှု |
အီးမေးလ် |
ဝှပ်စ်အက်ပ် |
|
ဂျင်း ပေ |
|
အနည်းဆုံးရောင်းချမှတ်အရေအတွက် |
တစ်တုံး |
|
ဈေးနှုန်း |
ဝင်နီနှင့် ဆက်သွယ်ပါ |
|
ထုပ်ပိုးမှုအသေးစိတ် |
မူရင်းအသစ် စက်ရုံဖြင့်ပိတ်ပေးထားခြင်း |
|
ပို့ဆောင်မှုကာလ |
၃–၇ ရက် |
|
ငွေပေးချေမှု အစည်းအဝေး |
T⁄T |
|
ပို့ဆောင်မှုနည်းလမ်း |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
ပေး supply အစွမ်း |
စတော့ရှိသည် |
| ထုတ်ကုန်အမည် | ဘင်တလီ နီဗာဒါ 330103-00-03-50-02-05 3300 XL 8 mm ပရိုဘ် |
| ထုတ်လုပ်သူ | Bently Nevada |
| ထုတ်ကုန်အမျိုးအစား | 3300 XL 8 mm probe |
| အစိတ်အပိုင်းနံပါတ် | 330103-00-03-50-02-05 |
| အရွယ်အစား | ၁၉x၁၉x၂.၅ စင်တီမီတာ |
| အလေးချိန် | 0.2KG |
| ပေးပို့ရမည့် နေရာ | ဆီယာမ်၊ တရုတ် |
| မူရင်းနိုင်ငံ | အမေရိကန်ပြည်ထောင်စု |
| ပရိုဘ်၏ အမည်မှုန်းသော DC ပါဝါခုခံမှု | 8.73 ± 0.50 Ω |
| အမျှင်မပါသော အနည်းဆုံးအရှည် | 0 mm |
| စုစုပေါင်းကိုယ်ထည်အရှည်ရွေးချယ်မှု | 30 mm |
| စုစုပေါင်းအလျားရွေးချယ်မှု | ၅.၀ မီတာ (၁၆.၄ ပေ) |
| ကွန်နက်တာနှင့် ကြိုးအမျိုးအစားရွေးချယ်မှု | မိုက်ခရိုဆိုက်ဇီယမ် ClickLoc ကွန်နက်တာ၊ စံကေဘယ်လိုင်း |
| အေဂျင်စီခွင့်ပြုချက်ရွေးချယ်မှု | CSA, ATEX, IECEx အတည်ပြုချက်များ |
| ပရိုဘ်ဖိအား | 3300 XL 8 mm ပရိုဘ်များကို ပရိုဘ်အဖျားနှင့် ကိုယ်ထည်ကြား ဖွဲ့စည်းမှုဖိအားကို အပ်လုပ်ပေးရန် ဒီဇိုင်းထုတ်ထားပါသည်။ |
| အေဂျင်စီခွင့်ပြုချက်ရွေးချယ်မှု | CSA, ATEX, IECEx အတည်ပြုချက်များ |
မေးခွန်း ၁။ စက်မှုစနစ်များတွင် 330103-00-03-50-02-05 ကို အသုံးပြုရန် အဘယ်ကြောင့် ဖြစ်သနည်း။
အဖြေ ၁။ 330103-00-03-50-02-05330103-00-03-50-02-05 ကို တူဘိုင်န်များ၊ ကွန်ပရက်ဆာများနှင့် မော်တော်များ အပါအဝင် လှည့်ပတ်နေသည့် စက်မှုလုပ်ငန်းများတွင် ဗိုက်ဘရေးရှင်းနှင့် ရှပ်နေရာ စောင်းကြောင်းစောင်းကြောင်း စောင်းကြောင်းစောင်းကြောင်း စောင်းကြောင်းစောင်းကြောင်း စောင်းကြောင်းစောင်းကြောင်း စောင်းကြောင်းစောင်းကြောင်း စောင်းကြောင်းစောင်းကြောင်း စောင်းကြောင်းစောင်းကြောင်း စောင်းကြောင်းစောင်းကြောင်း စောင်းကြောင်းစောင်းကြောင်း စောင်းကြောင်းစောင်းကြောင်း စောင်းကြောင်းစောင်းကြောင်း စောင်းကြောင်းစောင်းကြောင်း စောင်းကြောင်းစောင်းကြောင်......
မေးခွန်း ၂။ 330103-00-03-50-02-05 နှင့် သ совместимဖြစ်သည့် စနစ်များများကား အဘယ်နည်း။
အဖြေ ၂။ 330103-00-03-50-02-05bently Nevada 3300 XL 8 mm အနီးစပ်မှု ထရန်စဒူဆာစနစ်နှင့် သဟဇាឤ ရှိပါသည်။
မေးခွန်း ၃။ 330103-00-03-50-02-05 ကို အန္တရာယ်ရှိသော ပတ်ဝန်းကျင်များတွင် အသုံးပြုနိုင်ပါသလား။
အဖြေ ၃။ ဟုတ်ကဲ့၊ 330103-00-03-50-02-05သည် CSA၊ ATEX နှင့် IECEx အသိအမှတ်ပြုခြင်းများ ထို့ကြောင့် အန္တရာယ်ရှိသော ဧရိယာများတွင် အသုံးပြုရန် သင့်လျော်ပါသည်။
မေးခွန်း ၄။ 330103-00-03-50-02-05 ကို ဖိအားများသော အသုံးပြုမှုများအတွက် သင့်လျော်စေရန် အဘယ်အရာက အကူအညီပေးပါသနည်း။
အဖြေ ၄။ 330103-00-03-50-02-05ဖိအားအောက်တွင် စိတ်ခေါ်မှုများကို တည်ငြိမ်စေရန် ပရိုဗ် အဖျားနှင့် ကိုယ်ထည်ကြား အဖိအားခြားနားခြင်းကို ပိတ်ပေးရန် ဒီဇိုင်းထုတ်ထားပါသည်။
မေးခွန်း ၅။ 330103-00-03-50-02-05 ကို အစားထိုးပြီးနောက် အထူးကဲလီဘရေရှင်း လုပ်ရန် လိုအပ်ပါသလား။
အဖြေ ၅။ မဟုတ်ပါ။ 330103-00-03-50-02-053300 စနစ်အတွင်း အပြည့်အဝ အစားထိုးနိုင်သော စနစ်ကို ပံ့ပိုးပေးပါသည်။ ထို့ကြောင့် တစ်ခုချင်းစီ ကဲလီဘရေရှင်းလုပ်ရန် မလိုအပ်ပါသည်။
မေးခွန်း ၆။ 330103-00-03-50-02-05 တွင် အသုံးပြုသည့် ကွန်နက်တာအမျိုးအစားမှာ အဘယ်နည်း။
အဖြေ ၆။ 330103-00-03-50-02-05လုံခြုံပြီး ယုံကြည်စိတ်ချရသော ချိတ်ဆက်မှုများအတွက် မိုက်နီယာချာ ကိုအက်စီယယ် ClickLoc ကွန်နက်တာကို အသုံးပြုပါသည်။