Назва продукту: датчика наближення 3300 XL 8 мм
Назва бренду: Бентлі Невада
Номер моделі: 330103-00-03-50-02-05
Місце походження: Сполучені Штати
Гарантія: 12 місяців
WhatsApp:+86 18020776782
Електронна пошта: [email protected]
Альтернативна назва
індукційний датчик вібрації серії 3300 XL
Промисловий датчик контролю положення валу
високоточний безконтактний перетворювач наближення, діаметр 8 мм
Датчик вібрації для підшипників із плівковою рідиною
безконтактний датчик переміщення серії 3300 XL
Датчик вимірювання вібрації для турбін та компресорів
Герметичний датчик наближення, діаметр 8 мм
Мініатюрний датчик наближення з роз’ємом ClickLoc
змінний вимірювальний зонд 3300 XL
Промисловий зонд для визначення положення обладнання
Зонд для вимірювання на відстані з подовженим кабелем 5 м
Зонд для моніторингу обертового обладнання з високою точністю
Труби 330103-00-03-50-02-05 Датчик наближення Bently Nevada 3300 XL, 8 мм розроблено для точного вимірювання вібрації та положення валів у промисловому обертовому обладнанні. Є частиною повної трансдюсерної системи 3300 XL, яка працює разом із подовжувальним кабелем та датчиком Proximitor для забезпечення точного, поточного моніторингу як статичного зміщення, так і динамічної вібрації.
Цей зонд розроблено для екстремальних промислових умов, наприклад, у турбінах, компресорах та машинах із гідродинамічними підшипниками ковзання. Він має компактну конструкцію з довжиною корпусу 30 мм і підтримує конфігурацію кабелю завдовжки 5 метрів, що забезпечує гнучку установку в складних схемах розташування обладнання. Зонд зберігає стабільну роботу навіть за умов різниці тиску між його робочим кінцем і корпусом, забезпечуючи надійну цілісність сигналу в жорстких експлуатаційних умовах.
Модель 330103-00-03-50-02-05 повністю відповідає стандартам API 670, забезпечуючи високу точність, лінійність та стабільність у роботі при зміні температури. Вона також сертифікована відповідно до стандартів CSA, ATEX та IECEx, що робить її придатною для використання в небезпечних промислових зонах. Її взаємозамінна архітектура забезпечує сумісність з іншими компонентами серій 3300 XL та не-XL діаметром 5 мм і 8 мм, спрощуючи технічне обслуговування та усуваючи необхідність індивідуальної повторної калібрування.
|
Продажі |
Електронна пошта |
|
|
Цзінь Пей |
|
Мінімальна кількість замовлення |
1 ШТУКА |
|
Ціна |
Зв’язатися з Вінні |
|
Деталі упаковки |
Оригінальний новий товар у фабричній герметичній упаковці |
|
Термін поставки |
3–7 днів |
|
Умови оплати |
T/T |
|
Спосіб доставки |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Здатність постачання |
В наявності |
| Назва товару | Bently Nevada 330103-00-03-50-02-05, зонд 3300 XL, 8 мм |
| Виробник | Бентлі Невада |
| Тип продукту | датчика наближення 3300 XL 8 мм |
| Номер деталі | 330103-00-03-50-02-05 |
| Розміри | 19x19x2,5 см |
| Вага | 0.2КГ |
| Місце відправлення | Сямен, Китай |
| Країна-виробник | США |
| Номінальний постійний струм датчика (опір) | 8,73 ± 0,50 Ом |
| Мінімальна довжина нерізьбленої частини | 0 мм |
| Варіант загальної довжини корпусу | 30 мм |
| Варіант загальної довжини | 5,0 метра (16,4 фута) |
| Варіант з'єднувача та кабелю | Мініатюрний коаксіальний з'єднувач ClickLoc, стандартний кабель |
| Опція схвалення регулюючим органом | Сертифікати CSA, ATEX, IECEx |
| Тиск зонда | зонди 3300 XL діаметром 8 мм призначені для герметизації різниці тиску між кінцем зонда та корпусом |
| Опція схвалення регулюючим органом | Сертифікати CSA, ATEX, IECEx |
П1: Для чого використовується модель 330103-00-03-50-02-05 у промислових системах?
Відповідь 1: Машина 330103-00-03-50-02-05використовується для точного моніторингу вібрації та положення валу в обертових машинах, таких як турбіни, компресори та електродвигуни.
П2: З якою системою сумісна модель 330103-00-03-50-02-05?
В2: Продуктивність 330103-00-03-50-02-05сумісний із системою індуктивних датчиків наближення Bently Nevada 3300 XL 8 мм.
Питання 3: Чи може виріб 330103-00-03-50-02-05 працювати в небезпечних зонах?
В3: Так, 330103-00-03-50-02-05сертифікований згідно з Стандартами CSA, ATEX та IECEx , що робить його придатним для використання в небезпечних зонах.
Питання 4: Що робить виріб 330103-00-03-50-02-05 придатним для застосування у високотискових умовах?
В4: 330103-00-03-50-02-05спроектований так, щоб герметизувати різницю тиску між наконечником датчика та корпусом, забезпечуючи стабільну роботу під тиском.
Питання 5: Чи потрібна спеціальна калібрування виробу 330103-00-03-50-02-05 після його заміни?
В5: Ні, 330103-00-03-50-02-05підтримує повну взаємозамінність у межах системи 3300, що усуває необхідність індивідуального калібрування.
Питання 6: Який тип роз’єму використовує виріб 330103-00-03-50-02-05?
В6: Ця 330103-00-03-50-02-05використовує мініатюрний коаксіальний роз’єм ClickLoc для надійного та стабільного з’єднання.