Magaca Alaabta: 3300 XL 8 mm probe
Magaca Brand: Bently Nevada
Lambarka Modelka: 330103-00-03-50-02-05
Meesha Asalka: Maraykanka
Damaanad: boqortooyada 12 Bulsho
Whatsapp: +86 18020776782
Iimaylka: [email protected]
Magaca Kala duwan
3300 XL Eddy Current Vibration Probe
Ilaalayaasha Xagga Shaafka Qaabka Ilaalinta
8 mm Ilaalayaasha Dheerka Ilaalinta
Ilaalayaasha Vibration ee Fluid-Film Bearing
3300 Series XL Ilaalayaasha Dheerka Laga Helin
Ilaalayaasha Vibration ee Turbine iyo Compressor
8 mm Ilaalayaasha Dheerka Laga Helin oo Ka Fadhiyey
Ilaalayaasha Dheerka Laga Helin ee ClickLoc oo Yaryar
3300 XL Qalabka lagu cabbiro ee la beddeli karo
Qalabka lagu ogaado booska mashiinka warshadaha
Xarkaha la kordhiyay 5 m Qalabka cabirka dhow
Qalabka kormeerka ee mashiinka wareegga ee saxnaanta sare leh
Waxaa 330103-00-03-50-02-05 Bently Nevada 3300 XL 8 mm Qorsho Qorsho loogu talagalay cabirka saxda ah ee gariirka iyo booska shaft-ka ee mashiinnada wareega warshadaha. Waa qayb ka mid ah nidaamka dhammaystiran ee 3300 XL oo la shaqeeya fiilo dheereyn ah iyo dareemayaasha Proximitor si loo bixiyo kormeerka saxda ah ee waqtiga dhabta ah ee labadaba wareejinta joogtada ah iyo gariirka firfircoon.
Baadhitaankan waxaa loogu talagalay deegaanada warshadaha ee baahida badan sida turbooyinka, kombaresarada, iyo mashiinnada laalaada filimka dareeraha. Waxay leedahay qaab dhismeed isku dhafan oo leh dherer 30 mm ah waxayna taageertaa qaab dhismeedka fiilooyinka 5 mitir, taas oo u oggolaanaysa rakibid dabacsan qaababka mashiinnada adag. Baadhitaanku wuxuu ilaaliyaa waxqabadka deggan xitaa xaaladaha cadaadiska kala duwanaanta ee u dhexeeya dusha baaritaanka iyo guryaha, isagoo hubinaya daacadnimada calaamadda lagu kalsoonaan karo ee jawiga hawlgalka adag.
330103-00-03-50-02-05 wuxuu ku saabsan yahay meelaha API 670, taasoo si cad ugu dhisaa farsamada, xagga qoortada, iyo daboolka jinsiga. Waxaana la isticmaala tarikhda CSA, ATEX, iyo IECEx, taasoo wax ugu dhacaya inuu noqdo mid caadi ah ee meelaha aad u xun karaan. Qaybta uu ku jira mid ka mid ah ee 3300 XL iyo mid aan XL ahayn ee 5 mm iyo 8 mm, taasoo si cad ugu dhisaa farsamada iyo ka saaraysa in la sameeyo isku daynta qaybta.
|
Boos |
|
|
|
Jim Pei |
|
Kan yihiin shirkaanka ugu yarreeynta |
1 Laga soo guuray |
|
Qeyb |
Ku xiriir Winnie |
|
Faahfaahinta baakadaha |
Cusub oo ah orijinaalka, oo ku dhaqmayn khasabta ah |
|
Waqtiga gaarsiinta |
3–7 maalmood |
|
Shuruudaha lacag bixinta |
T/T |
|
Habka dhoofinta |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Awoodda sahayda |
Waxaa lagaa sameeyo |
| Magaca alaabta | Bently Nevada 330103-00-03-50-02-05 3300 XL 8 mm Probe |
| Sameynta | Bently Nevada |
| Nooca Alaabta | 3300 XL 8 mm probe |
| ISIMKA QOOR | 330103-00-03-50-02-05 |
| Cabbirrada | 19x19x2.5cm |
| Miisaanka | 0.2KG |
| Goobta la soo diray | Xiamen, Siin |
| Dalka guurka | Dhalinyarada Amerikanka |
| Jiirka DC ee Probe ee La Ilaaliyey | 8.73 ± 0.50 Ω |
| Ugu yar ee dheeradda aan la qaybin karin | 0 mm |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 30 mm |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 5.0 mitir (16.4 fuut) |
| Kaarinta iyo Qaybta Kabelka | Kaarinta koaksyaal yar ee ClickLoc, kabelka caadi ah |
| Koobka Caawinaadka Aghaasha | Qorshooyinka CSA, ATEX, IECEx |
| Dheerinta Qaybta | qaybta 3300 XL ee 8 mm ayaa loogu sameeyay inay ku dhaqso qaabka qaybta iyo qaybta lagu dhaqso |
| Koobka Caawinaadka Aghaasha | Qorshooyinka CSA, ATEX, IECEx |
Su’aal 1: 330103-00-03-50-02-05 waa la isticmaalo halkaas oo ku saabsataa nidaamka industriyada?
Jawaab 1: 330103-00-03-50-02-05waa la isticmaalo si ay ugu yar yihiin xiriirka xun iyo goobta shaft ee qalabka la xiriira, kuwaasoo ku yaal turbiinada, kompreesoorada, iyo motorrada.
Su’aal 2: Nidaamka ku saabsataa 330103-00-03-50-02-05 waa maxaa?
A2: Waa 330103-00-03-50-02-05wuxuu la xiriira kartaa Sistimka Transducerka Proximity ee Bently Nevada 3300 XL 8 mm.
Su’aal 3: Ma 330103-00-03-50-02-05 ku dhashaa goobaha xun?
Jawaab 3: Haa, 330103-00-03-50-02-05wuxuu la isticmaala kartaa Ijtiima’iyo CSA, ATEX, iyo IECEx , taas oo wax ka dhiganaya inay la xiriiraan goobaha xun.
Su’aal 4: Maxaad ugu yaraa in 330103-00-03-50-02-05 la xiriiraan wixii loo isticmaalaayo siyaasada sare?
Jawaab 4: 330103-00-03-50-02-05wuxuu la sameeyay inuu kala saaro qabowga isku midka ah ee quruxa iyo quruxa, taas oo kala saaraya inay ku jiraan qabowga dhexeeya.
Su’aal 5: Ma 330103-00-03-50-02-05 u baahan yahay calaamad aad ugu yar ee ku saabsan marka laga badalo?
A5: Maya, 330103-00-03-50-02-05wuxuu la xiriira kartaa isku midka ah oo dhan ee sistimka 3300, taas oo kala saaraya in la doonayo calaamad aad ugu yar ee ku saabsan.
Su’aal 6: Maxay nooca connektor-ka 330103-00-03-50-02-05?
A6: 330103-00-03-50-02-05waxa uu isticmaalaa kooniktoor kaabalka coxial oo yar ah ClickLoc si loo dhisayo iyo si loo xaqiijiyo isdhexdhexaadka.