Ainm Táirge: brosnóir 3300 XL 8 mm
Ainm Branda: Bently Nevada
Cód Samhail: 330103-00-03-50-02-05
Áit Tionscnaimh: Na Stáit Aontaithe
Barántas: 12 Mís
Whatsapp: +86 18020776782
Ríomhphost: [email protected]
Ainm Eile
scannáin Ghrádachta Eddy Current 3300 XL
Scannáin Monatóireachta Suaschinn Tionsclaíoch
scannáin Uasghairdeallachta 8 mm
Scannáin Seansóra Lúbtha Leathanaigh
scannáin Dí-ghlúine 3300 XL
Scannáin Tomhais Ghrádachta Turbín agus Comhphrósálaí
Scannáin Seansóra 8 mm le Sealadh Bréige
Scannáin Seansóra Beag le Ceangalóir ClickLoc
3300 XL Scannáin Tomhais Athsholáthraithe
Scannáin Dhalta Idirchuingeachta do Mheaisíní Tionsclaíocha
Scannáin Tomhais Tharbhlaíochta le Cabhlach Sinartha 5 m
Scannáin Monatóra Aithleach do Mheaisíní Rótharacha
An 330103-00-03-50-02-05 Bently Nevada 3300 XL 8 mm Proximity Probe deartha chun tomhas cruinn a dhéanamh ar choscadh agus ar shuíomh an róthair i meaisíní tionsclaíocha rótharacha. Is cuid é den chóras iomlán scannáin 3300 XL atá deartha chun oibriú le cabhlach sínithe agus le scannáin Proximitor chun monatóireacht tháscach, fíor-amach a sholáthar ar dhísphlánsa státais agus ar choscadh dinimiciúil.
Tá an scannáin seo deartha do thimpeallachta tionsclaíocha dian, mar shampla tuirbíní, comhphrionnairí, agus meaisíní le bearings film-uisce. Tá dearadh cumpanach air le fad cás 30 mm agus tá sé in ann cabhlach 5 méadar a thacaíocht, rud a cheadaíonn suiteáil shléibheach i leaganacha casta meaisíní. Coimeádann an scannáin a bheith ag oibriú go staible fiú faoi choinníollacha brú difreálach idir bharr an scannáin agus an chúlra, ag cinnti intinneacht shonraí iontaofa i dtimpeallachtaí oibriúcháin doiléirs.
Tá an 330103-00-03-50-02-05 i gcompliánt go hiomlán le caighdeáin API 670, ag cinnti cruinneas ard, líneachas, agus staidireacht teochta. Tá sé freisin sertaithe faoi chaighdeáin CSA, ATEX, agus IECEx, rud a chuireann in áirithe go bhfuil sé oiriúnach do shuíomhanna tionsclaíocha mianach. Ceadaíonn a chartóg athsholáthartha comhoiriúnacht le comphóinéintí eile 3300 XL agus neamh-XL de 5 mm agus 8 mm, rud a simplíonn an t-ullmhúchán agus a bhaintear an riachtanas le hailíocht a athdhéanamh ar aontrí.
|
Díolacháin |
Ríomhphost |
|
|
Jim Pei |
|
Gluais uafásach ordú |
1 píosa |
|
Prís |
Teagmháil le Winnie |
|
Sonraí an phacáiste |
Nua ón bhfocail, sealadóireacht fhabhráin bunaithe |
|
Am soláthar |
3–7 lá |
|
Téarmaí Íocaíochta |
T/T |
|
Modh Postála |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Cumas Soláthair |
Ar stoc |
| Ainm an táirge | Bently Nevada 330103-00-03-50-02-05, 3300 XL, 8 mm, Spreagadh |
| Déantóir | Bently Nevada |
| Cineál Ionlais | brosnóir 3300 XL 8 mm |
| Uimhir an Chuid | 330103-00-03-50-02-05 |
| Tomhas | 19x19x2.5cm |
| Meáchan | 0.2kg |
| Cónaí um shioladh | Xiamen, An tSín |
| Dúnad | SAM |
| An tAchoimre DC Nominal an Phroib | 8.73 ± 0.50 Ω |
| An fhad is lú gan bhéimeanna | 0 mm |
| Rogha Fad Iomlán an Chás | 30 mm |
| Rogha Fad Iomlán | 5.0 méadar (16.4 troigh) |
| Rogha Ceanglóir agus Cineál Cábail | Ceanglóir co-axial bheag ClickLoc, cabhlach chaighdeánach |
| Rogha Cheadúnais Oifigiúil | Ceadúnais CSA, ATEX, IECEx |
| Brú an phroib | deartha iad na proibí 3300 XL 8 mm chun brú difreálach a dhíghabháil idir an bpointe phroib agus an cás |
| Rogha Cheadúnais Oifigiúil | Ceadúnais CSA, ATEX, IECEx |
C1: Do ché acu is féidir 330103-00-03-50-02-05 a úsáid i gcórais tionsclaíocha?
A1: Is oiriúnach do bholta PE, bolta glassa, cartóin, boscaí páipéir, agus cannaí ársa an 330103-00-03-50-02-05úsáidtear é do mheas cruinn oscailteachta agus suíomh an róthair i meaisíní rothartha mar atá turbsíní, comhphrúisóirí, agus mótarí.
C2: Cé acu an córas atá comhoiriúnach le 330103-00-03-50-02-05?
A2: An 330103-00-03-50-02-05is comhoiriúnach le Córas Transduiceoirí Gairdheachta Bently Nevada 3300 XL 8 mm.
Ceist 3: An féidir le 330103-00-03-50-02-05 oibriú i dtimpeallachtaí contúirteacha?
Freagra 3: Tá, an 330103-00-03-50-02-05tá cáil air le Ceadúcháin CSA, ATEX, agus IECEx , rud a fhágann go bhfuil sé oiriúnach do cheantair chontúirteacha.
Ceist 4: Cad a dhéanann 330103-00-03-50-02-05 oiriúnach do aiplicíochtaí brú ard?
Freagra 4: Tá an 330103-00-03-50-02-05déanta chun an brú difriúil a sholáthar idir an bpointe agus an cás, ag cinnti feidhmíocht stádach faoi bhrú.
Ceist 5: An gceadaíonn 330103-00-03-50-02-05 calaíocht speisialta tar éis a athshuiteáil?
F5: Não, is é an 330103-00-03-50-02-05tacaíonn sé le hionadú iomlán laistigh den chóras 3300, rud a bhaineann le riachtanais calaíochta aonair.
Ceist 6: Cén cineál ceangailteora a úsáideann 330103-00-03-50-02-05?
Freagra 6: An 330103-00-03-50-02-05úsáideann sé ceanglóir ClickLoc co-axial beag le nascanna sláintiúla agus oiriúnacha.