Název výrobku: sonda 3300 XL 8 mm
Název značky: Bently Nevada
Typ modelu: 330101-00-76-05-01-00
Místo původu: Spojené státy
Záruka: 12 Měsíců
Whatsapp: +86 18020776782
E-mail:[email protected]
přehled
| Název produktu | sonda 3300 XL 8 mm |
| Název značky | Bently Nevada |
| Číslo modelu | 330101-00-76-05-01-00 |
| Místo původu | USA |
| Záruka | 12 Měsíců |
| Způsoby platby | T/T |
| Zásilka | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Prodej: |
E-mail: |
WhatsApp: |
|
Jim Pei |
| Název produktu | Bently Nevada 330101-00-76-05-01-00 sonda 3300 XL 8 mm |
| Výrobce | Bently Nevada |
| Typ produktu | sonda 3300 XL 8 mm |
| Část číslo | 330101-00-76-05-01-00 |
| Rozměry | 57,8x1,2x1,2 cm |
| Hmotnost | 0,1kg |
| Místo expedice | Xiamen, Čína |
| Země původu | USA |
| Stavu | Nové a originální v továrním balení |
| Materiál hrotu sondy | Polyfenylensulfid (PPS) |
| Materiál pouzdra sondy | Nerezová ocel AISI 303 nebo 304 (SST) |
| Provozní a úložní teplota | −52 °C až +177 °C (−62 °F až +350 °F) |
| Relativní vlhkost sondy | Změna průměrného měřícího faktoru (ASF) o méně než 3 % při testování při relativní vlhkosti 93 % v souladu se standardem IEC 68-2-3 po dobu až 56 dnů |
| Možnost délky nezatavené části | 0,0 palce |
| Možnost celkové délky pouzdra | 7,6 palce |
| Možnost celkové délky | 0,5 metru (1,6 stop) |
| Možnost konektoru a typu kabelu | Miniaturní koaxiální konektor ClickLoc s ochranou konektoru, standardní kabel |
| Možnost schválení orgánem | Nevyžaduje se |
The Bently Nevada 330101-00-76-05-01-00 sonda 3300 XL 8 mm je to vysoce přesná vířivová blízkostní sonda určená pro nepřetržité monitorování vibrací a polohy v systémech ochrany rotačních strojů. Funguje na principu bezkontaktního měření, přičemž detekuje změny v mezeře mezi špičkou sondy a vodivým cílem a převádí je na úměrné elektrické signály pro přesné monitorování stavu.
Sestaveno s měřicí špičkou z PPS a pouzdrem z nerezové oceli AISI 303/304, což zajišťuje odolnost a stabilní provoz v náročných průmyslových prostředích. Vysoká odolnost vůči vnějším vlivům a stabilita kalibrace jej činí vhodným pro dlouhodobé průmyslové monitorovací aplikace.
The Bently Nevada 330101-00-76-05-01-00 sonda 3300 XL 8 mm celková délka čidla je 0,5 metru (1,6 stopy), celková délka pouzdra je 7,6 palce, bez nezavitěné části (volba 0,0 palce). Používá miniaturizovaný koaxiální konektor ClickLoc s ochrannou manžetou a standardní kabel pro bezpečné a spolehlivé připojení.
Měřicí špička je vyrobena z polyfenylensulfidu (PPS), zatímco pouzdro je zhotoveno z nerezové oceli AISI 303 nebo 304. Pracuje v širokém teplotním rozsahu od −52 °C do +177 °C (−62 °F do +350 °F). Za podmínek vysoké vlhkosti (93 % RH, norma IEC 68-2-3) udržuje změnu průměrného měřítka (ASF) pod 3 %, čímž zajišťuje stabilitu měření. Hmotnost zařízení je 0,1 kg a jeho rozměry jsou 57,8 × 1,2 × 1,2 cm.
Zajišťuje měření s vysokou přesností bez kontaktu, čímž eliminuje mechanické opotřebení a prodlužuje provozní životnost
Odolná konstrukce z nerezové oceli zajišťuje vysokou odolnost proti korozi, extrémním teplotám a náročným průmyslovým prostředím
Udržuje vysokou stabilitu měření i při dlouhodobém působení vlhkosti, čímž zajišťuje spolehlivý a konzistentní výstup dat
Konektor ClickLoc s ochranným designem zjednodušuje instalaci a údržbu a zároveň zvyšuje spolehlivost připojení
Kompaktní a lehká konstrukce umožňuje flexibilní instalaci v různých konfiguracích strojního zařízení bez ztráty výkonu
Široce používaný v systémech monitorování vibrací a ochrany rotujícího zařízení, jako jsou turbíny, kompresory, čerpadla a generátory
Běžně používaný v průmyslových odvětvích, jako je výroba elektrické energie, ropný a plynárenský průmysl, petrochemické zpracování a těžké strojírenství
Zvláště vhodný pro standardní průmyslové rotující stroje vyžadující nepřetržité monitorování stavu a hodnocení výkonu
Toto Bently Nevada 330101-00-76-05-01-00 sonda 3300 XL 8 mm hraje klíčovou roli při diagnostice strojů tím, že neustále měří vibrace a posuny hřídele. Umožňuje včasnou detekci poruch, jako je nerovnováha, nesouosost, excentricita hřídele a mechanická povolenost.
Díky poskytování stabilních dat v reálném čase podporuje strategie prediktivní údržby a pomáhá předcházet neočekávaným poruchám zařízení. Po integraci do systémů ochrany zvyšuje provozní bezpečnost, zlepšuje spolehlivost a snižuje prostoj tím, že zajišťuje včasnou identifikaci poruch a přesné posouzení stavu stroje.