Magaca Alaabta: 3300 XL 8 mm probe
Magaca Brand: Bently Nevada
Lambarka Modelka: 330101-00-76-05-01-00
Meesha Asalka: Maraykanka
Damaanad: boqortooyada 12 Bulsho
Whatsapp: +86 18020776782
Iimaylka: [email protected]
faahfaahin
| Magaca alaabta | 3300 XL 8 mm probe |
| Magaca Caruurta | Bently Nevada |
| Lambarka Model | 330101-00-76-05-01-00 |
| Gaalka Xarunta | Dhalinyarada Amerikanka |
| Warantii | boqortooyada 12 Bulsho |
| Wadajirka Lacagta | T/T |
| Gaadiidka | DHL/UPS/EMS/Fedex... |
|
Biyoolka: |
Email: |
WhatsApp: |
|
Jim Pei |
| Magaca alaabta | Bently Nevada 330101-00-76-05-01-00 3300 XL 8 mm Probe |
| Sameynta | Bently Nevada |
| Nooca Alaabta | 3300 XL 8 mm probe |
| ISIMKA QOOR | 330101-00-76-05-01-00 |
| Cabbirrada | 57.8x1.2x1.2cm |
| Miisaanka | 0.1kg |
| Goobta la soo diray | Xiamen, Siin |
| Dalka guurka | Dhalinyarada Amerikanka |
| Xaalad | Cusub & Asli ah ee ku jira qorshooyinka fabriga |
| Abyooyinka Qalabka Qorshaha | Polyphenylene sulfide (PPS) |
| Abyooyinka Qalabka Qorshaha | AISI 303 ama 304 dhulka dhaqsood (SST) |
| Jiha Ee Shaqaynka iyo Jiha Ee Ku Dheer | -52°C ilaa +177°C (-62°F ilaa +350°F) |
| Probe Humaadka Jirka | Kuwaan ka yar marka laga tijaabo ASF (Average Scale Factor) kuwaan ka yar 3% marka laga tijaabo humaadka 93% oo la eegayo IEC standard 68 2 3 iyo 56 maalmood |
| Xagga aan korka lahayn | 0.0 in |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 7.6 in |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 0.5 mitir (1.6 fuut) |
| Kaarinta iyo Qaybta Kabelka | Kooniksiin kaabalka xagga qoorta oo leh qorshaha la xidhiidha, kaabalka caadiga ah |
| Koobka Caawinaadka Aghaasha | Lama talagal |
Waxaa Bently Nevada 330101-00-76-05-01-00 3300 XL 8 mm Probe waxay ahayd qorsho leh xaqiijinta sare ee ku saabsan koor-ka dhexeeya (eddy-current), la isticmaalayo in la raacdo dhaqanka iyo xagga marka laga bixiyo si loo hubiyo dhinaca gudaha oo la isticmaalo nidaamka la xiriira karaa qalabka la jiray. Waxay shaqayn doonaan mid ka mid ah habka la isticmaalo ma aha mid ka mid ah (non-contact measurement), la raacdo badbaadinta xagga u dhow yahay qorshada iyo waxyaalaha la xiriira karaa, kadibna waxay ku badbaadinayaan isku dhafan kala duwan ee sifraadka si loo hubiyo xaaladda sax ah.
La sameeyay kuwa PPS oo leh qurux iyo qoraxa dhinaca ahaan ee dhinaca AISI 303/304 ee ka mid ah dhinaca dhinaca, waxaana la sameeyay inuu noqdo qalaf badan iyo shaqayn karaan dhaqameedka qalaf badan ee taariikhda. Qalaf badan ee ku saabsan dhaqameedka iyo shaqaynta qalaf badan ee ku saabsan calaamadaha waa inuu noqdo caawinaan la xiriira karaan dhaqameedka taariikhda.
Waxaa Bently Nevada 330101-00-76-05-01-00 3300 XL 8 mm Probe waxa uu leeyahay jiritaanka guud ee 0.5 mitir (1.6 feet) iyo jiritaanka guud ee qoraxa 7.6 inches, oo aan leeyahay jiritaanka aan leeyahay qoraxa (0.0 in option). Wuxuu isticmaalaa qoraxa coaxial oo yar oo leh qoraxa ClickLoc iyo qoraxa caadi ah si loo dhisayo iyo si loo xiriira karaan qoraxa.
Quruxa qoraxa waa la sameeyay kuwa polyphenylene sulfide (PPS), halkaasoo qoraxa waa la sameeyay kuwa AISI 303 ama 304 ee dhinaca dhinaca. Wuxuu shaqayn karaan dhaqameedka weyn ee -52°C ilaa +177°C (-62°F ilaa +350°F). Kuna dhaqameedka weyn ee ugu badan (93% RH, IEC 68-2-3 standard), wuxuu ku qaadan karaa ka yar 3% ka badan ee isku dhafan ee isku dhafan (ASF), si loo xiriira karo shaqaynta. Wuxuu leeyahay 0.1 kg iyo jiritaanka 57.8 × 1.2 × 1.2 cm.
Ugu dhasha qiyaas kasta oo leh xaqiijinta sare, la'aa ka saaray in la isticmaalo qalabka, taasoo ka dhintay xoolooyinka mekhaanika iyo ugu yaraan xadgudubka shaqaysiga
Qalabka caanaha stainless steel ee ku jira qalaf wanaagsan waxay si cad ugu dhasha xoolooyinka korrosion, jiritaanka jabinimo badan, iyo xoolooyinka industriyada xoog badan
Waxay ku dhasha xaqiijinta sare ee qiyaaska marka la isku dayo dhammaan wakhtiga dheer ee jabinimo, taasoo si cad ugu dhasha soo celinta warbixinta oo la xiriira iyo ku dhasha warbixin kasta oo la xiriira
Kooniktoorka ClickLoc ee la xiriira qalabka ugu yaraan waxay si fudud ugu dhasha laabinta iyo heerka laabinta, taasoo si cad ugu dhasha xaqiijinta laabinta
Qalabka weyn iyo qalabka hoos yar waxay ugu dhasha laabinta fudud ee ku jira qalabka qalabka kale oo dhan, laakiin ma aha in la dhaqanayo xaqiijinta
La isticmaala badan ee ku saabsan qiyaaska dhaqsoodka iyo nidaamka ilmasho ee qalabka dhaqsoodka sida turbaanada, kompreesoorada, pumpada, iyo jineerada
La isticmaala badan ee ku saabsan qoysaska sida ujeedada carruurta, nafta iyo biyaha, ujeedada petrokiimikaal, iyo ujeedada ugu weyn
Waxay ku jiraan qalabka industriyada weyn ee dhaqsoodka sida la isticmaalo qalabka dhaqsoodka iyo qiyaaska xaqiijinta oo dhan
Tan Bently Nevada 330101-00-76-05-01-00 3300 XL 8 mm Probe wuxuu qaadanayaa ujeed weyn ee ku saabsan farsamada maashinada iyadoo la xisaabinayo wax xagga qabarka iyo kala duwan ka dhacaya, waxaana ku sameeyaa heerka ugu horreeya ee ku saabsan dhibaatooyin sida kala duwan ka dhacaya, kala duwan ka dhacaya, kala duwan ka dhacaya, iyo kala duwan ka dhacaya.
Kuwaas oo si toos ah ugu soo celiyaa waraqaha la xisaabinayo, wuxuu ku caawinayaa hababka ugu horreeya ee ku saabsan farsamada, waxaana ku caawinayaa in la ilaaliyo dhibaatooyin aan la ogaan karin ee ku saabsan alaabta. Marka la gudbiyoo kuwa ujeedka ugu horreeya, wuxuu ku dhaqanayaa amniga awooda, ku dhaqanayaa natiijada, iyo ku yar yarayaa waqtiga aan la isticmaalin karin iyadoo la isku dayo dhibaatooyin ugu horreeya iyo tijaabinta saxda ee haalaha alaabta.