ထုတ်ကုန်အမည်: 3300 XL 8 mm probe
ဘရုံဒ်နာမည်: Bently Nevada
မိုဒယ်နံပါတ်: 330101-00-76-05-01-00
မူရင်းနေရာ: အမေရိကန်ပြည်ထောင်စု
အာမခံချက်- 12 လ
WhatsApp ကို ကြည့်ပါ။ +86 18020776782
အီးမေးလ်- [email protected]
အကြ overview
| ထုတ်ကုန်အမည် | 3300 XL 8 mm probe |
| ဘရာน်ဒ်အမည် | Bently Nevada |
| မော်ဒယ်နံပါတ် | 330101-00-76-05-01-00 |
| ဆင်ကြွလာရာနေရာ | အမေရိကန်ပြည်ထောင်စု |
| အာမခံချက် | 12 လ |
| ငွေပေးချေမှုနည်းလမ်းများ | T⁄T |
| ပို့ဆောင်မှု | DHL/UPS/EMS/Fedex... |
|
ရောင်းချမှု: |
အီးမေးလ် - |
ဝပ်စပ်: |
|
ဂျင်း ပေ |
| ထုတ်ကုန်အမည် | Bently Nevada 330101-00-76-05-01-00 3300 XL 8 mm Probe |
| ထုတ်လုပ်သူ | Bently Nevada |
| ထုတ်ကုန်အမျိုးအစား | 3300 XL 8 mm probe |
| အစိတ်အပိုင်းနံပါတ် | 330101-00-76-05-01-00 |
| အရွယ်အစား | 57.8x1.2x1.2 စင်မီ |
| အလေးချိန် | 0.1KG |
| ပေးပို့ရမည့် နေရာ | ဆီယာမ်၊ တရုတ် |
| မူရင်းနိုင်ငံ | အမေရိကန်ပြည်ထောင်စု |
| အခြေအနေ | အသစ်နှင့် မူရင်း စက်ရုံထုပ်ပိုးမှုတွင် ရှိသည် |
| ပရိုဘ် အဖျား၏ ပစ္စည်း | ပေါ်လီဖင်နီလင် ဆူเฟိုင် (PPS) |
| ပရိုဘ်ကိုယ်ထည်ပစ္စည်း | AISI 303 သို့မဟုတ် 304 စတိန်းလက်စ်သံမဏိ (SST) |
| အလုပ်လုပ်ရန်နှင့် သိမ်းဆည်းရန် အပူခါး | -52°C မှ +177°C (-62°F မှ +350°F) |
| ပရိုဘ်၏ လေထုထုံးသော စိုထိုင်းဆ | IEC စံနှုန်း 68-2-3 အရ ၅၆ ရက်ကြာအောင် ၉၃% စိုထိုင်းဆတွင် စမ်းသပ်ခဲ့သည့်အခါ ပျမ်းမျှ စကေးဖက်တာ (ASF) တွင် ၃% ထက်နည်းသော ပြောင်းလဲမှုရှိခြင်း |
| ချိတ်ဆက်မှုမရှိသော အလျားရွေးချယ်မှု | 0.0 in |
| စုစုပေါင်းကိုယ်ထည်အရှည်ရွေးချယ်မှု | 7.6 လက်မ |
| စုစုပေါင်းအလျားရွေးချယ်မှု | 0.5 မီတာ (၁.၆ ပေ) |
| ကွန်နက်တာနှင့် ကြိုးအမျိုးအစားရွေးချယ်မှု | Miniature coaxial ClickLoc ချိတ်ဆက်ကိရိယာ၊ ချိတ်ဆက်ကိရိယာကာကွယ်မှုပါ၊ စံကြိုး |
| အေဂျင်စီခွင့်ပြုချက်ရွေးချယ်မှု | မလိုအပ်ပါ |
၎င်း Bently Nevada 330101-00-76-05-01-00 3300 XL 8 mm Probe ဤပရိုဘ်သည် လှည့်ပေးသည့် စက်မှုပစ္စည်းများ၏ ကာကွယ်ရေးစနစ်များတွင် အဆက်မပြတ် ကုန်စည်အောက်မှ အောက်ပါအတိုင်း အသုံးပြုသည့် အတိအကျမြင့်မားသော အီဒီ-ကারেন့် နီးစပ်မှုပရိုဘ်ဖြစ်ပါသည်။ ဤပရိုဘ်သည် အမျှော်မှန်းထားသည့် ပစ္စည်းနှင့် ပရိုဘ်၏ အဖျားအကြား အကွာအဝေးပြောင်းလဲမှုများကို အမျှော်မှန်းထားသည့် ပစ္စည်းနှင့် ပရိုဘ်၏ အဖျားအကြား အကွာအဝေးပြောင်းလဲမှုများကို အမျှော်မှန်းထားသည့် ပစ္စည်းနှင့် ပရိုဘ်၏ အဖျားအကြား အကွာအဝေးပြောင်းလဲမှုများကို အမျှော်မှန်းထားသည့် ပစ္စည်းနှင့် ပရိုဘ်၏ အဖျားအကြား အကွာအဝေးပြောင်းလဲမှုများကို အမျှော်မှန်းထားသည့် ပစ္စည်းနှင့် ပရိုဘ်၏ အဖျားအကြား အကွာအဝေးပြောင်းလဲမှုများကို အမျှော်မှန်းထားသည့် ပစ္စည်းနှင့် ပရိုဘ်၏ အဖျားအကြား အကွာအဝေးပြောင်းလဲမှုများကို အမျှော်မှန်းထားသည......
PPS စူးစမ်းရေးခေါင်းနဲ့ AISI 303/304 မော်လီကျူးအသံမဏိအိမ်နဲ့ တည်ဆောက်ထားပြီး ခက်ခဲတဲ့ စက်မှုပတ်ဝန်းကျင်တွေမှာ ခံနိုင်ရည်နဲ့ တည်ငြိမ်တဲ့ လုပ်ဆောင်မှုအတွက် ဒီဇိုင်းထုတ်ထားပါတယ်။ ၎င်း၏ ပတ်ဝန်းကျင်ဆိုင်ရာ ခိုင်မာသော ခံနိုင်ရည်နှင့် တည်ငြိမ်သော အတိုင်းအတာပြုလုပ်မှုသည် ၎င်းကို ရေရှည် စက်မှု စောင့်ကြည့်ရေး အသုံးများအတွက် သင့်တော်စေသည်။
၎င်း Bently Nevada 330101-00-76-05-01-00 3300 XL 8 mm Probe အလုံးအရင်းအားဖြင့် ၅ ပေ (၁၆ ပေ) ရှိပြီး အလုံးအရင်းအားဖြင့် ၇ လက်မ (၇ လက်မ) ရှိပြီး အမျှင်မပါဘဲ အလျား (၁၀) လက်မ (ရွေးချယ်စရာ) ရှိသည်။ ၎င်းသည် လုံခြုံပြီး ယုံကြည်စိတ်ချရသော ချိတ်ဆက်မှုအတွက် ကာကွယ်ရေးအိတ်နှင့် စံနှုန်းမီကြိုးနှင့်အတူ အသေးစား coaxial ClickLoc ချိတ်ဆက်မှုတစ်ခု အသုံးပြုသည်။
စူးစမ်းရေးခေါင်းကို polyphenylene sulfide (PPS) ဖြင့် ပြုလုပ်ထားပြီး အခန်းကို AISI 303 သို့မဟုတ် 304 မော်လီကျူးစေးဖြင့် ပြုလုပ်ထားသည်။ ၎င်းသည် -52°C မှ +177°C (-62°F မှ +350°F) အထိအကွာအဝေးရှိအပူချိန်အကွာအဝေးတွင်အလုပ်လုပ်သည်။ မြင့်မားသော စိုထိုင်းမှု အခြေအနေများတွင် (RH ၉၃%၊ IEC 68-2-3 စံနှုန်း) တွင် ပျမ်းမျှအကွာအဝေးကိန်းရှင် (ASF) တွင် ၃% ထက်နည်းသော ပြောင်းလဲမှုကို ထိန်းသိမ်းထားပြီး တိုင်းတာမှုတည်ငြိမ်မှုကို အာမခံသည်။ ယူနစ်ရဲ့အလေးချိန်က ၀.၁ ကီလိုဂရမ်ဖြစ်ပြီး ၅၇.၈ × ၁၂ × ၁၂ စင်တီမီတာ တိုင်းတာပါတယ်။
အတိအကျမြင့်မားသော အမှီအခိုမရသော တိုင်းတာမှုကို ပေးစေပြီး ယန္တရားမှုန်းခြင်းကို ဖယ်ရှားကာ လုပ်ဆောင်မှုသက်တမ်းကို ရှည်လျားစေသည်။
ခိုင်ခံ့သော စတီလ်သံမဏိ တည်ဆောက်မှုသည် သေးငယ်သော အက်ကြောင်းများ၊ အပူချိန်အလွန်အများဆုံးအခြေအနေများနှင့် စက်မှုလုပ်ငန်းများတွင် ပြင်ပေးသော ပြင်းထန်သော ပတ်ဝန်းကျင်များကို ခံနိုင်ရည်ရှိစေသည်။
ရှည်လျားစွာ စိုထုံးမှုကို ခံနိုင်ရည်ရှိသော အခြေအနေတွင်ပါ အတိအကျမြင့်မားသော တိုင်းတာမှုတည်ငြိမ်မှုကို ထိန်းသိမ်းပေးပြီး ယုံကြည်စိတ်ချရသော နှင့် တူညီသော ဒေတာထုတ်လုပ်မှုကို အာမခံပေးသည်။
ကာကွယ်ရေးအမျှော်မှုပါသော ClickLoc ကွန်နက်တာသည် တပ်ဆင်မှုနှင့် ထိန်းသောင်းမှုကို ရှုပ်ထွေးမှုနည်းစေပြီး ချိတ်ဆက်မှု ယုံကြည်စိတ်ချရမှုကို မြင့်တင်ပေးသည်။
သေးငယ်ပြီး လေးချိန်ပေါ့သော ဒီဇိုင်းသည် စက်ပစ္စည်းများ၏ အမျိုးမျိုးသော တပ်ဆင်မှုပုံစံများတွင် လွတ်လပ်စွာ တပ်ဆင်နိုင်စေပြီး စွမ်းဆောင်ရည်ဆုံးရှုံးမှုမရှိစေသည်။
တူဘိုင်များ၊ ကွန်ပရက်ဆာများ၊ ပန်ပ်များနှင့် ဂျင်နေရော်များကဲ့သို့သော လှည့်ပတ်သော စက်ပစ္စည်းများအတွက် ဗိုင်ဘရေးရှင်း စောင်းကြည့်ခြင်းနှင့် ကာကွယ်ရေးစနစ်များတွင် အသုံးများသည်။
စွမ်းအင်ထုတ်လုပ်မှု၊ ရုပ်သေးနှင့် ဓာတ်ငွေ၊ ပက်ထရိုကြေမ်း စီမံခန့်ခွဲမှုနှင့် အလေးချိန်များသော စက်မှုလုပ်ငန်းများ အပါအဝင် စက်မှုလုပ်ငန်းများတွင် အသုံးများသည်။
အချိန်ပိုင်းအလုပ်လုပ်သော စက်မှုလုပ်ငန်းများတွင် အသုံးပြုသော လှည့်ပတ်သော စက်ပစ္စည်းများအတွက် အချိန်ပိုင်းအလုပ်လုပ်မှုအခြေအနေ စောင်းကြည့်ခြင်းနှင့် စွမ်းဆောင်ရည်အကဲဖြတ်မှုကို လိုအပ်သော အခြေအနေများတွင် အထူးသင့်တော်သည်။
ဤ Bently Nevada 330101-00-76-05-01-00 3300 XL 8 mm Probe စက်မှုလုပ်ငန်းများတွင် မော်တော်အင်ဂျင်၏ ဝိုင်ယာရှာဖ် (shaft) တွင် ဖြစ်ပေါ်သည့် ကြိတ်ခတ်မှု (vibration) နှင့် ရွှေ့ပြောင်းမှု (displacement) များကို အဆက်မပါဘဲ တိကျစွာ တိုင်းတာပေးခြင်းဖြင့် စက်ပစ္စည်းများ၏ အခြေအနေကို အကောင်းဆုံး စူးစမ်းစစ်ဆေးနေပါသည်။ ထို့အပါအဝါ အလေးချိန်မမှီမှု (imbalance)၊ အစီအစဥ်မကောင်းမှု (misalignment)၊ ဝိုင်ယာရှာဖ်၏ ဗဟိုချက်မှု အကွဲအပေါက် (shaft eccentricity) နှင့် စက်ပစ္စည်းများ၏ ချောမှုမရှိမှု (mechanical looseness) စသည့် အကြောင်းရင်းများကို အစောပိုင်းတွင် ရှာဖွေတွေ့ရှိနိုင်ပါသည်။
စက်ပစ္စည်းများ၏ အခြေအနေကို အချိန်နှင့်တစ်ပါစေ တိကျစွာ စောင်းမှုမရှိသည့် ဒေတာများကို ပေးစေခြင်းဖြင့် ကြိုတင်ခန့်မှန်းပြုပြုပြင်မှု (predictive maintenance) များကို အထောက်အပံ့ပေးပါသည်။ ထို့အပါအဝါ မျှော်လင့်မထားသည့် စက်ပစ္စည်းများ၏ ပျက်စီးမှုများကို ကာကွယ်ပေးပါသည်။ ကာကွယ်ရေးစနစ်များတွင် ထည့်သွင်းအသုံးပြုခြင်းဖြင့် စက်မှုလုပ်ငန်းများ၏ လုပ်ဆောင်မှု ဘေးကင်းရေးကို မြှင့်တင်ပေးပါသည်။ ထို့အပါအဝါ စက်ပစ္စည်းများ၏ ယုံကြည်စိတ်ချရမှုကို မြှင့်တင်ပေးပါသည်။ အကြောင်းရင်းများကို အစောပိုင်းတွင် ရှာဖွေတွေ့ရှိနိုင်ခြင်းနှင့် စက်ပစ္စည်းများ၏ အခြေအနေကို တိကျစွာ အကဲဖြတ်နိုင်ခြင်းတို့ကြောင့် စက်ပစ္စည်းများ၏ အလုပ်မလုပ်သည့် အချိန် (downtime) ကို လျော့နည်းစေပါသည်။