Ainm Táirge: brosnóir 3300 XL 8 mm
Ainm Branda: Bently Nevada
Cód Samhail: 330101-00-76-05-01-00
Áit Tionscnaimh: Na Stáit Aontaithe
Barántas: 12 Mís
Whatsapp: +86 18020776782
Ríomhphost: [email protected]
achoimre
| Ainm an táirge | brosnóir 3300 XL 8 mm |
| Ainm an Mharcála | Bently Nevada |
| Uimhir Modhún | 330101-00-76-05-01-00 |
| Áit Táirge | SAM |
| Garantí | 12 Mís |
| Modhanna Íocaíochta | T/T |
| Seachadadh | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Sales: |
Ríomhphost: |
WhatsApp: |
|
Jim Pei |
| Ainm an táirge | Bently Nevada 330101-00-76-05-01-00 3300 XL 8 mm Próib |
| Déantóir | Bently Nevada |
| Cineál Ionlais | brosnóir 3300 XL 8 mm |
| Uimhir an Chuid | 330101-00-76-05-01-00 |
| Tomhas | 57.8x1.2x1.2cm |
| Meáchan | 0.1KG |
| Cónaí um shioladh | Xiamen, An tSín |
| Dúnad | SAM |
| Stádas | Nua & Oiriúnach i bpacáiste an fhocail |
| Materail an tsiopa báis | Polifinilin sulfid (PPS) |
| Materail an Chásca Taispeána | Stáinléanra AISI 303 nó 304 (SST) |
| Teocht Oibríochta agus Stórála | -52°C go +177°C (-62°F go +350°F) |
| Cruinneas an scannáin maidir le coimhlint gásach | Níos lú ná 3% athrú ar Fachtóir na Scaile (ASF) meánach nuair a thagann sé i gceart i gcoimhlint gásach 93% de réir chaighdeán IEC 68-2-3 ar feadh 56 lá |
| Rogha Fad gan Bhéimeanna | 0.0 in |
| Rogha Fad Iomlán an Chás | 7.6 in |
| Rogha Fad Iomlán | 0.5 méadar (1.6 troigh) |
| Rogha Ceanglóir agus Cineál Cábail | Nascóir co-axial beag ClickLoc le cosainteoir nascóra, cairde stándúnach |
| Rogha Cheadúnais Oifigiúil | Níor Chuirtear Ar Fad |
An Bently Nevada 330101-00-76-05-01-00 3300 XL 8 mm Próib is scannáin tharbhach ard-shínteachta a dheantar chun stiúradh leanúnach ar choscadh agus ar shuíomh i gcóras cosc ar mhaisíní rotharacha. Oibríonn sé bunaithe ar phrionsabal tomhas gan teagmháil, ag baint faisnéise as athruithe sa bhéalán idir an bharr scannáin agus sprioc chomhtháite agus ag tiontú i n-ionsignálta leictreacha comhréidh chun monatóireacht cruinn ar an gcumraí.
Tá sé déanta le barr an bhrainse PPS agus le cás de stáinléim (AISI 303/304). Tá sé deartha chun a bheith ina mheasúnach agus ina oibriú staible i dtimpeallachtaí tionsclaíocha doiléir. Tá a thionchar láidir ar an timpeallacht agus a bheith ina oibriú staible ó thaobh calibrála go dtí seo, rud a fhágann gur féidir é a úsáid i bhfeidhmeanna monatóra tionsclaíocha fadtéarmach.
An Bently Nevada 330101-00-76-05-01-00 3300 XL 8 mm Próib tá fad iomlán de 0.5 méadar (1.6 troigh) aige agus fad iomlán an chás de 7.6 orlach, gan aon fhad neamh-threaded (rogha de 0.0 orlach). Úsáideann sé ceangalóir co-axial beag ClickLoc le scáthán cosanta agus cabhlach caighdeánach chun ceangail sholéir agus iontaofa.
Tá barr an bhrainse déanta as polaifinilín sulfide (PPS), agus tá an cás déanta as stáinléim AISI 303 nó 304. Oibríonn sé i raon teochta leathan ó -52°C go +177°C (-62°F go +350°F). Faoin gcumhacht uisce ard (93% RH, caighdeán IEC 68-2-3), coimeádann sé níos lú ná 3% athrú ar fhachtóir na scála meánach (ASF), rud a chinntíonn staibilitéacht na tomhais. Tá meáchan an aonaid 0.1 kg agus tá a mhéid 57.8 × 1.2 × 1.2 cm.
Soláthraíonn tomhas neamh-thagannach ar airde, a bhaineann leis an mbaint as úsáid mheicniúil agus a fheabhsaíonn an t-am oibre
Tá an t-ullmhú de stáinín dona chorróideála daingean, ag cinnti tuirseacht láidir i gcoinne corróideála, teochtaí an-toraidh, agus timpeallachtaí tionsclaíocha dochartha
Coimeádann sé stabhlacht ard i dtomhas fiú faoi fhadtéarm, fiú faoi thionchar fliuchtais, ag cinnti aschur sonraí iontaofa agus cothrom
Nascóir ClickLoc le dearadh cosanta simplíonn an suiteáil agus an t-úsáid, ag feabhsú reliabailte an naisc
Tá an dearadh cumasach agus éasca le bogadh ina dhiaidh sin, ag ligean do shuiteáil shimplí i réimsí éagsúla meaisíní gan aon laghdú ar an bperfurmáns
Úsáidtear go forleathan é i gcóras rianú agus cosanta crochadh do thiomáintí rotharacha mar shampla turbsíní, comhphrósóirí, puipí, agus gineadóirí
Úsáidtear é go minic i ndaoine tionsclaíocha lena n-áirítear giniúna fuinnimh, ola agus gás, próiseáil peitriceimiceach, agus tionscal trom
Is é an t-úsáid is fearr dó do thiomáintí rotharacha tionsclaíocha caighdeánacha atá ag teastáil rianú leanúnach na cinniúna agus meascán an bperfurmáins
Seo Bently Nevada 330101-00-76-05-01-00 3300 XL 8 mm Próib imíonn sé ról lárnach i dianóiseáil an mheaisín trí thomhas leanúnach ar choscadh agus ar dhísphósáil an ghiarain. Ceadaíonn sé aithint luath ar phointeacha míbhuanaithe mar shamhail, míchothromú, eacnachas an ghiarain, agus lasrach meicniúil.
Trí sholáthar sonraí fíor-amach stábla, tacann sé le straitéisí coimeád réamhchúraim agus cabhraíonn sé le heipeanna neamhthortha a sheachaint. Nuair a chuirtear isteach sa chóras cosc, éiríonn sé slándála oibre níos fearr, feabhsaíonn sé iontaofacht agus laghdaíonn sé an t-am gan oibriú trí a chinntiú go mbíonn pointe míbhuanaithe á n-aithint go luath agus go mbíonn an staid fíor-thacanta den mhaisín á mheas.