Өнімнің атауы: 3300 XL 8 мм сенсор
Бренд атауы: Бентли Невада
Модель нөмірі: 330101-00-76-05-01-00
Шығу орны: Америка Құрама Штаттары
Кепілдік: 12 ай
WhatsApp:+86 18020776782
Электрондық пошта: [email protected]
шолу
| Өнімнің атауы | 3300 XL 8 мм сенсор |
| Бренд атауы | Бентли Невада |
| Модель нөмірі | 330101-00-76-05-01-00 |
| Жоғары жері | АҚШ |
| Кепілдік | 12 ай |
| Төлеу тәсілдері | T/T |
| Отпремдау | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Сатыс: |
Электрондық пошта: |
WhatsApp: |
|
Джим Пэй |
| Өнімнің атауы | Bently Nevada 330101-00-76-05-01-00 3300 XL 8 мм зондысы |
| Өндіруші | Бентли Невада |
| Өнім түрі | 3300 XL 8 мм сенсор |
| Бөлек Нөмір | 330101-00-76-05-01-00 |
| Өлшемдер | 57,8x1,2x1,2 см |
| Салмағы | 0.1KG |
| Жіберу орны | Шиэньмен, Қытай |
| Бастық елі | АҚШ |
| Жағдайда | Жаңа және заводтық қаптамадағы оригинал |
| Зонд ұшының материалы | Полифенил сульфид (PPS) |
| Зонд қорапшасының материалы | AISI 303 немесе 304 болаты (SST) |
| Жұмыс және сақтау температурасы | -52°C – +177°C (-62°F – +350°F) |
| Зондының салыстырмалы ылғалдылығы | Орташа шкала коэффициенті (ОСК) 93% ылғалдылықта IEC стандарты 68-2-3 бойынша 56 күнге дейін сынақтан өткенде 3%-дан кем өзгереді |
| Тегіс бөліктің ұзындығының нұсқасы | 0,0 дюйм |
| Жалпы корпус ұзындығының опциясы | 7,6 дюйм |
| Жалпы ұзындық опциясы | 0,5 метр (1,6 фут) |
| Коннектор мен кабель түрі опциясы | Коннектор қорғағышы бар миниатюралы коаксиалды ClickLoc коннекторы, стандартты кабель |
| Агенттік бекіту опциясы | Қажет емес |
The Bently Nevada 330101-00-76-05-01-00 3300 XL 8 мм зондысы бұл – айналмалы машиналарды қорғау жүйелерінде үздіксіз тербеліс пен орынды бақылау үшін арналған жоғары дәлдікті айналмалы токтық жақындық зондысы. Ол контактсыз өлшеу принципі бойынша жұмыс істейді: зондының ұшы мен өткізгіш мақсат арасындағы саңылаудағы өзгерістерді анықтайды және оларды дәл күй бақылауы үшін пропорционал электрлік сигналдарға түрлендіреді.
PPS сындырғыш ұшы мен AISI 303/304 маркалы шойыннан жасалған корпусы бар, ол қатал өнеркәсіптік ортада тұрақты жұмыс істеу үшін беріктігі жоғары етіп жасалған. Оның күшті сыртқы ортаға төзімділігі мен тұрақты калибрлеу сапасы оны ұзақ мерзімді өнеркәсіптік бақылау қолданбаларына сай етеді.
The Bently Nevada 330101-00-76-05-01-00 3300 XL 8 мм зондысы жалпы ұзындығы 0,5 метр (1,6 фут), ал жалпы корпус ұзындығы 7,6 дюйм. Тісті бөлігінің ұзындығы жоқ (0,0 дюйм нұсқасы). Қорғайтын көрпешемен жабдықталған миниатюрлі коаксиалды ClickLoc коннекторы мен стандартты кабель қолданылады, бұл қосылулардың сенімділігін және беріктігін қамтамасыз етеді.
Сындырғыш ұшы полифенилен сульфидтан (PPS), ал корпусы AISI 303 немесе 304 маркалы шойыннан жасалған. Ол -52°C-тен +177°C-қа дейінгі (-62°F-тен +350°F-қа дейінгі) кең температура ауқымында жұмыс істейді. Жоғары ылғалдылық шарттарында (93% СЫ, IEC 68-2-3 стандарты) орташа масштаб коэффициентіндегі (ОМК) өзгеріс 3%-тен аспайды, бұл өлшеулердің тұрақтылығын қамтамасыз етеді. Құрылғы салмағы 0,1 кг, өлшемдері 57,8 × 1,2 × 1,2 см.
Жоғары дәлдікті, контактсыз өлшеу мүмкіндігін қамтамасыз етеді, механикалық тозуын болдырмайды және пайдалану мерзімін ұзартады
Берік шойын болаттан жасалған құрылым коррозияға, температураның шеткі мәндеріне және қатаң өнеркәсіптік орталарға төзімділікті қамтамасыз етеді
Ұзақ уақыт бойы ылғалдылыққа ұшыраған кезде де жоғары өлшеу тұрақтылығын сақтайды, сондықтан сенімді және тұрақты деректер шығысы қамтамасыз етіледі
Қорғаныс дизайнды ClickLoc коннекторы орнатуды және жөндеуді жеңілдетеді, сонымен қатар қосылу сенімділігін жақсартады
Компактты және жеңіл салмақты дизайн әртүрлі машиналар конфигурацияларына икемді орнатуға мүмкіндік береді және өнімділікке әсер етпейді
Турбиналар, компрессорлар, сорғылар және генераторлар сияқты айналмалы жабдықтар үшін тербеліс бақылауы мен қорғау жүйелерінде кеңінен қолданылады
Электр энергиясын өндіру, мұнай мен газ, мұнайхимиялық өңдеу және ауыр өнеркәсіптік өндіріс салаларында жиі қолданылады
Үздіксіз жағдай бақылауы мен өнімділік бағалауы қажетті стандартты өнеркәсіптік айналмалы машиналар үшін ерекше қолайлы
Бұл Bently Nevada 330101-00-76-05-01-00 3300 XL 8 мм зондысы ол валдың тербелісі мен орын ауысуын үздіксіз өлшеу арқылы машиналарды диагностикалауда маңызды рөл атқарады. Ол тепе-теңдіксіздік, осьтердің дұрыс орналаспауы, валдың эксцентрилігі және механикалық босаңдық сияқты ақауларды ерте анықтауға мүмкіндік береді.
Тұрақты нақты уақыттағы деректерді беру арқылы ол болжамды техникалық қызмет көрсету стратегияларын қолдайды және күтпеген жабдық ақауларын болдырмауға көмектеседі. Қорғаныс жүйелеріне интеграцияланған кезде ол жұмыс істеу қауіпсіздігін арттырады, надежділікті жақсартады және ақауларды ерте анықтау мен машина күйін дәл бағалау арқылы тоқтап қалу уақытын азайтады.