Өнімнің атауы: 3300 XL 8 мм сенсор
Бренд атауы: Бентли Невада
Модель нөмірі: 330103-00-11-10-02-05
Шығу орны: Америка Құрама Штаттары
Кепілдік: 12 ай
WhatsApp:+86 18020776782
Электрондық пошта: [email protected]
шолу
| Өнімнің атауы | 3300 XL 8 мм сенсор |
| Бренд атауы | Бентли Невада |
| Модель нөмірі | 330103-00-11-10-02-05 |
| Жоғары жері | АҚШ |
| Кепілдік | 12 ай |
| Төлеу тәсілдері | T/T |
| Отпремдау | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Сату |
Электрондық пошта |
|
|
Джим Пэй |
The Bently Nevada 330103-00-11-10-02-05 3300 XL 8 мм жақындық сенсоры — өнеркәсіптік айналмалы машиналарда дәл тербеліс пен орын ауысу өлшемдерін алу үшін әзірленген. Ол броньдалмаған, М10 × 1 резьбалы конструкцияға ие, сондықтан стандартты орнату ортасына сәйкес келеді. Компактты құрылымы мен 110 мм корпус ұзындығы сенсорды кеңістігі шектеулі қолданыстарға идеалды етеді, бірақ тұрақты және сенімді өлшеу сапасын сақтайды. Сенсор миниатюрлі коаксиалды ClickLoc коннекторымен және стандартты кабель конфигурациясымен жабдықталған, ол 3300 XL бақылау жүйелерімен сенімді қосылу мен сүйкелісті қамтамасыз етеді. Сондай-ақ, сенсор қауыпты орталарда қолдануға CSA, ATEX және IECEx сертификаттарымен расталған.
| Өнімнің атауы | Bently Nevada 330103-00-11-10-02-05 3300 XL 8 мм Сенсоры |
| Өндіруші | Бентли Невада |
| Өнім түрі | 3300 XL 8 мм сенсор |
| Бөлек Нөмір | 330103-00-11-10-02-05 |
| Өлшемдер | 1.8x1.6x117см |
| Салмағы | 0.1KG |
| Жіберу орны | Шиэньмен, Қытай |
| Бастық елі | АҚШ |
| Тісті емес ұзындығы | 0 мм |
| Жалпы корпус ұзындығы | 110 мм |
| Жалпы ұзындық | 1,0 метр (3,3 фут) |
| Коннектор – типі | Кішігірім коаксиалды ClickLoc коннекторы |
| Сым – типі | стандартты кабель |
| Бронь қорғанысы | Жоқ |
| Жұмыс вольтажы | -17,5 Vdc-ден -26 Vdc-ге дейін |
| Қолжетімді кабель ұзындықтары | 0,5; 1; 1,5; 2; 3; 5; 9 метр |
The 330103-00-11-10-02-05 3300 XL 8 мм зонд бұл өнім өнеркәсіптік және потенциалды қауыпты орталарда қолдануға арналған, CSA, ATEX және IECEx сертификаттарымен расталған. Ол -17,5 В тұрақты токтан -26 В тұрақты токқа дейінгі кернеу диапазонында жұмыс істейді және үздіксіз бақылау қолданбаларына сай. Брондалмаған конструкциясы механикалық қорғану маңызды емес стандартты өнеркәсіптік орнатулар үшін қолайлы, ал оның берік конструкциясы айналмалы машиналар жүйелерінде кездесетін типтік тербеліс пен жұмыс істеу жағдайларында тұрақты жұмыс істеуін қамтамасыз етеді.