Ainm Táirge: brosnóir 3300 XL 8 mm
Ainm Branda: Bently Nevada
Cód Samhail: 330103-00-11-10-02-05
Áit Tionscnaimh: Na Stáit Aontaithe
Barántas: 12 Mís
Whatsapp: +86 18020776782
Ríomhphost: [email protected]
achoimre
| Ainm an táirge | brosnóir 3300 XL 8 mm |
| Ainm an Mharcála | Bently Nevada |
| Uimhir Modhún | 330103-00-11-10-02-05 |
| Áit Táirge | SAM |
| Garantí | 12 Mís |
| Modhanna Íocaíochta | T/T |
| Seachadadh | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Díolacháin |
Ríomhphost |
|
|
Jim Pei |
An Bently Nevada 330103-00-11-10-02-05 is é an 3300 XL 8 mm próib a úsáidtear chun tomhas cruinn a dhéanamh ar choscadh agus ar athrú i meaisíní rothartha tionsclaíocha. Tá dearadh leis le sreangbhearna M10 × 1 gan armóireacht, rud a fhágann go bhfuil sé oiriúnach do thimpeallachtaí stándaime inscineála. Leis an struchtúr chompacta agus an fhad 110 mm ar an gcás, is oiriúnach an próib do ghlacadh i dtreo spás teoranta agus tá feidhmíocht thomhaise shiostáinseach agus ionadúil aige fós. Tá nasc co-axial beag ClickLoc agus comhréir cairde shimplí ann chun ceangal slán a chinntiú agus comhoiriúnacht le córas lorga 3300 XL. Tá an próib deontaithe freisin ag CSA, ATEX, agus IECEx chun úsáid a bheith aige i dtimpeallachtaí contúirteacha.
| Ainm an táirge | Bently Nevada 330103-00-11-10-02-05 3300 XL 8 mm Probe |
| Déantóir | Bently Nevada |
| Cineál Ionlais | brosnóir 3300 XL 8 mm |
| Uimhir an Chuid | 330103-00-11-10-02-05 |
| Tomhas | 1.8x1.6x117cm |
| Meáchan | 0.1KG |
| Cónaí um shioladh | Xiamen, An tSín |
| Dúnad | SAM |
| Fad gan chasadh | 0 mm |
| Fad iomlán an chúlchás | 110 mm |
| Fad iomlán | 1.0 méadar (3.3 troigh) |
| Nascán – Cineál | Nascann Coaxial Beag ClickLoc |
| Cablach – Cineál | cablach Caighdeánach |
| Cosaint Armóireachta | Gan bhéal |
| Voltas oibriúcháin | -17,5 Vdc go dtí -26 Vdc |
| Fadanna cábla atá ar fáil | 0.5, 1, 1.5, 2, 3, 5, 9 méadar |
An 330103-00-11-10-02-05 3300 XL 8 mm Probe tá sé deartha chun úsáid a bheith aige i dtimpeallachtaí tionsclaíocha agus i dtimpeallachtaí a d’fhéadfadh a bheith mianaithe, agus tá cáil air ó CSA, ATEX, agus IECEx. Oibríonn sé laistigh de raon voltáiste idir -17.5 Vdc agus -26 Vdc, agus is oiriúnach do fheidhmchláir monatóireachta leanúnacha é. Is oiriúnach an t-ábhar gan armáil don suiteáil thionsclaíocha chaighdeánach áit ar níl cosaint mhicneachail ríthábhachtach, agus cuireann a dheasghnáthú láidir cinnti ar fheidhm shiombuillte faoi choinníollacha aoscadh agus oibriú coitianta a fhaightear i gcórais meaisíní rothartha.