Όνομα Προϊόντος: αισθητήριο 3300 XL 8 mm
Επωνυμία: Bently Nevada
Αριθμός Μοντέλου: 330103-00-11-10-02-05
Τόπος Προέλευσης: Ηνωμένες Πολιτείες
Εγγύηση: 12 μήνες
Whatsapp: +86 18020776782
Ηλ. ταχυδρομείο:[email protected]
επισκόπηση
| Όνομα Προϊόντος | αισθητήριο 3300 XL 8 mm |
| Επωνυμία | Bently Nevada |
| Αριθμός Μοντέλου | 330103-00-11-10-02-05 |
| Τόπος Προέλευσης | ΗΠΑ |
| Εγγύηση | 12 μήνες |
| Μέθοδοι πληρωμής | T/T |
| Αποστολή | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Πωλήσεις |
Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο |
|
|
Τζιμ Πέι |
Ο Bently Nevada 330103-00-11-10-02-05 είναι ένας προσεγγισιακός αισθητήρας 3300 XL 8 mm σχεδιασμένος για ακριβή μέτρηση ταλαντώσεων και μετατόπισης σε βιομηχανικές περιστρεφόμενες μηχανές. Διαθέτει σχεδιασμό με εξωτερικό σπείρωμα M10 × 1 χωρίς θωράκιση, καθιστώντας τον κατάλληλο για τυπικά περιβάλλοντα εγκατάστασης. Με μια συμπαγή δομή και μήκος περιβλήματος 110 mm, ο αισθητήρας είναι ιδανικός για εφαρμογές με περιορισμένο χώρο, διατηρώντας παράλληλα σταθερή και αξιόπιστη απόδοση μέτρησης. Διαθέτει συνδέσμη ClickLoc μικρού μεγέθους με κοαξικό καλώδιο και τυπική διαμόρφωση καλωδίου, εξασφαλίζοντας ασφαλή σύνδεση και συμβατότητα με τα συστήματα παρακολούθησης 3300 XL. Ο αισθητήρας είναι επίσης πιστοποιημένος σύμφωνα με τις προδιαγραφές CSA, ATEX και IECEx για χρήση σε επικίνδυνα περιβάλλοντα.
| Όνομα Προϊόντος | Bently Nevada 330103-00-11-10-02-05 3300 XL 8 mm Αισθητήρας |
| Κατασκευαστής | Bently Nevada |
| Τύπος Προϊόντος | αισθητήριο 3300 XL 8 mm |
| Αριθμός Μέρους | 330103-00-11-10-02-05 |
| Διαστάσεις | 1.8x1.6x117cm |
| Βάρος | 0.1KG |
| Τοποθεσία αποστολής | Xiamen, China |
| Χώρα προέλευσης | ΗΠΑ |
| Μήκος χωρίς θηλυκό σπείρωμα | 0 mm |
| Συνολικό μήκος περιβλήματος | 110 χιλιοστά |
| Total Length | 1,0 μέτρο (3,3 πόδια) |
| Τύπος συνδέσμου | Μικροσκοπικός κοαξονικός σύνδεσμος ClickLoc |
| Τύπος καλωδίου | τυποποιημένο καλώδιο |
| Προστασία με θωράκιση | Κανένα |
| Δραστηριακή τάση | -17,5 Vdc έως -26 Vdc |
| Διαθέσιμα μήκη καλωδίου | 0,5, 1, 1,5, 2, 3, 5, 9 μέτρα |
Ο 330103-00-11-10-02-05 Αισθητήρας 3300 XL 8 mm έχει σχεδιαστεί για χρήση σε βιομηχανικά και ενδεχομένως επικίνδυνα περιβάλλοντα, με υποστήριξη των πιστοποιήσεων CSA, ATEX και IECEx. Λειτουργεί σε εύρος τάσης από -17,5 Vdc έως -26 Vdc και είναι κατάλληλο για εφαρμογές συνεχούς παρακολούθησης. Η μη θωρακισμένη κατασκευή του είναι κατάλληλη για τυπικές βιομηχανικές εγκαταστάσεις, όπου η μηχανική προστασία δεν είναι κρίσιμη, ενώ η ανθεκτική του κατασκευή διασφαλίζει σταθερή απόδοση υπό τις τυπικές συνθήκες ταλάντωσης και λειτουργίας που επικρατούν σε συστήματα περιστρεφόμενων μηχανημάτων.