Magaca Alaabta: 3300 XL 8 mm probe
Magaca Brand: Bently Nevada
Lambarka Modelka: 330103-00-11-10-02-05
Meesha Asalka: Maraykanka
Damaanad: boqortooyada 12 Bulsho
Whatsapp: +86 18020776782
Iimaylka: [email protected]
faahfaahin
| Magaca alaabta | 3300 XL 8 mm probe |
| Magaca Caruurta | Bently Nevada |
| Lambarka Model | 330103-00-11-10-02-05 |
| Gaalka Xarunta | Dhalinyarada Amerikanka |
| Warantii | boqortooyada 12 Bulsho |
| Wadajirka Lacagta | T/T |
| Gaadiidka | DHL/UPS/EMS/Fedex... |
|
Boos |
|
|
|
Jim Pei |
Waxaa Bently Nevada 330103-00-11-10-02-05 waa qorsho proximity ee 3300 XL 8 mm ee la sameeyay si loo xisaabin karo xirto iyo dhaqso ka yimid in ay ugu yaraan qaabka qalabaha gudaha oo la isticmaalo waddooyinka shaqada. Wuxu leeyahay qorsho oo la sameeyay kuwa M10 × 1 oo aan leeyin qurux, taas oo wax weyn ah in la isticmaalo dhinaca caadiga ah ee la sameeyay. Kuwa qorsho wuxu leeyahay qaybta quruxda iyo in ay leeyihiin 110 mm ee in ay noqoto qaybta oo leh meel badan, halkaas oo ay ku jiraan xirto iyo dhaqso oo la xisaabin karo si aad ugu yar tahay, markaas oo ay ku jiraan qaybta ClickLoc coaxial oo yaryar iyo qaybta cable caadiga ah, taas oo si aad ugu yar tahay in ay ku jiraan qaybta 3300 XL ee la isticmaalo si loo hubiyo. Qorshu wuxu leeyahay sertifikeedka CSA, ATEX, iyo IECEx ee la isticmaalo dhinaca oo leh xataal.
| Magaca alaabta | Bently Nevada 330103-00-11-10-02-05 3300 XL 8 mm Probe |
| Sameynta | Bently Nevada |
| Nooca Alaabta | 3300 XL 8 mm probe |
| ISIMKA QOOR | 330103-00-11-10-02-05 |
| Cabbirrada | 1.8x1.6x117cm |
| Miisaanka | 0.1kg |
| Goobta la soo diray | Xiamen, Siin |
| Dalka guurka | Dhalinyarada Amerikanka |
| Dheerirka Laga Togaynayo | 0 mm |
| Dheerirka Guud ee Kase-ka | 110 MM |
| Dhererka guud | 1.0 mitir (3.3 fuut) |
| Qorshooyinka - Qayb | Qorshooyinka Coaxial Yaryar ee ClickLoc |
| Kabalka - Qayb | kabelka caadi ah |
| Qurux Qalab | La'aan |
| Votaka ahista | -17.5 Vdc ilaa -26 Vdc |
| Tirada Cable ee La Heli Karto | 0.5, 1, 1.5, 2, 3, 5, 9 mitir |
Waxaa 330103-00-11-10-02-05 3300 XL 8 mm Probe waa la sameeyay si loo isticmaalo goobaha sayniska iyo goobaha xun, oo la xusuusay CSA, ATEX, iyo IECEx. Wuxuu shaqayaa gudaha joomo ka yimid -17.5 Vdc ilaa -26 Vdc, iyo wuxuu leh faahfaahin la isticmaalo mararka qaar. Qaabka aan la dhaqan karin waxa uu leh faahfaahin la isticmaalo goobaha sayniska caadi ah, taasoo leh xusuus ka mid ah in aan la dhaqan karin, waana leh qaab jirro oo leh faahfaahin la isticmaalo mararka qaar, oo waxa uu leh faahfaahin la isticmaalo mararka qaar ee ku qoran kasta iyo shacabka la isticmaalo mararka qaar ee shaqooyinka shaafka.