Məhsulun adı: 3300 XL 8 mm prob
Marka adı: Bently Nevada
Model nömrəsi: 330103-00-11-10-02-05
Əsas Yer: Birləşmiş Ştatlar
Zəmanət: 12 ay
WhatsApp:+86 18020776782
E-poçt: [email protected]
ümumi baxış
| Məhsulun adı | 3300 XL 8 mm prob |
| Brend Adı | Bently Nevada |
| Model Nömrəsi | 330103-00-11-10-02-05 |
| Mənşə yeri | ABŞ |
| Zamanlı qəbul | 12 ay |
| Ödəmə üsulları | T/T |
| Nəqliyyat | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Satış |
Elektron poçt |
|
|
Cim Pei |
The Bently Nevada 330103-00-11-10-02-05 3300 XL 8 mm yaxınlıq probasıdır və sənaye dönmə maşınlarında titrəmə və yerdəyişməni dəqiq ölçmək üçün nəzərdə tutulmuşdur. Probun M10 × 1 rezinovalı dizaynı zırhlanmamışdır və bu da onu standart quraşdırma mühitlərinə uyğun edir. Komplekt strukturu və 110 mm korpus uzunluğu ilə prob məkan məhdudiyyətləri olan tətbiqlər üçün idealdir və eyni zamanda sabit və etibarlı ölçmə performansını saxlayır. Prob miniatür koaksial ClickLoc konektoruna və standart kabellə konfiqurasiyasına malikdir ki, bu da təhlükəsiz bağlantı və 3300 XL monitorinq sistemləri ilə uyğunluğunu təmin edir. Prob həmçinin təhlükəli mühitlərdə istifadə üçün CSA, ATEX və IECEx sertifikatlarına malikdir.
| Məhsulun adı | Bently Nevada 330103-00-11-10-02-05 3300 XL 8 mm Prob |
| İstehsalçı | Bently Nevada |
| Məhsul Növü | 3300 XL 8 mm prob |
| Hissə Nömrəsi | 330103-00-11-10-02-05 |
| Ölçülər | 1.8x1.6x117sm |
| Çəki | 0.1KG |
| Göndərmə yeri | Xiamen, Çin |
| Mənşə ölkəsi | ABŞ |
| Soyulmamış uzunluq | 0 mm |
| Ümumi korpus uzunluğu | 110 mm |
| Ümumi Uzunluq | 1,0 metr (3,3 fut) |
| Konnektor növü | Kiçik koaksial ClickLoc konektoru |
| Kabel növü | standart kabel |
| Zırh Qorunması | Yoxdur |
| İşəgötürmə gərginliyi | -17,5 Vdc-dən -26 Vdc-yə |
| Mövcud Kabellərin Uzunluğu | 0,5; 1; 1,5; 2; 3; 5; 9 metr |
The 330103-00-11-10-02-05 3300 XL 8 mm Prob bu cihaz sənaye və potensial olaraq təhlükəli mühitlərdə istifadə üçün nəzərdə tutulmuşdur və CSA, ATEX və IECEx sertifikatları ilə təsdiqlənmişdir. O, -17,5 Vdc-dən -26 Vdc-yə qədər gərginlik diapazonunda işləyir və davamlı izləmə tətbiqləri üçün uyğundur. Qorunmasız konstruksiyası mexaniki qorunma tələb olunmadığı standart sənaye quraşdırmaları üçün uyğundur; eyni zamanda onun möhkəm dizaynı fırlanan maşın sistemlərində müşahidə olunan tipik vibrasiya və iş şəraitində sabit performans təmin edir.