ထုတ်ကုန်အမည်: 3300 XL 8 mm probe
ဘရုံဒ်နာမည်: Bently Nevada
မိုဒယ်နံပါတ်: 330103-00-11-10-02-05
မူရင်းနေရာ: အမေရိကန်ပြည်ထောင်စု
အာမခံချက်- 12 လ
WhatsApp ကို ကြည့်ပါ။ +86 18020776782
အီးမေးလ်- [email protected]
အကြ overview
| ထုတ်ကုန်အမည် | 3300 XL 8 mm probe |
| ဘရာน်ဒ်အမည် | Bently Nevada |
| မော်ဒယ်နံပါတ် | 330103-00-11-10-02-05 |
| ဆင်ကြွလာရာနေရာ | အမေရိကန်ပြည်ထောင်စု |
| အာမခံချက် | 12 လ |
| ငွေပေးချေမှုနည်းလမ်းများ | T⁄T |
| ပို့ဆောင်မှု | DHL/UPS/EMS/Fedex... |
|
ရောင်းချမှု |
အီးမေးလ် |
ဝှပ်စ်အက်ပ် |
|
ဂျင်း ပေ |
၎င်း Bently Nevada 330103-00-11-10-02-05 သည် စက်မှုလုပ်ငန်းတွင် လည်ပတ်နေသော စက်မှုစက်ကိရိယာများ၏ ဗိုလ်တီမ်နှင့် ရွေ့လျားမှုကို တိကျစွာ တိုင်းတာရန်အတွက် ဒီဇိုင်းထုတ်ထားသော 3300 XL 8 mm အနီးစပ် ပရိုဘ်ဖ်ဖ် ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်ဖ်......
| ထုတ်ကုန်အမည် | Bently Nevada 330103-00-11-10-02-05 3300 XL 8 မီလီမီတာ ပရိုဘ် |
| ထုတ်လုပ်သူ | Bently Nevada |
| ထုတ်ကုန်အမျိုးအစား | 3300 XL 8 mm probe |
| အစိတ်အပိုင်းနံပါတ် | 330103-00-11-10-02-05 |
| အရွယ်အစား | 1.8x1.6x117cm |
| အလေးချိန် | 0.1KG |
| ပေးပို့ရမည့် နေရာ | ဆီယာမ်၊ တရုတ် |
| မူရင်းနိုင်ငံ | အမေရိကန်ပြည်ထောင်စု |
| အမျှော်မှန်းမှုမှ မှုန်းထားသော အရှည် | 0 mm |
| စုစုပေါင်း အမျှော်မှန်းမှုအမျှော်အမှန်း | ၁၁၀ mm |
| စုစုပေါင်းအလျား | ၁.၀ မီတာ (၃.၃ ပေ) |
| ကွန်နက်တာ - အမျိုးအစား | မိုက်ခရိုကောက်ရှ်ရယ် ClickLoc ချိတ်ဆက်ကိရိယာ |
| ကြိုး - အမျိုးအစား | စံကြိုး |
| အကာအကွယ် ပုံစံ | မရှိပါ |
| Operating voltage | -17.5 Vdc မှ -26 Vdc အထိ |
| ရနှိုင်သည့် ကြိုးအလျားများ | ၀.၅၊ ၁၊ ၁.၅၊ ၂၊ ၃၊ ၅၊ ၉ မီတာ |
၎င်း ၃၃၀၁၀၃-၀၀-၁၁-၁၀-၀၂-၀၅ ၃၃၀၀ XL ၈ မီလီမီတာ ပရိုဗ် cSA၊ ATEX နှင့် IECEx အထောက်အထားများဖြင့် အားပေးထားသည့် စက်မှုလုပ်ငန်းများနှင့် အန္တရာယ်ရှိနိုင်သော ပတ်ဝန်းကျင်များတွင် အသုံးပြုရန် ဒီဇိုင်းထုတ်ထားသည်။ ၎င်းသည် -၁၇.၅ ဗို့ဒီစီမှ -၂၆ ဗို့ဒီစီ အတွင်း လုပ်ဆောင်ပါသည်။ ထို့အပြင် အဆက်မပြတ် စောင်းကြည့်မှုလုပ်ငန်းများအတွက် သင့်လျော်ပါသည်။ အကာအကွယ်မပါသော တည်ဆောက်မှုသည် စက်မှုလုပ်ငန်းများတွင် သာမန်အသုံးပြုမှုအတွက် သင့်လျော်ပါသည်။ အထူးသဖြင့် စက်မှုပစ္စည်းများ၏ လှည့်ပတ်မှုအခြေအနေများတွင် အများအားဖြင့် ဖြစ်ပေါ်လေ့ရှိသည့် ဗိုလ်တာနှင့် လုပ်ဆောင်မှုအခြေအနေများအောက်တွင် စောင်းကြည့်မှုအား တည်ငြိမ်စေရန် အားကောင်းသော ဒီဇိုင်းဖြစ်ပါသည်။